Dodaj do ulubionych

Prawicowy Homoseksualista

27.08.20, 13:25
Tak nawiazujac do watku o Janie Kanthaku.
Znacie gejow, lesbijki o prawicoych, konsewatywnych pogladach? Chodzi mi o kwestie swiatopogladowe.
W gruncie rzeczy taka konstrukcja mogla by istniec. Pomijam juz fakt "wypierania" swojej tozsamosci, braku pogodzenia sie ze swoja seksualnoscia, braku samoakceptacji.
Przeciez moze byc osoba o nawet silnie prawicowych pogladach, ktora utozsamia sie z konserwatywnymi wartosciami, popiera je, chce, aby byly respektowane, sama chce zyc w taki sposob. Jednoczesnie taka osoba odczuwa pociag seksualny do osobnikow swojej plci, uprawia z nimi seks, ale traktuje to jako preferencje seksualne, na zasadzie fetyszy czy jakiejs slabosci np. do seksu analnego, oralnego, starszych/mlodszych partnerow itd. Wszystko odbywa sie na zasadzie "nie zagladajmy ludziom do lozka". Taka osoba nie zgadza sie z tzw. ideologia LGBT, nie chce aby osoby o sklonnosciach homoseksualnych tworzyly zwiazki partnerskie, adoptowali dzieci, "obnosili sie" ze swoimi preferencjami.
Znalam chlopaka, ktory za czasow studenckich sypial z facetami, ale planowal ozenic sie i zalozyc rodzine. Kontakt sie urwal, wiec nie wiem czy zrealizowal zamierzenia.
Do glowy przychodzi mi jeszcze amerykanski prawnik Roy Cohn, jego postac pojawia sie np. w "Aniolach w Ameryce".
Spektrum ludzkiej seksualnosci jest szerokie i nie wszyscy sa w stanie zadeklarowac sie jako zdecydowanie homo czy hetero. Sa tez ludzie bardziej otwarci na eksperymenty, szczegolnie w mlodym wieku.
Obserwuj wątek
      • araceli Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 13:34
        profes79 napisał:
        > Taka konstrukcja na pewno istnieje; tak, jak istnieli Polacy głosujący w UK na
        > UKINP nawołującą do wywalenia z UK imigrantów.

Hehe - ten Korwinek co ostatnio został zatrzymany w UK za szerzenie homofobicznych haseł a przecież 'jak nie respektują zasad to niech wracają tam skąd przyjechali' big_grin
    • pierwszychleb Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 13:36
      Pewnie gdzies tam istnieje jakis ale ja nie znam. Znalam natomiast homoseksualiste ze starszego pokolenia i on ogolnie mial takie inne podejscie niz ludzie z mojego pokolenia, nie ukrywal orientacji ale tez nie zyl tak na 100% i uwazal ze pewne rzeczy go nie dotycza. Nie wiem, moze to taka roznica pokoleniowa w tym srodowisku.
    • woman_in_love Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 13:48
      Prawicowi geje kojarzą mi się zaraz z członkami SA ( Oddziały Szturmowe NSDAP), w którym było baaardzo wielu gejów - w tym ich szef Ernst Röhm.
      Hitler o Röhmie wprawdzie mówił, że "skłonności Röhma są jego prywatną sprawą", ale w końcu i tak się ich wszystkich (SA) pozbył podczas nocy długich noży.

Prawicowi geje kojarzą mi się też z Żydami, którzy wydawali swoich by uratować skórę, ale i tak skończyli źle, tyle że może na końcu.

Dlatego prawicowo geje są dla mnie niewiarygodni, bo są zwyczajnie głupi.

No i problem z prawicowymi gejami jest taki, że są łatwym celem dla np. rosyjskich służb.
      O ile gej - Biedroń problemem nie jest bo i czym go tu szantażować, to gej-Macierewicz czy gej-Kanthak już są problemem i to wielkim, bo zachodzi podejrzenie że zrobią wszystko by ich nie zdemaskowano: filmami, zdjęciami itd.
    • turzyca Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 13:54
      Jak zaczęłam czytać, to chciałam zakrzyknąć: znam!

Konserwatysta usztywniony do imentu, mimo dużego talentu plastycznego w ogóle nie brał tego jako opcji zawodowej pod uwagę tylko wybrał tzw. porządny zawód, co tydzień w kościele, lektor i takie tam, zaangażowany mieszczanin i właściciel mieszkania, zawsze na wszystkich zebraniach rady osiedla i wspólnoty mieszkaniowej, mieszkanie też "porządne", firaneczki, obrus, tematyczna ozdoba na drzwiach i na komodzie w przedpokoju.
      Wyszedł za mąż jakoś krótko po dyplomie, zamieszkali razem tuż przed ślubem, wcześniej żadnych podrywek. Bo jak tak można z facetem bez ślubu ten tego?

Tak więc jak skończyłam czytać Twój post, to stwierdziłam, że jednak nie pasuje do Twoich oczekiwań.
    • ludzikmichelin4245 Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 13:55
      Z tego co kojarzę, w czołówce ruchu alt-right jest sporo wyoutowanych homoseksualistów, są też nieheteronormatywne kluby wewnątrz partii republikańskiej.
      Najwyraźniej polskim konserwatystom bardziej kalkuluje się podkręcać uprzedzenia wobec mniejszości seksualnych i zbijać na tej narracji kapitał polityczny, niż otwarcie zadeklarować: ja, Jan Kowalski i Piotr Nowak jesteśmy gejami, ale nie utożsamiamy się z postulatami xyz. Wolą mieć ciastko i zjeść ciastko, aż powstaje zakalec pokroju sprawy Kanthaka.
    • livia.kalina Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 14:04
      W cywilizowanych krajach jeśli chce sie być politykiem konserwatywnym, a jest się gejem, wcale nie trzeba być homofobem. Oto przykłady:
      Ponad 50 homoseksualnych deputowanych w nowej Izbie Gmin. Najwięcej z Partii Konserwatywnej:

www.wprost.pl/swiat/10281483/ponad-50-homoseksualnych-deputowanych-w-nowej-izbie-gmin-najwiecej-z-partii-konserwatywnej.html

Pim Fortuyn:
      pl.wikipedia.org/wiki/Pim_Fortuyn

"Prof. Reynolds zwraca uwagę na zbieżność między gotowością homoseksualnych polityków do comming outu i dominującą religią. Aż w 13 krajach, gdzie się ujawnili, jest nią protestantyzm. Natomiast w krajach katolickich do odmiennej orientacji przyznało się zaledwie sześciu parlamentarzystów – trzech Włochów, jeden Belg, Francuz i Meksykanin. Listę uzupełnia jeden senator z Irlandii."
    • dramatika Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 14:16
      Nie trzeba mieć konserwatywnych czy prawicowych poglądów, aby będąc gejem nie popierać LGBT. Znany "prawicowy gej" Waldemar Krysiak tak naprawdę jest średnio prawicowy, jest za wprowadzeniem związków partnerskich, ale zwyczajnie uważa, że lobby LGBT bynajmniej nie walczy o jego interesy jako geja. Podobnie uważa niejaki jakuboski z YT, któremu przeszkadzają ataki środowisk LGBT na katolickie symbole, mimo że sam katolikiem nie jest i uważa, ze lobby LGBT przyczynia się do wzrostu homofobii.
      • dramatika Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 14:37
        alicia033 napisała:

> znam paru pisich radnych - gejów. Czynnych, znaczy w związkach homoseksualnych.
        > Poglądów nie mają konserwatywnych tylko złodziejsko-nepotyczne.

Przykro, że trzeba o tym przypominać, ale geje to tacy sami ludzie jak inni. Bywają też złodziejami.
    • anahera Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 14:39
      Lepiej. Znam 70-cio letnia homoseksualistke otwarcie zyjaca w szczesliwym dlugoletnim zwiazku z rownolatka, ktora rok temu przyjela swiecenia w kosciele anglikanskim i jest szanowanym ksiedzem. Takie cudy pani kochana. Ale to nie w Polsce.
    • olena.s Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 15:05
      Będzie ci łatwiej, jeżeli pozbędziesz się wizji krajowego tzw. "konserwatyzmu" rodem z KK. Jak ci się to uda, to od razu zobaczysz, że konserwatyzm w tradycyjnym rozumieniu nie jest specjalnie sprzeczny z orientacją seksualną.
      Pamiętam nawet jakiegoś sentora z USA dowodzącego, że celem małżeństwa jest wzajemne, niezależne od państwa wspieranie się, i jako takie małżeństwa homoseksualne powinny być jak najbardziej legalne.
      Generalnie jeżeli spojrzysz np. na amerykańskie konserwatywne wartości, to jest tam np, opozycja wobec związków zawodowych, pochwała indywidualizmu, wolnego handlu i swobody biznesu, które w krajowym wydaniu w ogóle do konserwatyzmu mają się nijak.
      • dramatika Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 16:07
        olena.s napisała:

> Generalnie jeżeli spojrzysz np. na amerykańskie konserwatywne wartości, to jest
        > tam np, opozycja wobec związków zawodowych, pochwała indywidualizmu, wolnego h
        > andlu i swobody biznesu, które w krajowym wydaniu w ogóle do konserwatyzmu mają
        > się nijak.

Jak to nijak? To sa postulaty tzw. wolnościowej frakcji Konfederacji przecież.
        A tak naprawdę poglądy wolnościowe prawicowe nie różnią się wiele od poglądów wolnościowych lewicowych, widać to szczególnie w USA. Biją się tylko o to, kto miałby na tej "wolności" skorzystać - lewicowa Partia vel Elita, czy prawicowi własciciele biznesów. Nikomu nie zależy na dobru szarej masy ludzkiej wink
    • kaka-llina Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 15:11
      Znam takiego jednego (juz zreszta tutaj wspominałam bo w jakis sposób mnie ten człowiek fascynuje). On nie jest gejem o konserwatywnych pogladach on jest prawicowym oszołomem i ultrakatolkiem ale geje sa ok to naturalne, on od zawsze wiedział, ze jest gejem, lesbijki za to to wynaturzenie! W ogóle cała reszta literek w LGBTQ to zboczenie tylko geje są w porządku. Aborcja to zbrodnia w kazdej sytuacji, ba! nawet prezerwatywy sa złe bo "Trzeba było sie nie pierdolić" za to seks z nieletnimi a nawet dziećmi mozna jakos pokretnie tłumaczyć. Facet przez 25 lat był ksiedzem (wielka tajemnica, wyszło później). Jeśli wiedział, ze jest gejem odkad skończył 16 lat i taki z niego dobry katolik, jakim cudem został ksiedzem? Żyje otwarcie w zwiazku od jakis 12 lat, tutaj w UK, chociaz na tyle "normalny", że przestał byc ksiedzem i wyjechał tutaj (prowadzi tiry teraz).
    • cosmetic.wipes Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 15:17
      Znam to za dużo powiedziane. Ale nasz Józuś forumowy jest ewidentnym homoseksualistą (zakochanym w spoconych budowałańcach i dyskotekowych pustakach) i wydaje mu się, że jest prawicowcem. Chociaż faktycznie jest komuszkiem.
    • mava Re: Prawicowy Homoseksualista 27.08.20, 17:23
      >Znacie gejow, lesbijki o prawicoych, konsewatywnych pogladach?

nie znam. Za to znam powiedzenie, że "najciemniej pod latarnia".
      Oraz znałam geja, brata bliźnika mojego wieloletniego narzeczonego/meża, który był w długim zwiazku z facetem - mężem i ojcem. Czyimś, nie moim rzecz jasna, szanownej małzonki nie znałam a dzieci były małoletnie.
      Lubilam go (partnera bliźniaka) bo w chudych czasach PRLu załatwił mi kosmetyki prosto z Francji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka