Dodaj do ulubionych

Casting, casting

11.10.18, 10:37
Jak Wam się podoba? Bo jak dla mnie bardzo na plus, szczególnie Yen, która nie wygląda jak mokry sen pryszczatego turbosłowiańca big_grin

Obserwuj wątek
    • mama-ola Re: Casting, casting 11.10.18, 11:00
      Nie podoba mi się Geralt. Geralt z dupką na brodzie, jestem załamana.
      • same-old_mona Re: Casting, casting 11.10.18, 11:05
        Mi też się nie podoba. Ale Ciri bardzo ok.
        • mama-ola Re: Casting, casting 11.10.18, 11:18
          O tak, Ciri również mi się podoba.
          Ale ten Geralt... jak jakiś nie przymierzając Grey sad
          • same-old_mona Re: Casting, casting 11.10.18, 11:23
            Może jak go ucharakteryzują nie będzie tak źle. ..
    • stephanie.plum Re: Casting, casting 11.10.18, 12:12
      no nie, dziewczyna śliczna, ale Yennefer była "piękna i groźna" a ta jest słodka i niewinna...

      Ciri znakomita,

      Geralt, cóż, przyznam się, że nie wiem, jak ten aktor gra, może świetnie, ale myslę, że wybrali go ze względu na budowę kostną czaszki, że tak powiem. z niebieskimi oczętami trzeba będzie coś zrobić...
      • biala_adelajda Re: Casting, casting 11.10.18, 12:58
        Mam takie samo zdanie, co do Yennefer, wolałabym kogoś o ostrzejszych "semickich" rysach i mniej łagodnej twarzy. Ale dam szansę, bo pani śliczna i w ogóle. Najmniej podoba mi się Geralt. Głównie dlatego, że nie ma w twarzy krzty charakteru. Liczę na charakteryzację. Bardzo liczę.
    • kanna Re: Casting, casting 11.10.18, 21:24
      Pani Wolszczak mi się wżarła w mózg jako Yen i to już nie do usunięcia jest crying

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka