Dodaj do ulubionych

Widziały malutką Charlotte ?

29.11.15, 18:09
Jak nic babunia Elżbieta.
Słodka i śliczna oby poszła potem w matkę.

www.facebook.com/TheBritishMonarchy/?fref=photo
Obserwuj wątek
    • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:13
      Tak, ładna. Widać, że podobna do matki.
      • najma78 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:18
        Ona podobna do prababci😊
        • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:21
          Ja tam widzę mamusię smile
      • 18lipcowa3 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:19
        Do matki?
        Przeciez to cała prababcia.
        • 18lipcowa3 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:20
          Ale fakt,- ładne dziecko.
        • attiya Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 08:14
          no to do babci czy do prababci?
    • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:29
      Swoją drogą, jak oglądam te zdjęcia, to wiele imprez muszą obskoczyć. Nadal jednak uważam, że źle nie mają smile
    • ichi51e Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:30
      Moim zdaniem do brata...
    • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:33
      Dziecko jak dziecko takie małe to wszystkie takie same. Bardziej do matki z oczu podobna.
    • moofka Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 18:33
      slodka, do brata podobna
      • 18lipcowa3 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 19:16
        Tak tylko Jerzy miał blond włosy.
        • konwalka Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 19:22
          widzialy
          ma niestety cos takiego prostackiego w rysach twarzy
          w kazdym razie nie dorownuje - wg mnie oczywiscie, Jureczkowi, ktory jest absolutnie przeuroczy
          • 18lipcowa3 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 19:47
            konwalka napisała:

            > widzialy
            > ma niestety cos takiego prostackiego w rysach twarzy
            > w kazdym razie nie dorownuje - wg mnie oczywiscie, Jureczkowi, ktory jest absol
            > utnie przeuroczy

            co ty gadasz ? prostackiego.......?
          • 5venuss Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 19:49
            "ma niestety cos takiego prostackiego w rysach twarzy"

            Co ma w rysach twarzy???
            Jak dziecko może mieć "cos takiego prostackiego w rysach twarzy" ???
            Aleś ty wredna...
            • najma78 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 19:58
              5venuss napisał(a):

              > Aleś ty wredna...

              Nie tylko wredna...

              Dawno to zauwazylam.
              • 18lipcowa3 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:03
                tez dziwne w wykonaniu TEJ osoby
            • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:04
              Żeby to jeszcze rysy było widać w tych pulchnych dziecięcych policzkach.
              • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:09
                Nie przesadzacie? Chyba na tym forum pisałyście już gorsze rzeczy o cudzych dzieciach.

                Mała jest ładna i jej matka też, ale to nie żadna wyszukana uroda.
                • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:18
                  Mała jeszcze roczku nie ma trudno tu czegokolwiek się doszukiwać. Pogadamy jak pięć skończy, do tej pory to można sobie gdybać.
                  Raz mi się zdarzyło dziecko tu obgadać, czego szczerze żałuję.
                  • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:33
                    Czyli urody też nie wolno się doszukiwać? Jak dla mnie to wszyscy są ładni, a nieliczni piękni. Z zewnątrz. wink
                    • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:36
                      A nauczycielka (była) moich dzieci wypisz - wymaluj Kate big_grin
                      • thea19 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:12
                        kate to moja fryzjerka od gory do dolu z kazdej strony
                        • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:15
                          big_grin
                          • thea19 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:18
                            powaga. moze robic za sobowtora. tylko rocznikowo chyba 2 lata starsza.
                            • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:22
                              No u nas tak samo. Jak ja się czułam jak szłam na wywiadówkę? Jak na audiencję big_grin
                              • thea19 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:29
                                ide we wtorek na ciecie. musze pocwiczyc uklony smile
                    • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:52
                      Owszem, wolno ale żeby od razu z takim tekstem o malutkim dziecku, gdzie jeszcze nic konkretnego nie widać. Akurat para królewska dzieci ma takie że wiele niespodzianek nam zaserwują, takie jest moje zdanie (oczywiście na plus)....
                      Miałam w rodzinie dziewczynkę prześliczną do 6 roku życia - później wyrosła i jest tylko ładna.
                      • kropkacom Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:58
                        Naprawdę, taka uwaga na tym forum big_grin Czy to tylko dlatego, że to dzieci następcy tronu? EOT
          • 3-mamuska Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:02
            widzialy
            ma niestety cos takiego prostackiego w rysach twarzy
            w kazdym razie nie dorownuje - wg mnie oczywiscie, Jureczkowi, ktory jest absolutnie przeuroczy

            A mnie sie bardziej podoba ona niz jej bratuncertain
    • piesek_w_paski Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 19:39
      Widziały, śliczna, cala Kate, i do brata bardzo podobna
      • beverlyja90210 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:06
        Ja tam tez prababke widze
        • konwalka [...] 29.11.15, 20:14
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • 18lipcowa3 [...] 29.11.15, 20:20
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • ichi51e Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:23
            a w jakiej kolorystyce? O_O kurce az odpalilam jeszcze raz zeby te prymitywna patologie uswiadczyc... no i kurcze nic. pokaz te zdjecia z interwencji moze cos zaswita
          • najma78 [...] 29.11.15, 20:30
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ichi51e Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:15
      Do Elzbiety nie jest podobna. Elzbieta byla cudna po prostu. Taka z jajem. https://www.royal.gov.uk/Legacy%20Assets/Gallery/Fullsize/2006102612727_RFnew_Queen_galleryiii.jpg https://resources0.news.com.au/images/2011/10/11/1226164/144688-queen-elizabeth-as-a-baby-1927.jpg
      Kate za to koszmarna (byla)
      • konwalka Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:24
        Kate w tej chwili bardzo mi sie podoba, ale lyzkami to bym jadla malego ksiecia
        siostra nie ma tego uroku z cala pewnoscia
        • konwalka Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:26
          no panie sie tak nie unosza
          jeden kaske, drugi maryske, trzeci obie
          jest jak jest, koniec tematu
        • ichi51e Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:29
          ksiaze na taki urok z ktorego zapewne wyrosnie jak tata. A Szarlotka pewnie jeszcze wypieknieje jak matka.
          • konwalka Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:30
            oby
            • 3nela32 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:48
              Eee tam, taka przeciętna tongue_out Moja córka jest ładniejsza big_grin
              • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:57
                Pokaż!
            • rosapulchra-0 Konwalka, OT 29.11.15, 21:26
              Coś ty narozrabiała, że aż cię wycięto? wink
          • kota_marcowa Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:09
            No dla mnie Jurek jest jednym z najładniejszych dzieci, jakie widziałam, ale niestety też obawiam się, że z wiekiem zbrzydnie jak tatuś sad
            IMO Harry, który był nieładnym dzieckiem i zapowiadał się na brzydala, wygląda teraz 100 razy lepiej niż William, a ten był bardzo ładnym dzieckiem, zresztą Jerzy jest do niego (z dzieciństwa) bardzo podobny.
            • kota_marcowa Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:12
              Niee, jednak Jurek ładniejszy smile

              https://e5.pudelek.pl/076dd27fe157971f2daab6f4eda17ac26288e4de.png
              • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:37
                Jako chłopczyk w wieku siostry wcale nie był piękniejszy. Myślę, że będą podobni do siebie i obydwoje bardzo urodziwi.
                https://i.wp.pl/a/f/jpeg/35024/charlotte2_0ONS_1758596Kate_William_Jerzy.jpeg
                https://s1.kozaczek.pl/galerie/2014/1997/709865d6-C1.jpg
                • kota_marcowa Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:09
                  Był. Jest śliczny.
                  • kota_marcowa Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:10
                    Prawie tak ładny jak mój synio smile
    • kota_marcowa Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 20:58
      Ładna, ale Jerzy bije ją na głowę.
    • saszanasza Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:07
      Oj tam, ładna jest, do mnie podobnawink

      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/de/cj/pffu/RHDC59abHaOCdAazsB.jpg
      • asia_i_p Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:14
        Fajna byłaś. Ale podejrzewam, że miałaś charakterek - taka jesteś zasadnicza i wkurzona na tym zdjęciu.
        • saszanasza Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:20
          asia_i_p napisała:

          > Fajna byłaś. Ale podejrzewam, że miałaś charakterek - taka jesteś zasadnicza i
          > wkurzona na tym zdjęciu.

          No zbrzydłam oczywiście, a charakterek to ja mam nadal! Faktwink A tam to pewnie mikołaj standardów nie spełniałwink
      • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:20
        Lecę szukać swojego ...
        Ładniutka byłaś!
    • thea19 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 21:14
      jak dla mnie bardzo podobna do brata, widac, ze z jednych rodzicow
    • angeika89 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 22:32
      Śliczna dziewuszka smile
      Ja nie będę się zagłębiać do kogo jest podobna. Ważne aby była zdrowa, a takie maluszki są cudne.
      • 3nela32 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 22:46
        Moja Laura, tu na zdjęciu ma 8 miesięcy, teraz skończone 9, ale foty mam na aparacie i nie chce mi się zgrywać wink

        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/ed/bd/m7pm/Wkx2WnrAZRISruBtHB.jpg
        • angeika89 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 22:54
          Urocza smile
        • asia_i_p Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 22:57
          Gęste włoski, jak na osiem miesięcy. Oczka ciemnoniebieskie czy czarne, a jak ciemnoniebieskie, to jest szansa, że takie zostaną? Strasznie lubię ten kontrast ciemnych włosów i niebieskich oczu.
          • 3nela32 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:10
            asia_i_p napisała:

            > Gęste włoski, jak na osiem miesięcy. Oczka ciemnoniebieskie czy czarne, a jak c
            > iemnoniebieskie, to jest szansa, że takie zostaną? Strasznie lubię ten kontrast
            > ciemnych włosów i niebieskich oczu.

            No teraz jeszcze gęstsze ma, tak od 6 miesiąca zaczęły jej rosnąć. Oczy niebieskie, na tym zdjęciu może nie widać, ale niebieskie ma jak mąż wink Jej 5-letni brat urodził się z czarnymi oczami, a potem zmieniły mu się na niebieskie i takie zostały, więc możliwe że u Laury też tak będzie wink
        • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:13
          Śliczna.
          Ja taka pinkna byłam troszkę mniej niż 39 lat temu ...
          pokazywarka.pl/fxi43z/
          • asia_i_p Pozdrawiam prawie rówieśniczkę. 30.11.15, 00:28
            https://static.pokazywarka.pl/bigImages/6181114/16697350.jpg?1448839647

            Dziewczyny, dawajcie swoje zdjęcia z dzieciństwa!
        • wioskowy_glupek Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 00:45
          Śliczna smile
    • gaga-sie Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:16
      Cudnasmile Ja tam widzę mieszankę mama-tata.
    • claudel6 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:16
      brytyjska monarchia ma konto na fejsbuku??? big_grin
      • angeika89 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:16
        Lans big_grin
      • claudel6 Re: Widziały malutką Charlotte ? 29.11.15, 23:20
        a dziecko urocze. nie widzę tu żadnej przewagi jej brata.
        • wioskowy_glupek Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 00:46
          Jest do niego bardzo podobna smile Bardzo ładny dzieciak smile
    • k1k2 Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 06:28
      Jak widac wystarczy się urodzic w rodzinie królewskiej zeby ematki piały z zachwytu. Córka 3neli32 bije tę małą na głowę pod względem urody, mimo ze taka "pierwsza lepsza z plebsu" (sorry za ten zwrot 3nela32h). Trochę rozsądku kobiety. Dziewczynka jak dziewczynka, nikt w rodzinie urodą nie grzeszy wiec po kim mam byc pięknoscią. Ważne ze zdrowa i maja wystarczajaco kasy na nianie, kucyki i prywatne szkoly.
      • 3nela32 Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 10:35
        k1k2 napisała:

        > Jak widac wystarczy się urodzic w rodzinie królewskiej zeby ematki piały z zach
        > wytu. Córka 3neli32 bije tę małą na głowę pod względem urody, mimo ze taka "pie
        > rwsza lepsza z plebsu" (sorry za ten zwrot 3nela32h). Trochę rozsądku kobiety.
        > Dziewczynka jak dziewczynka, nikt w rodzinie urodą nie grzeszy wiec po kim mam
        > byc pięknoscią. Ważne ze zdrowa i maja wystarczajaco kasy na nianie, kucyki i p
        > rywatne szkoly.

        K1k2 nie masz za co przepraszać, bo po części tak jest smile Jesteśmy normalną rodziną z 3 dzieci, bez milionów na koncie i zaszczytnych tytułów. A dzieci też mamy ładne , jak i niejedna przeciętna polska rodzina. A ta cała Charlotte ma właśnie taką zwyczajną urodę, założę się gdyby to było dziecko waszej sąsiadki to nawet nie zwrócilibyście na nie uwagi tongue_out
        • k1k2 Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 16:36
          Dokładnie
    • heca7 Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 08:21
      A cóż to ma za znaczenie czy jest ładna? Czy za brzydotę odbierają prawo do tytułu w WB? Czy Wiliam jak wyłysieje całkiem straci koronę na rzecz brata? wink
      Naprawdę ich uroda nie ma żadnego znaczenia.
      • ichi51e Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 08:24
        Cóż uroda widocznie jest subiektywna.
        Ja tylko nie rozumiem co ci szkodzi ze ktoś się zachwyca dzieckiem X ze ładne i od razu musisz wytknąć ze dziecko y to ładniejsze. Jak raz do wątku o porównywaniu.
        • heca7 Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 08:41
          Ale , że ... ja???? Ja nic nikomu nie wytykam.
    • anty_nick Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 09:16
      dokładnie.słodka i sliczna. smile
    • kaz_nodzieja Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 09:32
      Całkiem przeciętne z wyglądu dziecko, ale w takiej rodzinie brak urody to żaden problem, do końca życia są ustawieni.
    • larrisa Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 11:00
      Ludzie, nie przenoście tej idiotycznej angielskiej mody podniecania się książęcą rodziną.
    • diamondcrazy Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 17:21
      Ladna, ale moja byla ladniejsza tongue_out. Urodzila sie z dlugimi czarnymi wlosami ( nie zadnym meszkiem ) i niebieskimi oczami. Jak skonczyla rok, to wlosy miala juz do ramion . Z wiekiem wlosy troche pojasnialy, ale oczy wciaz niebieskie
      • kkalipso Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 18:37
        Dla każdej matki jej dziecko najładniejsze.
        Mnie akurat nie podobają się długie gęste włoski u niemowląt, wolę łyse z meszkiem.
        • angeika89 Re: Widziały malutką Charlotte ? 30.11.15, 20:22
          Dokładnie.
          Widziałam niejedno dziecko, które mnie osobiście się nie podobało(to za bardzo odstające uszy itd), ale dla swoich rodziców były najpiękniejsze.
          Sama mam syna 13 m-cy i dla mnie jest najpiękniejszym chłopcem na świecie, a ktoś inny może stwierdzić że jednak nie i jego ładniejsze. Wiadomo...
          Piękno u niemowląt i małych dzieci jest względne i zależy którą jesteśmy stroną.
          Pozdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka