kubek290713
09.07.18, 20:50
Żeby wrócić do pracy po np. 2 miesięcznym chorobowym trzeba przedłożyć u lekarza medycyny pracy zaświadczenie o ukończeniu leczenia. Co robić w przypadku gdy termin operacji ustalono za rok? Czy lekarz wystawi takie zaświadczenie skoro leczenia nie zakończono? Znacie takie przypadki? Już sama nie wiem co robić...