Dodaj do ulubionych

Morze przyjazne dzieciom ...ale gdzie?

03.03.15, 08:07
Nie chciałam się dopisywać pod watek o łebie, ale chętnie poznam propozycje w inne miejsca, bardziej ciche, kameralne.
Polećcie fajne miejsca, najlepiej domki dla rodziny z trójką dzieci (11, 4, 1,5)
Musi być kuchnia i przynajmniej dwie sypialnie, no i bezpiecznie w około, plac zabaw i inne atrakcje by w razie niepogody dzieci sie nie nudziły.
Domki powinny być jasne, przestronne, nie klitki!
No i aby na plaże było dość blisko wink
Może sarbinowo, Pobierowo? Znacie?
Obserwuj wątek
    • heca7 Re: Morze przyjazne dzieciom ...ale gdzie? 03.03.15, 08:27
      Plaża w Sarbinowie mi się podobała. I lubiłam chodzić z dzieckiem po promenadzie. Problemem jest niestety koszmarna główna ulica. Wygląda jak rozciągnięte wesołe miasteczko. Stragany w jedzeniem, jakieś automaty, dmuchane wielkie kule. Namioty z tanią odzieżą i "wszystko po 5 zł". Prawie każdy ogródek zabudowany budami. Wąski chodnik, na nim mnóstwo ludzi. Po ulicy jeździł (nie wiem jak teraz) taki pseudopociąg. I można było wypożyczyć rowery/gokarty. Pamiętam jeszcze kulkownie na powietrzu i kucyki.
      Zupełnie inaczej to wyglądało za mojego dzieciństwa bo jeździłam tam z rodzicami i jeszcze do Chłopów. W Chłopach spokojniej... trochę.
      Myśmy mieszkali w Willi Carpe Diem, na wprost wejścia na plażę. Duża działka (bez bud) ale pokoje raczej za małe dla tylu osób.
    • aagnes Re: Morze przyjazne dzieciom ...ale gdzie? 03.03.15, 09:36
      Przychodzi mi do glowy jedna miejscowka w Dąbkach - kilka domków - ladnych, sporych i calkiem nowych (nie jakis tam paździerz z lat 70) - koło ośrodka - sanatorium - susmed- nie wiem jak sie te domki nazywają, ale na mapach google widać je jak wół. do morza idziesz jakąś jedną minutę, w porywach do dwóch smile a w miejscowosci jest cale to nadmorskie baedziewie, ale od ciebie zalezy w ktora strone pojdziesz, do morza, nad jezioro czy do miasta.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka