antychreza 11.10.18, 10:37 Jak Wam się podoba? Bo jak dla mnie bardzo na plus, szczególnie Yen, która nie wygląda jak mokry sen pryszczatego turbosłowiańca Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama-ola Re: Casting, casting 11.10.18, 11:00 Nie podoba mi się Geralt. Geralt z dupką na brodzie, jestem załamana. Odpowiedz Link Zgłoś
same-old_mona Re: Casting, casting 11.10.18, 11:05 Mi też się nie podoba. Ale Ciri bardzo ok. Odpowiedz Link Zgłoś
mama-ola Re: Casting, casting 11.10.18, 11:18 O tak, Ciri również mi się podoba. Ale ten Geralt... jak jakiś nie przymierzając Grey Odpowiedz Link Zgłoś
same-old_mona Re: Casting, casting 11.10.18, 11:23 Może jak go ucharakteryzują nie będzie tak źle. .. Odpowiedz Link Zgłoś
stephanie.plum Re: Casting, casting 11.10.18, 12:12 no nie, dziewczyna śliczna, ale Yennefer była "piękna i groźna" a ta jest słodka i niewinna... Ciri znakomita, Geralt, cóż, przyznam się, że nie wiem, jak ten aktor gra, może świetnie, ale myslę, że wybrali go ze względu na budowę kostną czaszki, że tak powiem. z niebieskimi oczętami trzeba będzie coś zrobić... Odpowiedz Link Zgłoś
biala_adelajda Re: Casting, casting 11.10.18, 12:58 Mam takie samo zdanie, co do Yennefer, wolałabym kogoś o ostrzejszych "semickich" rysach i mniej łagodnej twarzy. Ale dam szansę, bo pani śliczna i w ogóle. Najmniej podoba mi się Geralt. Głównie dlatego, że nie ma w twarzy krzty charakteru. Liczę na charakteryzację. Bardzo liczę. Odpowiedz Link Zgłoś
kanna Re: Casting, casting 11.10.18, 21:24 Pani Wolszczak mi się wżarła w mózg jako Yen i to już nie do usunięcia jest Odpowiedz Link Zgłoś