majowadusza
15.05.12, 10:07
Córka kończy drugą klasę - znalazłam dla niej fajny obóz tematyczny i niestety jest w terminie od 24 czerwca a szkoła jest do 30ego czy jakoś tak.
Co sądzicie o nieposłaniu dziecka na zakończenie roku szkolnego ?
Szczerze mówiąc szukam potwierdzenia u Was, ze nie jest to straszne ani karygodne, itp. Zdecydowanie ważniejsze być na rozpoczęciu roku szkolengo gdzie jest dużo organizacyjnych tematów. Ale końcówka .... ważne czy nie Waszym zdaniem ?