kolter 24.08.15, 11:00 jak zrobić to żeby okazał się ze Dubeninecki , nie był zięciem zmarłego Lecha co wymyślą takiego ?? nagle okaże się ze to zięć Geremka albo Kuronia ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilly_about Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 11:05 No jak co? Powiedzą, że zięć to nie rodzina ino obcy Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 11:12 lilly_about napisała: > No jak co? Powiedzą, że zięć to nie rodzina ino obcy no dobra a papiery z ułaskawienia niejakiego adama s z 2009 to duda osobiście zżerał ) " Andrzej Duda uczestniczył w ułaskawieniu wspólnika zięcia Lecha Kaczyńskiego. Dokumenty z jego podpisem zniknęły, a on od sprawy umył ręce, powołując się na nieżyjącego szefa. „Newsweek” zapoznał się z aktami śledztwa w tej sprawie. Decyzja o jego umorzeniu brzmi dwuznacznie: tylko Duda mógłby mieć interes w zniszczeniu dokumentów. Latem 2009 r. Lech Kaczyński ułaskawił Adama S., biznesmena skazanego za wyłudzenie. Decyzja zapadła w rekordowym tempie, z pominięciem opinii sądu i wbrew stanowisku Prokuratury Generalnej. Rok po śmierci Lecha Kaczyńskiego „Dziennik Bałtycki” napisał, że po ułaskawieniu przedsiębiorca zaczął robić interesy z zięciem głowy państwa Marcinem Dubienieckim." Odpowiedz Link Zgłoś
bluebellll Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 11:22 Problem to będzie jak w końcu dogrzebią się do czegoś, co połączy Dudusia z Marcinem D., bo świat polityki jest w końcu taki duży. Chociaż podejrzewam, że obecnie tylu ludzi jest tak zapatrzonych w cyniczny uśmiech Jędrka i męską twarz Beaty, ze łykną każde wytłumaczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 11:27 bluebellll napisał(a): > Problem to będzie jak w końcu dogrzebią się do czegoś, co połączy Dudusia z Mar > cinem D., bo świat polityki jest w końcu taki duży. > Chociaż podejrzewam, że obecnie tylu ludzi jest tak zapatrzonych w cyniczny uśm iech Jędrka i męską twarz Beaty, ze łykną każde wytłumaczenie. tego jędrka co za państwowe pieniądze swoje prywatne geszefty załatwiał w Poznaniu ?? Odpowiedz Link Zgłoś
tiszantul Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 11:13 tak, pis ma straszny problem, 42% to troche malo, lepsze byloby >50% Odpowiedz Link Zgłoś
kolter tak .. Wielki problem PISu.. 24.08.15, 11:25 tiszantul napisała: > tak, pis ma straszny problem, 42% to troche malo, lepsze byloby >50% to jest problem skoro w Polsce jest ponoć około 90% katolików,no a komuniści z SLD w 2001 roku mieli 42 % poparcia w wyborach ... Odpowiedz Link Zgłoś
lauren6 Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 11:49 Problem bedzie miała cała Polska jeśli okaże się, że przez 42% durniów mamy prezydenta, którego jednak coś łączy z panem D. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 16:26 lauren6 napisała: > Problem bedzie miała cała Polska jeśli okaże się, że przez 42% durniów mamy prezydenta, którego jednak coś łączy z panem D. ze niby duda tak w papierach namieszał ze Lechu ułaskawił ?? Odpowiedz Link Zgłoś
sniyg Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 11:52 Oj ludzie, ludzie...a co to za problem - czyim zięciem jest Dubieniecki? Zapaść mamy w służbie zdrowia, leki masowo wywożone za granicę, dla Polaków brakuje, młodzież pracy nie ma albo za grosze i masowo wyjeżdża na emigrację, ZUS zmierza ku zapaści, więc nawet nie wiadomo czy dostaniemy nędzne emerytury za paręnaście lat, KRUS nie ruszony więc dalej finansujemy święte krowy z PSL, grozi nam zapaść demograficzna. To są prawdziwe problemy. A ty się panem D. podniecasz, popatrz jak łatwo odwrócić uwagę ludzi od istotnych problemów na takie rodem z Pudelka. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 16:31 sniyg napisał: > Oj ludzie, ludzie...a co to za problem - czyim zięciem jest Dubieniecki? może inaczej czyim był i czemu ten teść jakies szwindle swojego zięcia wspierał choćby poprzez ułaskawienia złodziejaszek który zgodnie z wszystkimi ekspertyzami prawnymi ułaskawiony być nie powinien ... Zapaść > mamy w służbie zdrowia, leki masowo wywożone za granicę, dla Polaków brakuje, > młodzież pracy nie ma albo za grosze i masowo wyjeżdża na emigrację, ZUS zmie > rza ku zapaści, więc nawet nie wiadomo czy dostaniemy nędzne emerytury za paręn > aście lat, KRUS nie ruszony więc dalej finansujemy święte krowy z PSL, grozi na > m zapaść demograficzna. To są prawdziwe problemy. A ty się panem D. podniecasz, > popatrz jak łatwo odwrócić uwagę ludzi od istotnych problemów na takie rodem z > Pudelka. załóż sobie na ten temat wątek a nie siej mi tu PISowsiej propagandy ... Odpowiedz Link Zgłoś
peonka Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 18:02 A jak zrobić, żeby syn Donalda Tuska, pracujący dla aferzystów, okazał się członkiem PiS? Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 18:12 Zatrudnić Koltera, coś wymyśli... Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 20:32 kozica111 napisała: > Zatrudnić Koltera, coś wymyśli... jestem ateistą a nie obłudnym religiantem , to mnie od tego PIS towarzystwa rożni Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 20:31 peonka napisała: > A jak zrobić, żeby syn Donalda Tuska, pracujący dla aferzystów, okazał się członkiem PiS? no a co zatrzymało go CBA ?? jak zatrzyma to zacznij się martwić Odpowiedz Link Zgłoś
peonka Re: Wielki problem PISu.. 24.08.15, 23:12 Myślę że nastąpi to po odspawaniu PO od stolkow. Ja się nie mam czym martwić, tak poza tym. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 25.08.15, 08:28 peonka napisała: > Myślę że nastąpi to po odspawaniu PO od stolkow. wtedy na stołkach zasiądą biedni i spragnieni profitów , tacy jak niejaki tomasz lipiec > Ja się nie mam czym martwić, tak poza tym. o ile mieszkasz w tym kraju to masz czego sie bać ,bo PIS ze swoimi pomysłami socjalnymi i wrogim nastawieniem do korporacji i Brukseli może w 2 lata zrujnować kraj... Odpowiedz Link Zgłoś
peonka Re: Wielki problem PISu.. 25.08.15, 10:22 Nie mieszkam w "tym kraju". PO tak mi dobrze zrobiło, że musiałam wyjechać z tej zielonej wyspy. EOT z mojej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 25.08.15, 14:40 peonka napisała: > Nie mieszkam w "tym kraju". PO tak mi dobrze zrobiło, że musiałam wyjechać z te > j zielonej wyspy. > EOT z mojej strony. klamiesz ze powodem jest PO i to podle kłamiesz Odpowiedz Link Zgłoś
araceli Re: Wielki problem PISu.. 25.08.15, 08:36 peonka napisała: > Myślę że nastąpi to po odspawaniu PO od stolkow. Myślisz, że nastąpi taka hucpa jak w latach 2005-2007 za którą państwo będzie musiało płacić odszkodowania? Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Wielki problem PISu.. 25.08.15, 08:47 araceli napisała: > peonka napisała: > > Myślę że nastąpi to po odspawaniu PO od stolkow. > Myślisz, że nastąpi taka hucpa jak w latach 2005-2007 za którą państwo będzie musiało płacić odszkodowania? najbardziej śmieszne było to ze PIS stworzyło swoje gestapo do tropienia afer związanych z opozycją, wydali miliony na to po to żeby tak naprawdę zamknąć kilku swoich w tym ministra z ramienia PIS )) Odpowiedz Link Zgłoś
czar_bajry Re: Wielki problem PISu.. 25.08.15, 10:59 Przecież to proste: Po pierwsze okaże się iż córki są jednak dziećmi pierwszego męża Kaczyńskiej to raz a dwa tym razem rozwód zostanie dokończony błyskawicznie. Zresztą zięć to nie rodzina....a winny i tak jest Tusk do spółki z Kopacz.... Odpowiedz Link Zgłoś