Dodaj do ulubionych

gastrolog - choroba Hirschsprunga

31.05.12, 11:54
witam,
Szukam gastrologa (najlepiej dziecięcego )z doświadczeniem w prowadzeniu choroby Hirschsprunga.W szpitalu byliśmy pod opieką dr Hapyn - chciałabym potwierdzić konieczność wykonywania niektórych badan.
Z góry dziękuję
a.
Obserwuj wątek
    • lenas01 Re: gastrolog - choroba Hirschsprunga 15.06.12, 08:02
      Witam-jestem mamą dwuletniej dziewczynki, która zmaga się z ta choroba i chętnie odpowiem i podpowiem rodzicom dzieciaczków chorych na tę chorobę. Wiem, jak ciężko jest cokolwiek uzyskać poza naukowymi określeniami i medycznym językiem, wiem też, że ta rzadka choroba opiera się na prawidłowej diagnostyce i właściwym leczeniu, niestety chirurgicznym. Wiem też, jak wyglada codzienność i zmagania ztą chorobą.
    • lenas01 Re: gastrolog - choroba Hirschsprunga 16.06.12, 08:13
      Witam-powiem tak-nigdzie tak fachowo nas nie potraktowano, jak w CZD w W-wie. Pod kierunkiem profesora Kalicińskiego-mieliśmy wszystkie badania wykonane, to niestety trwało w czasie, ale warto było czekać. Wcześniej bylismy leczeni w Szczecinie, właśnie ze Szczecina dostalismy skierowanie od ordynatora, wraz z listem polecającym i zostalismy przyjęci na ponowne badania, choć mieliśmy juz komplet badań ze Szczecina. CZD wykonało serię badań swoich, a badania histopatologiczne były wykonane śródoperacyjnie, operacja trwała 10 godzin i akurat ten typ i sposób operacji wykonuje tylko jeden lekarz w Polsce:-), właśnie w CZD. Nadmieniam, że kazde dziecko ma prawo być leczone w CZD, wystarczy tylko skierowanie. Wcześniejsze badania sugerowały, ze nasze dziecko wcale nie posiada komórek zwojowych, więc dziwnym trafem żyje...Dlatego też ordynator ze Szczecina skierował nas do CZD. Tu jest diagnostyka i czasowo wszystko się dobrze splata. Opieka, wsparcie, pomoc i traktowanie rodziców jest super:-) Szczerze polecam ten szpital i tych lekarzy, do tej pory co pół roku jeździmy na konsultacje, a i w razie czegoś zawsze można zadzwonić i uzyskać kompetentną pomoc. W CZD jesteśmy jak u siebie:-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka