Dodaj do ulubionych

Źle zafarbowany odrost

12.02.20, 14:32
Siwieję.
Farbuję włosy, na kolor zbliżony do mojego własnego, ale w świetle widać różnicę.
Mam skłonności do AZS i o ile już ładnych parę lat temu nauczyłam się, że twarzy się nie dotyka, nawet jak swędzi, to nie mam tego odruchu z resztą.
Mam podrażnioną skórę za uszami i trochę na karku, pewnie skutki próbowania nowej odżywki, może pachnidło psiknięte za blisko, może kolczyki pod czapką dźgneły. Próbuję nie drapać, ale jest jak jest, już parę tygodni. Przejdzie, jak przestanę drapać, idzie mi coraz lepiej.

Noale.
Powinnam ufarbować włosy już z miesiąc temu, te siwe kosmyki nad czołem działają mi na nerwy przy każdym spojrzeniu w lustro.

Mam ochotę nałożyć farbę tylko na górne pół głowy, tam gdzie skóra w porządku.
Co ludzie pomyśla? Bedzie gorzej wyglądać niż trzycentymetrowy odrost?

--
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu. Carrie Bradshaw
Obserwuj wątek
    • asia.sthm Re: Źle zafarbowany odrost 12.02.20, 14:55
      > Mam ochotę nałożyć farbę tylko na górne pół głowy, tam gdzie skóra w porządku.

Zrob tak. Jesli kolor zblizony to nikt sie nie kapnie, nikt oprocz ciebie nie bedzie wiedzial, niczyj to interes big_grin
      Ludzie nic nie pomysla, maja wlasne wlosy na glowie.

--
      Z pana Otello jak z gazety firanki!
    • cruella_demon Re: Źle zafarbowany odrost 14.02.20, 06:16
      Ja bym nałożyła, niecierpię odrostów, a tam pod spodem i tak nie będzie widać o ile nie masz bardzo krótkich włosów.

--
      Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
      (35wcieniu)
    • bei Re: Źle zafarbowany odrost 14.02.20, 08:23
      Ja kiedys ratowałam się farbowaniem tylko przedzialka, to gdy miałam miałam ważniejsze wyjścia a nie chciałam farbować włosów częściej ńiz raz w miesiącu. Są tez farby w aerozolu, takie do pierwszego zmycia...
      • sasanka4321 Re: Źle zafarbowany odrost 14.02.20, 09:21
        Widzialam kiedys tez takie proszki - jeden do ciemnych wlosow i drugi do blond. Daje sie tego troche nad czolem i troche na przedzialku i jest dobrze. To tak jakbys lakieru do wlosow uzyla, zadne farbowanie. Jesli nie jestes siwa jak golab, to wystarczy.
    • nenia1 Re: Źle zafarbowany odrost 14.02.20, 10:51
      mika_p napisała:

> Mam skłonności do AZS i o ile już ładnych parę lat temu nauczyłam się, że twarz
      > y się nie dotyka, nawet jak swędzi, to nie mam tego odruchu z resztą.
      > Mam podrażnioną skórę za uszami i trochę na karku, pewnie skutki próbowania now
      > ej odżywki, może pachnidło psiknięte za blisko, może kolczyki pod czapką dźgneł
      > y.

To może być też od kosmetyków, jak masz skłonności, wrażliwą skórę to mogą podrażniać różne SLS-y
      SLES-y itd.
      Mnie minęły problemy skórne jak ręką odjął od czasu przestawienia się na kosmetyki ekologiczne, w tym oczywiście również szampony, jak się myje głowę piana z szamponu leci też na uszy, kark, jak się do tego dobrze skóry nie spłucze przy wrażliwej skórze podrażnienie gotowe, mnie się tak czasem właśnie skóra za uszami podrażniała, teraz odpukać nic się nie dzieje, ale czytam składy, tego co kupuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka