kamea_chateau 12.12.13, 14:35 ale taki jak z korektorem albo sam mocno kryjący emamy sa niezawodne w pomocy z góry dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
default Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 15:01 Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20 Missha M Perfect Cover BB Cream SPF42 Tych podkładów używa moja córka - a ponieważ ma na policzku naczyniaka, to potrzebuje bardzo mocno kryjących i te spełniają swoje zadanie. Tyle że poza tym ma skórę gładką, bez wyprysków i nietłustą, więc nie wiem jak sprawdzają te podkłady przy cerze z tego rodzaju problemami. Odpowiedz Link Zgłoś
ella_nl Re: Default... 12.12.13, 20:02 default napisała: > Tych podkładów używa moja córka - a ponieważ ma na policzku naczyniaka, Przepraszam z góry jeśli Cię urażę, jak nie chcesz nie odpowiadaj - ale czy próbowałaś wyleczyć tego naczyniaka laserem? Pytam bo moja córka ma ich bardzo dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
default Re: Default... 13.12.13, 07:46 Próbowaliśmy, kiedy córka była niemowlakiem i potem jeszcze kilka podejść było, jak miała kilka lat. W różnych klinikach i szpitalach, w Warszawie i na Śląsku. Ale nie było efektów i generalnie diagnozy były takie, że to nie jest naczyniak "do wywabienia" (że taki typ akurat). W tamtych czasach (druga połowa lat 80-tych) zresztą nie było tak nowoczesnych metod jak obecnie. No i odpuściliśmy. Córka ma obecnie prawie 30 lat i ostatnio, po obejrzeniu programu o usuwaniu naczyniaków w TVN Style, zainteresowała się kliniką w Warszawie, która to robi, podobno skutecznie. Ale na razie niczego nie planuje konkretnie, nawet na konsultację się nie wybiera póki co. Dla niej - o dziwo - ten naczyniak nigdy nie stanowił jakiejś ogromnej tragedii życiowej. Odpowiedz Link Zgłoś
ella_nl Re: Default... 13.12.13, 22:54 Dzięki Default. Pewnie oglądała Klinikę dr Ambroziaka Moja ma na dłoni, ramieniu, placach (całych), szyi. Na razie raz zapytała czemu ma czerwoną "łapkę". No, ale ma dopiero 5 lat Onkolog radzi czekać do 8-9 roku życia a potem działać. Odpowiedz Link Zgłoś
misiowamama-2 Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 15:05 Rewelacyjny jest Vichy Dermablend. Specjalistyczny, mocno kryjący, polecany szczególnie osobom z cerą mocno naczynkową, przebarwieniami i innymi zmianami na twarzy. POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś
pole_koniczyny Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 15:06 Estee Lauder double wear Odpowiedz Link Zgłoś
aneta-skarpeta Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 15:25 dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
mayaalex Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 13.12.13, 21:43 Dermablend jest swietny. Kryje doskonale ale wyglada naturalnie, no i nie przesusza za bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
kamea_chateau dzięki ememom 12.12.13, 15:34 ide sobie ten eris na poczatek kupić i zamowie kryolan miło ze tak sprawnie odpisujecie i pomagacie Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 17:51 Z tańszych l'oreal matująco-kryjący. Odpowiedz Link Zgłoś
zdzisnadzis Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 17:59 Pharmaceris to najgorszy syf i bubel jaki kiedykolwiek kupilam. Tlusty, splywa po godzinie, zamiasr maskowac wrecz podkresla. Wystarczy poczytac opinie na wizazu, nie przesadzam :p polecam za to vichy detmabland i la roche toleriane, robia cuda , uzywane przez osoby ktore maja nawet konkrtne blizny, zobacz sobie na grafice. Odpowiedz Link Zgłoś
misiowamama-2 Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 13.12.13, 10:51 Tak, Vichy Dermablend i La Roche Toleraine- są rewelacyjne. POLECAM Odradzam wybór Erisa Odpowiedz Link Zgłoś
solange123 Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 22:24 stary dobry Dermacol Odpowiedz Link Zgłoś
crea.tura Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 22:31 dermacol - bardzo kryjący, bradzo tani, dość zapychający, trzeba umiejętnie go kłaść bo łatwo zrobić sobie z twarzy totalną masakrę. Polecam nakładanie miejscowo pędzlem na miejsca z przebarwieniami, zaczekać ze 3 minuty aż się wchłonie i wtedy zwykły podkład okrągłym pędzlem na całą twarzi "zblendować z dermacolem". Odpowiedz Link Zgłoś
barefoot_duck Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 12.12.13, 23:47 Świetna rada. Dermacol genialnie działa jako korektor, jeszcze nie znalazłam korektora o tak dobrym stopniu krycia. Niezłą metodą jest też dodanie odrobiny Dermacolu do standardowego, lekko płynnego podkładu, wymieszanie palcem w zagłębieniu dłoni i nałożenie pędzlem lub gąbeczką. A przy okazji Dermacol kosztuje kilkanaście-dwadzieścia złotych. Naprawdę tanio. crea.tura, polecasz jakiśdobry okrągły pędzel do podkładu. Ja mam 2 do nakładania, ale to pędzle płaskie. Lepiej się okrągłe sprawdzają? Odpowiedz Link Zgłoś
crea.tura Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 13.12.13, 21:40 używam hakuro h55, kupiłam go najpierw do pudru sypiego, kiedy się u mnie nie sprawdził, używałam go do nakładania mineralnego pudru w kamieniu (sephora - polecam swoją drogą, nie mogłam uwierzyć że puder w kamieniu TAK dobrze kryje), którego używam w lecie i się sprawdził. w zimie blenduje nim zwykły podkład. ale jakbym miała sobie kupić tylko do podkładu płynnego to wybrałabym trochę mniejszy, np hakuro h50 albo h54. w każdym razie pędzle te są dość porządne, łatwo się myją i mają bardzo gęste i niewypadające włosie. wypadają dużo lepiej w porównaniu z pędzlami sephory czy inglota jeszcze autorce wątku polecam pójście do douglasa, kupienie czegoś albo i nie (zależy od sympatyczności pań ekspedientek) i poproszenie o próbki mocno kryjących podkładów, może któryś córce spasuje Odpowiedz Link Zgłoś
amandaas Re: a ja jeszcze z pytaniem-jaki mocno kryjący po 13.12.13, 08:44 Clinique anti-blemish. Mistrzostwo świata, kryje jak żaden plus nawilża i nadaje się do atopowej i alergicznej skóry. Dodam, że może nie tani, ale przy codziennym makijażu, czasem nawet z poprawką wieczorem starcza na 4-5 miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś