Dodaj do ulubionych

Zdjęcia - "magazynowanie"

23.07.12, 20:11
Gdzie przechowujecie tysiące zdjęć, które dzięki cyfrówkom wszystkie mamy? Wywołać wszystkie nie bardzo, na dysku twardym kompa ryzykownie (awaria), na dysku zewnętrznym? (przerabiałam - kilkumiesięczny dysk dobrej marki kupiony w tym celu - padł, wymieniony na nowy, ale zdjęcia przepadły), nagrywanie na płyty - tez w końcu nie są wieczne, a może dysk wirtualny? Podpowiedzcie - kolejny wyjazd przede mną i znowu parę setek nowych zdjęć przybędzie.
Obserwuj wątek
    • sadosia75 Re: Zdjęcia - "magazynowanie" 23.07.12, 20:20
      Mam na płytach, na galerii internetowej i zdarzylo się też, że drukowałam zdjęcia, zazwyczaj te ważniejsze z ważniejszych imprez, spotkań, dni itp.
      Trochę tęsknie za tradycyjnymi aparatami. Człowiek wywoływał kliszę, oglądał i śmiał sę z co drugiego zdjęcia bo wychodził na nim dziwacznie.
      Teraz jak fotka nie pasuje to się kasuje i robi nową. To już jednak nie to samo.
    • dziennik-niecodziennik Re: Zdjęcia - "magazynowanie" 23.07.12, 21:09
      1. nagrane na płyty, co jakis czas mam zamiar przegrywac, na razie nie ma jeszcze takiej potrzeby.
      2. nagrane na dysku zewnętrznym.
      3. u mnie w kompie.
      4. u męza w kompie.

generalnie mam fobię na tym punkcie, zwłaszcza na punkcie zdjęc dziecka. chyba bym sie zapłakała jakby mi przepadły. dlatego tez co jakis czas dogrywam na pendrive i niosę do wywołania. jakby co to zawsze te na papierku zostaną.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka