30.01.20, 21:29
Hej, jestem tu nowa, chętnie porozmawiam na różne tematy . Bede tu wpadać w wolnych chwilach i jak mąż nie będzie widzieć bo oczywiscie mnie wyśmieje,... mam 29 lat i mam 3 dzieci, jestem samotna ponieważ tak to bywa w życiu z koleżankami,... jestem raczej wstydliwa w realu i typem samotnika ale czasem brakuje mi rozmowy, kiedyś taka nie byłam, teraz codzienne życie mnie zdominowalo . Ale nie chce tu walić jakiś smutków 😃 chce znów zacząć żyć 👐
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Cześć 30.01.20, 21:34
      Weźcie to na litość boską, ileż można...

--
      "Komunikacja jest bardzo dobra. Od domu przstanek to 2minuty pieszo, 5-10 minut autobusem, potem przesiadka I jakies 40 -50 minut i 15-20 minut pieszo do szkoly. Plus czas oczekiwania, sprawdza online o ktorej ma autobus ale czasem sie spozni albo nie przyjedzie wiec czeka na nastepny."(najma/ritual)
    • anorektycznazdzira Re: Cześć 30.01.20, 21:38
      Przeca jeszcze chwila i one będą całkowicie samowystarczalne, będą gadać między sobą oraz z botami i ruch na forum będzie w pełni autonomiczny.

--
      Dzisiaj samochody same wiedzą, gdzie ich pas ruchu, kiedy ze zbyt dużą prędkością zbliża się przeszkoda, potrafią odczytywać znaki drogowe. Słowem, przeciętne niemieckie auto jest inteligentniejsze od przeciętnego polskiego kierowcy.
      • 35wcieniu Re: Cześć 30.01.20, 21:41
        Przecież już gadają między sobą.

--
        "Komunikacja jest bardzo dobra. Od domu przstanek to 2minuty pieszo, 5-10 minut autobusem, potem przesiadka I jakies 40 -50 minut i 15-20 minut pieszo do szkoly. Plus czas oczekiwania, sprawdza online o ktorej ma autobus ale czasem sie spozni albo nie przyjedzie wiec czeka na nastepny."(najma/ritual)
        • 35wcieniu Re: Cześć 30.01.20, 21:51
          A co to za roznica? Troliszczy mnożących nicki jest tu tyle że podejrzewam że gdyby te nicki podliczyć wyszloby ze wiecej niz normalnych uzytkownikow.
          (Karmicieli rownież. )
          Wygaszac sie nie da bo potrafia codziennie kilka nowych zalozyc. W zasadzie zrobilo sie tu juz tak dziwacznie ze chyba sobie odpuszcze.

--
          • 1matka-polka Re: Cześć 30.01.20, 22:03
            W miarę normalne osoby odchodzą... Zostały polityczne aktywistki i multinickowe trolle. Być może to zaplanowana akcja, bo zbyt dużo można się było na tym forum dowiedzieć o świecie. I to zupełnie nie takich rzeczy, które administracja by chciała...

--
            W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
            Fryderyk Nietzsche
      • 1matka-polka Re: Cześć 30.01.20, 21:48
        No, wątek LGBT jest dobry, wszystkie polityczne trolliny kontra heterodynia, arwena i jakaś atena big_grinbig_grinbig_grin

--
        Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
        Mark Twain
      • buldog2 Re: Cześć 30.01.20, 22:34
        !!!!!!!!!!!

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
      • zawiedziona29 Re: Cześć 30.01.20, 22:51
        Tak mam, mojego męża 😝 w sumie to tak na siebie mówimy ale nie wzięliśmy jeszcze ślubu, ale mamy za dużo dzieci żeby nazywać siebie mój chłopak, moja dziewczyna, a słowo "konkubent "jakoś nie kojarzy się dobrze 🤷‍♀️
    • cruella_demon Re: Cześć 30.01.20, 22:27
      A spacerujesz po Jurze?

--
      Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
      (35wcieniu)
    • buldog2 Re: Cześć 30.01.20, 22:33
      Czy twój mąż to zazdrosny tyran, który nie pozwalał ci pójść na spotkanie z koleżankami, wyjeżdżać na delegacje, który zaraz po uprzedzającym fakt wpisie tu na tym forum, uderzył cię?
      Jeśli tak, to trzymam kciuki, życzę wspaniałej weny literackiej.

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
      • zawiedziona29 Re: Cześć 30.01.20, 22:54
        Nie, mój mąż jest super gościem, bardzo się kochamy i jesteśmy szczęśliwi, ja poprostu nie mam koleżanek, nasze drogi się rozeszły, nieciekawa historia nie warta uwagi
      • cruella_demon Re: Cześć 31.01.20, 00:13
        Cześć Gazet.

--
        Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
        (35wcieniu)
      • zawiedziona29 Re: Cześć 24.02.20, 16:07
        Zawiodłam się na koleżankach, myślałam że mam przyjaciółki niestety nie, one też nie są dla siebie przyjaciółkami, razem się trzymają, ale jedna drugiej najchętniej by kłody pod nogi rzucała, obgadują się na każdym kroku. Nie tego chcę w życiu, poszukuję prawdziwej przyjaźni bez fałszu.
        • alpepe Re: Cześć 24.02.20, 17:03
          Co ci się stało, że ad hoc poprawiła ci się pisownia?

--
          "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
    • hukop Re: Cześć 31.01.20, 01:08
      Hej witam, ale to nie tu kobieto, zabłądziłaś. Tutaj nie porozmawiasz na takie tematy, zapomnij. Tutaj siedzą paniusie, które albo się wykłócają która ma lepiej w życiu, dopier.. sobie wzajemnie, każda wielka pani, rady tu nie uzyskasz . ewentualnie każą zbadać ci tarczyce i wypier... twojemu facetowi walizki za drzwi. Potem dostaniesz rady, że nie do końca jesteś normalna, trochę kwestii prawnych, później, że masz przestać użalać się nad sobą a na końcu że ci się w d... poprzewracało, bo inni mają gorzej. Jeżeli nie chcesz hejtu ( a tu gwarantowany ) napisz do dziewczyn z net. kafejka i zaloguj się na 40 + wiem, to nie twój przedział wiekowy, ale uwierz, że tam są takie fajne, ciepłe i dobre dziewczyny z którymi na pewno znajdziesz nić porozumienia. Tutaj siedzą te które udają " królowe życia " big_grin specjalistki a w domu, właśnie tu wylewają swoje frustracje. Panie przy mężu big_grin wejdź tam i się przekonasz. Pozdrawiam.
      • saszanasza Re: Cześć 24.02.20, 16:36
        hukop napisała:

> Hej witam, ale to nie tu kobieto, zabłądziłaś. Tutaj nie porozmawiasz na takie
        > tematy, zapomnij. Tutaj siedzą paniusie, które albo się wykłócają która ma lepi
        > ej w życiu, dopier.. sobie wzajemnie, każda wielka pani, rady tu nie uzyskasz .
        > ewentualnie każą zbadać ci tarczyce i wypier... twojemu facetowi walizki za dr
        > zwi. Potem dostaniesz rady, że nie do końca jesteś normalna, trochę kwestii pra
        > wnych, później, że masz przestać użalać się nad sobą a na końcu że ci się w d..
        > . poprzewracało, bo inni mają gorzej. Jeżeli nie chcesz hejtu ( a tu gwarantowa

> ny ) napisz do dziewczyn z net. kafejka i zaloguj się na 40 + wiem, to nie twój
        > przedział wiekowy, ale uwierz, że tam są takie fajne, ciepłe i dobre dziewczyn
        > y z którymi na pewno znajdziesz nić porozumienia. Tutaj siedzą te które udają "
        > królowe życia " big_grin specjalistki a w domu, właśnie tu wylewają swoje frustracje
        > . Panie przy mężu big_grin wejdź tam i się przekonasz. Pozdrawiam.

Napisała ta, która bulwersując się zachowaniem innych na forum, wylewa w swej wypowiedzi tonę jadu. Nawet brak zatrudnienia jest przestępstwem i powodem do krytyki. Brawo ty!

--
        Gdy tysiąc ludzi przez miesiąc wierzy w jakąś zmyśloną opowieść, jest to fake news. Gdy miliard ludzi wierzy w nią przez tysiąc lat, jest to religia ...Y.N.Harari
      • fibi00 Re: Cześć 24.02.20, 17:24
        hukop napisała:

> Hej witam, ale to nie tu kobieto, zabłądziłaś. Tutaj nie porozmawiasz na takie
        > tematy, zapomnij. Tutaj siedzą paniusie, które albo się wykłócają która ma lepi
        > ej w życiu, dopier.. sobie wzajemnie, każda wielka pani, rady tu nie uzyskasz .
        > ewentualnie każą zbadać ci tarczyce i wypier... twojemu facetowi walizki za dr
        > zwi. Potem dostaniesz rady, że nie do końca jesteś normalna, trochę kwestii pra
        > wnych, później, że masz przestać użalać się nad sobą a na końcu że ci się w d..
        > . poprzewracało, bo inni mają gorzej. Jeżeli nie chcesz hejtu ( a tu gwarantowa
        > ny ) napisz do dziewczyn z net. kafejka i zaloguj się na 40 + wiem, to nie twój
        > przedział wiekowy, ale uwierz, że tam są takie fajne, ciepłe i dobre dziewczyn
        > y z którymi na pewno znajdziesz nić porozumienia. Tutaj siedzą te które udają "
        > królowe życia " big_grin specjalistki a w domu, właśnie tu wylewają swoje frustracje
        > . Panie przy mężu big_grin wejdź tam i się przekonasz. Pozdrawiam.

Nic dodać, nic ująć.
      • jasnoklarowna Re: Cześć 24.02.20, 22:16
        No uprzedziłaś mnie z tym pytaniem,
        Teraz to ja tylko mogę zapytać czy ma wredną szwagierkę lub złośliwa teściową in spe,
        Czy jest wąską specjalistką, itp.

A do autorki: jeżeli jesteś prawdziwa to witaj i sprawdź czy na pewno masz grubą skórę, bo to tu niezbędne .
        Jeśli jesteś trolem to.... No trudno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka