lilka69
09.04.11, 20:52
co myslicie o ustawie nakazujacej gminom budowe mieszkan komunalnych? dla tych, ktorzy maja duuuzo dzieci , dla tych , ktorym grozi eksmisja( i to nie sa tylko biedne rodziny , ktorym nagle w zyciu sie pogoszylo , dla tych w koncu , ktorym nie chce sie pracwac).
wiem z rzeczpospolitej, ze na mieszkanie komunalne w wawie czeka sie 7-8 lat! krotko.
poza tym te mieszkania czy osiedla ( buduje sie budynki od 70 do 300 mieszkan-caly czas pisze o wawie) w krotkm czasie sa zaniedbane, zniszczone. wobec nowych przepisow musi byc po co najmniej 1 miejscu parkingowym na jedno mieszkanie. i te miesca parkongowe sa zapelnione!
dla mnie to bezsens wydawania publicznych pieniedzy. czy nie lepiej na znieczulenie zewnatrzoponowe przy porodach i budowe przedszkoli?