Dodaj do ulubionych

AliExpress

14.05.20, 09:09
Zamawiacie coś?Ile teraz czekacie na zamówienia?Ja zamawiałam już ponad miesiąc temu i nic nie ma.Status od ponad dwóch tygodni ten sam,że wyleciało z Chin.Zwykle paczki docierały najpóźniej po ok 20 dniach.Co oni robią teraz w czasie korony z tymi paczkami?Bo Chińczyki z tego co widać uwijają się szybko.Paczki z marca dostałam na początku maja a jedną wcięło.

--
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9piqv3bf14lza.png
Obserwuj wątek
    • rachwa Re: AliExpress 14.05.20, 09:43
      Teraz czekałam 2 miesiące . Zamówienie w styczniu a przyszło koniec marca .. jedna paczka nie doszła wcale, ale zwrot szybciutko dostałam 😉
      • pola84 Re: AliExpress 14.05.20, 13:20
        miałam tak samo. Co dziwne, zamówienie zrobione kilka tygodni po tym pierwszym, jak się zaczęli oficjalnie przyznawać, że sytuacja jest poważna, i firma mnie od razu ostrzegła, że oni teraz nie wysyłają, wysłali w marcu i doszło naprawdę szybko. Te ze stycznia w ogóle nie dotarły albo nie dotrą.
    • czarna_kita Re: AliExpress 14.05.20, 10:29
      Od miesiąca moje paczki sa już w kraju i w śledzeniu napisane - "wysyłka lokalną firmą przewozową". Od miesiąca.
      Do Polski dotarły w niecały miesiąc. A co teraz z nimi robią to mnie ciekawi.
    • memphis90 Re: AliExpress 14.05.20, 14:08
      Maczeczki zamówione w marcu przyszły piorunem. Fontanna do oczka wodnego wysyłana (rzekomo) z Polski najpierw stała 3 tyg w Shenzou, a teraz wylądowała w Amsterdamie....

--
      "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń"
      • b-b1 Re: AliExpress 14.05.20, 17:40
        mysiulek08 napisała:

> poczta polska ma histerie wirusowa, niestety
        >
        W PP w sortowniach przez cały rok pracują więźniowie, teraz to niemożliwe z powodu wirusa, więźniowie maja zakaz opuszczania placówek- stad braki „ kadrowe” i opóźnienia poczty w dostawie paczek. Takie info dostałam od kuriera PP kiedy paczka 60 km pokonywała10 dni. ( oczywiście w Polsce)
        • mysiulek08 Re: AliExpress 14.05.20, 17:51
          byc moze, ale mozna to ogarnac w jakis sposob ( opieranie pracy poczty na wiezniach jest jakby slabe), u nas tez bylo histerycznie, nie przyjmowali przesylek, tylko lokalne, pozamykali oddzialy ale koniec koncow, wirus nie wirus, jakos pracowac trzeba, bo nagle wirus nie zniknie, przesylki ze swiata dochodza, z opoznieniem i owszem, ale oczywiscie poczta polska ma inne zdanie w tym temacie, wiec nic mnie dziwi

--
          Dlaczego TO zrobiłeś???człowieku

Ludzkość musi wyginąć! MUSI!
    • thank_you Re: AliExpress 19.05.20, 12:52
      Zamówiłam na początku kwietnia i jedna przesylke dostałam szybciej niz ta z Rossmanna - po 12 dniach 😆 W ciagu miesiąca doszło mi z 10 zamówień.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka