Dodaj do ulubionych

Nowy spot Trzaska

23.06.20, 14:12
Nareszcie jest kandydat ze sztabem którym się chce.
Ostre oranko Anżeja.

twitter.com/i/status/1275385038071304192
Obserwuj wątek
    • paskudek1 Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 14:47
      No dobrze, a co mi ma do zaoferowana TRZASKOWSKI? Bo czego Duda NIE zrobił to ja doskonale wiem i bez tego filmiku. Ja bym chciała zobaczyć co i, jako obywatelce, NİE wybierajacej parlamentarnie ani PiS ani Platformy może zaoferować Rafał Trzaskowski jako prezydent.
        • paskudek1 Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 15:00
          Sorry ale ten spot nie jest o blokowaniu pomysłów PiS. Ten spot jest o tym jaki beznadziejny jest, był Duda. Ale ja to WIEM bez spotu. Serio. Czy Platforma nie może zrozumieć że jest mnóstwo osób dla których NIE WYSTARCZY opcja pogonić Dudę? Że mam dość wojny PiSu z Platformą i odwrotnie? I że chcę usłyszeć nie tylko jak ewentualnie Trzaskowski będzie blokował PiS ale jak i oczym będzie z nimi rozmawiał? Kiedy do kurły nędzy ci wszyscy politykierzy zrozumieją że mama W DUDZIE ich kłótnie i wojenki? Obejrzałam trzy spoty Trzaskowskiego I z ANI JEDNEGO nie dowiedziałam się jak zamierza sprawować urząd o który się ubiega. Serio to ma być wizja głowy państwa?
            • paskudek1 Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 15:12
              Wybacz ale piszę z telefonu i nie chce mi się kombinować z pogrubianiem czcionki. I tak, chciałabym żeby w końcu merytoryka wypowiedzi i rozmowa miały większe wzięcie niż durne spoty atakujące przeciwnika. Wytłumacz mi. w czym lepszy jest Trzaskowski od Hołowni? Bo ma partię? Tylko Tylko w tym? Bo merytorycznie jest nijaki. Bez programu, bez wizji prezydentury, powtarza to co Hołownia powiedział już kilka miesięcy temu. Jedynym zarzutem wobec Szymona Hołowni jest to niesmeirtelen "nie ma zaplecza". No więc ten z zapleczem póki co nie oferuje mi nic, zero,. Zrobiłam się wybredna, samo pogonieneo PiS i Dudy mi już nie wytlstarcza. Jak widać Ty też mi nie jesteś w stanie powiedzieć co mi oferuje Rafał Trzaskowski jako prezydent. I żeby nie było, nie we wszystkim się z Hołownią zgadzam. Ale akurat tych sprawa Platforma też nie załatwiła nawet jak mieli większość w Sejmie i Senacie.
                    • livia.kalina Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 19:01
                      Akurat tylko u Trzaskowskiego w programie jest coś, z czego skorzystałabym natychmiast. Dofinansowanie do paneli wzięłabym i przeszła na własny prąd a nadwyżkę oddawała do sieci. W mojej rodzinie już kilka osób ma panele, słoneczne chętnie bym do nich dołączyła a dofinansowanie by mi w tym pomogło.
                      • janja11 Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 19:11
                        livia.kalina napisała:

> Akurat tylko u Trzaskowskiego w programie jest coś, z czego skorzystałabym naty
                        > chmiast. Dofinansowanie do paneli wzięłabym i przeszła na własny prąd a nadwyżk
                        > ę oddawała do sieci. W mojej rodzinie już kilka osób ma panele, słoneczne chętn
                        > ie bym do nich dołączyła a dofinansowanie by mi w tym pomogło.
                        >

Panele, to jest program Hołowni, ogłoszony w lutym 2020. Można sprawdzić.
                        Zresztą nie tylko to ściągnęła propaganda partyjnego towarzysza Trzaskowskiego od ekipy Hołowni.
                        Autorskie od towarzysza Trzaskowskiego jest obietnica kontynuowania partyjnej g..wnoburzy PO-PiS.

• malgosiagosia Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 21:41
                            livia.kalina napisała:

> Duda u teścia to chyba nic nie założy bo teść się go wstydzi. A ty się wstydzis
                            > z za Dudę po tym, jak potraktował niepełnosprawnych protestujących w Sejmie?

Ale manipulacja.

Najpierw klamstwo - tesc wstydzi sie Dudy
                            Potem pytanie na podstawie klamstwa - czy ty sie wsydzisz Dudy?
                            Nastepnie insynuacja, ze Duda potraktowal jakos niepelnosprawnych.

Wez sie ogarnij dziewczyno.

• zlota.ptaszyna Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 22:46
                              No ale Dziwisz się- zły przykład idzie z góry - To trzaskowski ich tak nauczył:

Polak mieszkający w Stanach grzecznie go coś zapytał a on zamiast odpowiedzieć na pytanie to go zwyzywał i obrazili Nie tylko jego ale i innych Polaków mówiących w języku obcym z akcentem i cała Polonię amerykańska ....

Livia ewidentne się na nim wzoruje
                              • snajper55 Re: Nowy spot Trzaska 24.06.20, 03:30
                                zlota.ptaszyna napisała:

> Polak mieszkający w Stanach ...

To był Polak mieszkający w Polsce, udający Polaka mieszkającego w Stanach. To Marcinkiewicz, student medycyny z Białegostoku, gorący zwolennik PiS.

natemat.pl/312519,trzaskowski-i-podstawiony-amerykanin-juz-wiadomo-kim-jest-mezczyzna?AD&fbclid=IwAR14Rbq1U-OCYJ88znfLwfjRwZdZM2z7nLmj8xLyx9F04M29TVVlnVQXooc
                                S.
                                • zlota.ptaszyna Re: Nowy spot Trzaska 24.06.20, 09:50
                                  A nawet jesli sie podszyl to jakim prawem go wzywal i ponizal zamiast po prostu grzecznie odpowiedziec na pytanie czy tam nie odpowiedziec na pytanie a cos tam wydukac nie na temat jak to zawsze robi ale grzecznie.

Sam rozpoczal te szopki z podstawianymi pytaniami w jezykach obcych i dziwi sie ze ktos to podchwycil? Mial okazje zeby zaprezntowac kompetencje jezykowe- czemu szydzi z ludzi i nimi pomiata?
                            • iwles Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 22:55
                              "Najpierw klamstwo - tesc wstydzi sie Dudy"

Jakie klamstwo?
                              Przeciez pan Kornhauser nie raz mowil, i czynem potwierdzal, ze z Pisem mu bardzo nie po drodze.
                              • malgosiagosia Re: Nowy spot Trzaska 24.06.20, 01:44
                                iwles napisała:

> Jakie klamstwo?
                                > Przeciez pan Kornhauser nie raz mowil, i czynem potwierdzal, ze z Pisem mu bard
                                > zo nie po drodze.

No i co? Gdzie tu ma byc wstyd? Wmowiono wam, ze nieglosowanie na PO to wstyd i wy biedacy w to wierzycie.
                                Wmowiono wam, ze na PO glosuja swiatli Eeuropejczycy i wy w to, biedne peowskie papugi wierzycie, majac tych co nie glosuja na PO za wiesniakow. Och, jakze mi was zal. Ta ciagla chec bycia zaslugujacycym na przygarniecie i zaakceptowanie przez europejska "elite', tych smierdzacych leni zyjacych z waszych podatkow i tych polskich zdrajcow i zaprzancow. ktorzy nie zawahaja sie sprzadac Polske i was, razem z nia.
                                • natalia.nat Re: Nowy spot Trzaska 24.06.20, 11:00
                                  Pytanie jest raczej, dlaczego daliście sobie wmówić, że głosowanie na szkodników i nieudaczników to nie wstyd i nie hańba dla Polski.
                                  I wy biedacy w to wierzycie. Och, jakże mi was żal.
                                  Lista afer pisowskich
                                  • zlota.ptaszyna Re: Nowy spot Trzaska 24.06.20, 11:04
                                    Ale najsmutniejsze jest to ze mowimy o grupie ludzi niby wyksztalconych ale ktorymi tak super latwo manipulowac ze to jest przerazajace,
                                    wystarczy im pokazac czerwone spodnie, kolczyki w uszach i kitke albo inny zestaw ( np papuga, buty i dom tescia) i jak te lemingi podaza slepo i beda wielbic….
                                    • natalia.nat Re: Nowy spot Trzaska 24.06.20, 11:26
                                      zlota.ptaszyna napisała:

> Ale najsmutniejsze jest to ze mowimy o grupie ludzi niby wyksztalconych ale kto
                                      > rymi tak super latwo manipulowac ze to jest przerazajace,

Wypisz, wymaluj, wyborca PiSu na ematce, czyli ty.

> wystarczy im pokazac czerwone spodnie, kolczyki w uszach i kitke albo inny zest
                                      > aw ( np papuga, buty i dom tescia) i jak te lemingi podaza slepo i beda wielbic

Jasne, bo wyborcy Trzaskowskiego zdecydowali się na niego głosować po obejrzeniu spotu.
                                      Ciebie też dopiero spot przekonał do głosowania na Dudę? Przestań już manipulować. Obecnie rządzący są o wiele większym zagrożeniem dla Polski niż papuga i ośmiorniczki. I każdy to już dzisiaj wie. Codziennie jakaś nowa afera i marnotrawienie milionów publicznych złotych. Dlaczego im nie podziękujesz? Ślepa jesteś czy nie chcesz widzieć?
              • rexona_sport Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 16:42
                Paskudku tak bardzo się zgadzam, dziękuje za ten wpis. Marzę o merytorycznej debacie i myśle ze nie jestem jedyna, dosyć tego obrzucania się lajnem i straszenia nawzajem większym złem (strategia wygrania poprzez bycie mniejszym złem to żenada). Budowania tego obrazu świata ze mamy do wyboru tylko te dwie beznadziejne opcje - w takiej narracji nigdy nie dostaniemy kandydata godnego zainteresowania bo po prostu nie ma takiej potrzeby, wystarczy żeby był troszeczkę mniej beznadziejny od tego co jest 😕
                • janja11 Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 18:55
                  rexona_sport napisał(a):

> Paskudku tak bardzo się zgadzam, dziękuje za ten wpis. Marzę o merytorycznej de
                  > bacie i myśle ze nie jestem jedyna, dosyć tego obrzucania się lajnem i straszen
                  > ia nawzajem większym złem (strategia wygrania poprzez bycie mniejszym złem to ż
                  > enada). Budowania tego obrazu świata ze mamy do wyboru tylko te dwie beznadziej
                  > ne opcje - w takiej narracji nigdy nie dostaniemy kandydata godnego zainteresow
                  > ania bo po prostu nie ma takiej potrzeby, wystarczy żeby był troszeczkę mniej b
                  > eznadziejny od tego co jest 😕

Dzięki za głos rozsądku. Wygląda, że jesteś w mniejszości, która ceni merytoryczne argumenty. Większość nie może się doczekać na kolejną partyjną g..wnoburzę., bo tak się bawią partyjni towarzysze. Za nasze pieniądze się tak partyjni towarzysze bawią.

• ingryd Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 19:49
                    Dziewczyny, ale uspokujcie sie. Wlasnie takie glosy jak wasze, agresywne, sa antynomia demokracji. Wszyscy widzimy jakie spustoszenie w demokracji î panstwie prawa poczynila aktualna partia u wladzy.
                    Ja osobiscie czasami bylam juz zupelnie podlamana sytuacja w PL, bo jakos nie widzialam na horyzoncie zadnej nadziei, zadnej alternatywy ni ratunku przed ta piekna katastrofa zwana PIS.
                    Î nagle, stal sie prawie cud, kampania wyborcza kandydatow na swietnym poziomie, na poziomie, ktory daje nadzieje î wiare w polakow. Trzaskowski, Holownia, Kosiniak-Kamysz î Biedron, zrobili kampanie na bardzo dobrym poziomie, pokazali twarz politykow ktorzy beda sie liczyc na polskiej scenie politycznej w przyszlosci.
                    Dziewczyny, ufffffff, nie jestesmy skazani na sasinow, szyszkow, î czarneckich !
                    Bedzie dobrze !
              • araceli Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 19:51
                paskudek1 napisała:
                > Jedynym zarzutem wobec Szymona Hołowni jest to nie
                > smeirtelen "nie ma zaplecza".

Bicz pliz - nie pal głupa. Największym zarzutem wobec SH jest religijna nieobliczalność.
          • bo_ob Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 15:09
            paskudek1 napisała:

> Czy Platforma ni
            > e może zrozumieć że jest mnóstwo osób dla których NIE WYSTARCZY opcja pogonić D
            > udę? Że mam dość wojny PiSu z Platformą i odwrotnie? I że chcę usłyszeć nie tyl
            > ko jak ewentualnie Trzaskowski będzie blokował PiS ale jak i oczym będzie z nim
            > i rozmawiał?

mnie na przykład trudno zrozumieć, że nie chce ci sie wykonać 3 ruchów myszką

www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Rafal-Trzaskowski-program-wyborczy-obietnice-2020-PROGRAM-POLITYCZNY-I-PREZYDENCKI-TRZASKOWSKIEGO
          • malgosiagosia Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 15:36
            paskudek1 napisała:

. Czy Platforma ni
            > e może zrozumieć że jest mnóstwo osób dla których NIE WYSTARCZY opcja pogonić D
            > udę?

Niestety, Platformie wystarczy. Platforma, nie musi miec zadnego programu, bo program dla Platformy jest w Berinie, tak jak w Berlinie ma lotnisko, rzad i media. Tylko spoleczenstwo polskie ma blisko, bo w doopie.
          • malgosiagosia Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 18:16
            esperantza napisała:

> Chciałabyś być tak opóźniona, przyznaj. Doktora, dwa fakultety i piec języków

Tak wlasnie mysla lemingi.
            Doktoraty, fakultety i jezyki nie robia czlowieka madrego i uczciwego.

Bo oprocz wyksztalecenia trzeba jeszcze miec dobra pamiec, nie klamac, spelniac obietnice, zajmowac sie obowiazkami przyjetymi dobrowolnie, nie stwarzac pozorow, mistyfikacji, wiedziec czego sie chce, co mozna, a czego sie nie powinno. Czyli ogolnie trzeba byc porzadnym, uczciwym, madrym czlowiekiem.
            • cosmetic.wipes Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 20:31
              malgosiagosia napisała:

> Bo oprocz wyksztalecenia trzeba jeszcze miec dobra pamiec, nie klamac, spelnia
              > c obietnice, zajmowac sie obowiazkami przyjetymi dobrowolnie, nie stwarzac pozo
              > row, mistyfikacji, wiedziec czego sie chce, co mozna, a czego sie nie powinno.
              > Czyli ogolnie trzeba byc porzadnym, uczciwym, madrym czlowiekiem.

Zgadzam się w 138 procentach. Dlatego w życiu nie zagłosuje na pandudę, bo nie spełnia żadnego z wymienionych przez ciebie warunków.
              Innych warunków też z resztą nie spełnia.
            • hipinka Re: Nowy spot Trzaska 24.06.20, 09:15
              "Bo oprocz wyksztalecenia trzeba jeszcze miec dobra pamiec, nie klamac, spelniac obietnice, zajmowac sie obowiazkami przyjetymi dobrowolnie, nie stwarzac pozorow, mistyfikacji, wiedziec czego sie chce, co mozna, a czego sie nie powinno. Czyli ogolnie trzeba byc porzadnym, uczciwym, madrym czlowiekiem"

no wypisz wymaluj Duda big_grin
              dodaj jeszcze zarąbiste poczucie humoru, takt, niezależność big_grin
              Pan Duda to wszystko ma big_grin big_grin
    • eilian Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 15:55
      No, widzę, że sztab wreszcie zatrudnił jakichś fachowców. Spot na poziomie, aż miło obejrzeć, choć obawiam się, że do zwolenników Andżeja nie przemówi...
      • malgosiagosia Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 16:43
        eilian napisała:

> No, widzę, że sztab wreszcie zatrudnił jakichś fachowców. Spot na poziomie, aż
        > miło obejrzeć, choć obawiam się, że do zwolenników Andżeja nie przemówi...

Zwolennikow Dudy chyba nie przekona, a to dlatego, ze jak sama raczylas zauwazyc Trzaskowski uzyl fachowcow by wymalowli jego obraz. Farbowany Trzaskowski? smile
      • olena.s Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 18:14
        Tu gra nie idzie o to, żeby zawrócić jakiś twardy elektorat - powiadają znawcy - tylko o to, żeby nie dać zdemobilizować własnego, a przeciwny przekonać, że nie jest się Herodem z jasełek.
      • malgosiagosia Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 17:24
        anorektycznazdzira napisała:

> Ale jachto, nie ma płaczących głodnych dzieci, pustej lodówki? Czemu się do dob
        > rych sprawdzonych wzorców nie stosujo?

Placzace dzieci i puste lodowki przeciez wyborcow Trzaskowskiego nie intresuja. To nie ten target. Wyborcy Trzaskowskiego inetresuja sie psami, papugami i jezykiem francuskim. Teraz wlasnie ogladam walki uliczne muzulmanskich gangow we Francji. Kto wie, ten francuski moze byc bardziej przydatny niz angielski.
    • zlota.ptaszyna Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 17:09
      Ale możecie dać Link do działającego spotu bo ten jest niepełny....Rozumiem że jest jakaś druga część w której Trzaskowski siada przed komisją i przedstawia swój program? Czy mu sue stanowisko należy bez programu?
      Papuga z psem i z teściem będą rządzić?
    • paskudek1 Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 19:56
      jak widzę sposób uprawiania polityki przez ostatnie kilkanaście lat a juz zwłaszcza przez statnie 5 lat tak obniżył standardy i wymagania, że spot walący w przeciwnika prymitywną satyrą uznawany jest za wspaniały i "sztabowi się chce". Tak jak wspomniałam wcześniej - widziałam trzy spoty Rafała Trzaskowskiego. W jednym siedział na ławeczce z jakimś panem (twarz mi skąds znana ale nazwiska skojarzyć nie mogłam a potem nie chciało mi sie sprawdzać) i sie przerzucali gwarą krakowska i inną a na koniec dowiedziałam się, że kandydat na kandydata na prezydenta (bo spot był jeszcze sprzed rejestracji pana Trzaskowskiego jako kandydata) jest "czy pokolenia z Krakowa". W drugim poście zobaczyłam liceum Trzaskowskiego, uniwersytet Trzaskowskiego, blok Trzaskowskiego, samochód Trzaskowskiego, papugę... tylko programu też nadal nie. Ok, przyznaję sie bez bicia - tego drugiego spotu nie obejrząlam do samgo końca bo gdzies w połowie zwyczajnie mnie znudził. Teraz mam do dyspozycji trzeci spot i znowu - nie obejrzałam do końca bo też jest nudny. Jak juz pisałam wcześniej - niczego mi ten spot nie oferuje. Nie pokazuje mi jaką wizję prezydentury ma pan Trzaskowski. Zarzucono mi tu, że nie chce mi sie szukać. No to wpisałam sobie "trzaskowski program" i co znalazłam? Serię artykułów w prasie, na stronach różnych mediów itp. Nie znalazłam oficjalnej strony kandydata i tam jego programu. to samo hasło z nazwiskiem Hołownia pokazuje również jakies artykuły i oficjalną stronę na któej jest pełen program kandydata.
      Wybaczcie mi moi drodzy, czy moje drogie - ale dla mnie, jako NIEwyborcy PiS i Platformy na prawdę to co pokazuje sztab pana Trzaskowskiego to jest żadna propozycja. I na prwde nie rozumiem czemu mam sie zadowalac ciągłą nawalanką międzypartyjną? Własnie na facebooku leci na żywo takie "przesłuchanie" obywatelskie" przez przedstawicieli różnych organizacji pożytku publicznego. "Przesłuchują" Szymona Hołownię". Nie wiem czy ini kandydaci byli zaproszeni czy nie? Nie wiem czy to będzie kontynuowane ale zadają mu pytania z różnych dziedzin i tematów. Czy kandydat Trzaskowski tez tak usiądzie i będzie odpowiadał?
      Nie mam nic personalnie do pana Rafała Trzaskowskiego za to dużo do Platformy i do ich sposobu uprawiania polityki. Oraz ogólnie do polityków wszelkiej maści, że narzucili mi jako obwatelce wybór tylo między tymi dwoma partiami i jeszcze mnie usułóuja szantarzować moralnie że MUSZĘ no po prostu musze wybrać tylko między tymi dwoma. Bo jak nie to albo jestem złą patriotką, złą Polką albo głupia. A ja uważam, że niekoniecznie. I bardzo bym chciała, żeby wszelkiej maści politycy zrozumieli wreszcie że to nie ja jestem dla nich tylko do ciężkiej ospy oni sa dla mnie
      mam nadzieję że się wklei spot sztabu Szymona Hołowni
      www.facebook.com/watch/?v=309366880465396
      to jest wg mnie przekaz jaki ktos chce mi pokazać. Swoja drogą wczoraj na breefingu prasowym Szymona telewizja pokazywała to do momentu kiedy właśnie Łukasz Krasoń zaczął mówić, przerwali i wrócili do transmisji jak on skończył i znowu mówił Szymn. Czyżby telewizji nie podobał się pan na wózku inwalidzkim?
      • kub-ma Re: Nowy spot Trzaska 23.06.20, 23:11
        Pan Hołownia jest doskonale przygotowany do tej kampanii. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że miał dużo więcej czasu na to przygotowanie niż pan Trzaskowski. Raz - sama kampania dla niego rozpoczęła się dużo wcześniej, dwa - od pomysłu do kampanii też dużo czasu minęło, ewidentnie bardzo dobrze wykorzystanego, trzy - pan Trzaskowski był ostatnie miesiące zaangażowany w swoją pracę (nie wiem czym zajmował się pan Hołownia).
        Moim zdaniem pan Trzaskowski jest doświadczonym politykiem i pokazał już, że do kampanii wyborczej potrafi się dobrze przygotować. Tym razem zabrakło czasu
    • taniarada Re: Nowy spot Trzaska 24.06.20, 10:07
      Powiew świeżości od kandydata Trzaskowskiego jest wzmacniany przez image: młody, zdolny, poliglota, pogrozi palcem (wiec zdecydowany), media ofuknie -wypisz, wymaluj niemal jak Trumpa."

Rafał Kazimierz Trzaskowski ur. 17 stycznia 1972 w Warszawie.
      Andrzej Sebastian Duda ur. 16 maja 1972 w Krakowie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka