Dodaj do ulubionych

Zabiegi na twarz.

12.07.20, 15:50
Mateczki cud urody i nie tylko 馃槈. Kt贸ra robi艂a zabiegi odm艂adzaj膮ce i jakie? Mniej i bardziej inwazyjne 馃檪. Opowiedzcie co sobie poprawi艂y艣cie i czy efekty s膮? Rekonesans robi臋 馃槈
Ps. Kicham na starzenie si臋 z godno艣ci膮 i dzi臋kuj臋 z g贸ry za zjadliwe komentarze....
Obserwuj w膮tek
    • anika772 Re: Zabiegi na twarz. 12.07.20, 16:06
      A co Ci dolega?
      Robi艂am laser ablacyjny ipixel i szczerze m贸wi膮c, nie widzia艂am r贸偶nicy. By膰 mo偶e rewitalizacja i stymulacja produkcji kolagenu zasz艂a naprawd臋 g艂臋boko.
    • mamaemmy Re: Zabiegi na twarz. 12.07.20, 16:25
      Od 25 lat robi臋 maseczki na twarz, tak minimum 2 razy w tygodniu. Peeling raz na tydzie艅, dwa. D'arsonval. Od zawsze demakija偶 i zawsze tonik, serum, krem, krem pod oczy. Algi na buzi臋 raz na miesi膮c. Peeling kawitacyjny co 3 tygodnie. Moja sk贸ra wygl膮da du偶o m艂odziej ni偶 r贸wie艣niczek. Mam 41lat, ostatnio dali mi 28 馃ぃ
    • lot_w_kosmos Re: Zabiegi na twarz. 12.07.20, 17:11
      Ja chodz臋 i b臋d臋 chodzi膰 na botoks.
      I - nie, botoks to nie jest co艣, czym si臋 powi臋ksza usta i ko艣ci policzkowe wink
      Botoks sprawia, 偶e przez p贸艂 roku kursych lapek si臋 nie ma.
      To jest cudny zabieg, bonie do艣膰, ze te kurze 艂apy si臋 nie robi膮 w trakcie u艣miechu, tow og贸le sk贸ra sie wyg艂adza i upi臋ksza, bo nie jest m臋czona zmarchami.
      Tak偶e ja polecam to. Reszt臋 za艂atwiaj膮 u mnie dobrze nawil偶aj膮ce kremy, bo tego tylko mojej sk贸rze potrzeba. Z przebarwieniami ju偶 nie walcz臋, u艂o偶y艂y si臋 w eleganckie piegi i niech im b臋dzie smile
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Zabiegi na twarz. 12.07.20, 19:00
      Ja sobie musz臋 sobie co艣 wstrzykn膮膰 mi臋dzy brwi, bo mi si臋 taka zmarcha zrobi艂膮 widoczna (praktycznie z dnia na dzie艅), 偶e mnie telepie jak j膮 widz臋. Generalnie twarz raczej g艂adka, wi臋c tym bardziej mnie to wk..rza tongue_out Te偶 mam w d... godne starzenie. Kiedy艣 my艣la艂am, 偶e jak b臋d臋 si臋 starzec, to mnie to nie ruszy, ale jednak nie XD
    • myelegans Re: Zabiegi na twarz. 13.07.20, 04:52
      Sama robie sobie mezoterapie od kilku lat z kwasem hialuronowym co 4 tygodnie, retinol 0.1%, filtr na twarz caly rok, od roku robie sobie tez botox na czolo. Zadnych maseczek, czy kremow, bo to wszystko malo wchlanialne. Mezoterapia, nakluwanie wspomaga procesy odnawiajace kolagenu...
    • pelissa81 Re: Zabiegi na twarz. 13.07.20, 08:04
      Ch臋tnie poczytam te偶 - walcie dziewczyny co skuteczne dla was. Mam such膮 i cienk膮 sk贸r臋, naczynkow膮. Lat 40 - wi臋c czasu ma艂o na mizianie, potrzebuj臋 ju偶 co艣 radykalniejszego.

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka