Dodaj do ulubionych

dzieci Kalibabki

31.08.20, 15:02
niesamowita historia... a propos niedawnych dyskusji o łatwości uwodzenia kobiet. jest też coś dla Józka - sporo dziewic się przewija

plejada.pl/newsy/jerzy-kalibabka-dzieci-kultowego-tulipana-wystapia-w-top-model-gracja-i-jacek-kim-sa/g4493h7
Obserwuj wątek
    • majenkir Re: dzieci Kalibabki 31.08.20, 15:17
      Czyli jakies plusy z tej historii tez sa? big_grin

Ten caly Kalibabka chociaz przystojny byl za mlodu, wiec jak do tego jeszcze gadke mial, to nie dziwne, ze tyle kobiet zbajerowal, ale ten lysy, gruby, zle ubrany 40-latek wygladajacy na 15 lat wiecej z wczorajszego watku? Blee..
        • jowita771 Re: dzieci Kalibabki 31.08.20, 17:38
          Chyba starsze nie nabierały się tak chętnie. Widziałam faceta kiedyś w telewizji, fakt, że to było w czasie, kiedy najlepsze lata miał za sobą, ale nadal twierdził, że dobry bajer i kobieta nie ma szans, a był tak żałosny i prymitywny, że ja, wtedy po dwudziestce, nie mogłam uwierzyć, że ktoś się może na takie coś nabrać. Z faceta biła wręcz miłość własna, ten tekst, że jest najprzystojniejszy w Polsce idealnie to pokazuje. Gościowi się naprawdę dużo zdawało, ale to było takie płytkie i słabe, że aż żal.
      • aandzia43 Re: dzieci Kalibabki 31.08.20, 17:36
        Nawet za młodu Kalibabka miał glizdowatą gębę. Śliski typ od pierwszego wejrzenia. I socjopata stosujący nie tylko manipulację ale i przemoc fizyczną i zastraszanie. Wobec nieletnich też. Prędzej zrozumiem fascynację dojrzałej kobiety miśkiem czule ją obskakującym niż sliskim wężem z obleśym usmieszkeim.
        • nolus Re: dzieci Kalibabki 31.08.20, 19:19
          aandzia43 napisała:

> Nawet za młodu Kalibabka miał glizdowatą gębę. Śliski typ od pierwszego wejrzen
          > ia. I socjopata stosujący nie tylko manipulację ale i przemoc fizyczną i zastra
          > szanie. Wobec nieletnich też. Prędzej zrozumiem fascynację dojrzałej kobiety mi
          > śkiem czule ją obskakującym niż sliskim wężem z obleśym usmieszkeim.
          >

Zgadzam się z tym, mam podobne odczucia...Mnie by on nie ujął, nie lubię takiego rodzaju "uroku", jeśli w ogóle mozna to tak nazwać...

28 dzieci - matko jedyna...Ciekawe co myślą o swoim tatusiu - _-.
    • 71tosia Re: dzieci Kalibabki 31.08.20, 16:13
      prawdziwa historia nieco sie roznila od tej filmowej, ofiarami tego 'kasanowy' byly czesto nie tyle kobiety co nastoletnie naiwne dziewczynki, ktore nie tylko uwodzil je ale tez gwalcil i bil a pozniej okradal a nazywal czule 'kocmołuchami'. Dla tych 28 jego potomkow ktorym winien byl 1.5 mln alimentow to troche klopotliwe ojcostwo?

plejada.pl/newsy/tulipan-spal-z-tysiacami-kobiet-i-doczekal-sie-28-dzieci-kim-byl-jerzy-kalibabka/8lk47w4
      • black_magic_women Re: dzieci Kalibabki 01.09.20, 11:44
        Przypadkiem widziałam zdjecia i video z jego porzebu. I komentarze po artykułem "zegnaj przyjacielu", "swietny gość", "zazdroszczę takiej rodziny". Sama, podobnie jak chyba większość patrzyłam na Kalibabke przez pryzmat "Tulipana", filmowego alter ego. Ot takiego bawidamka-złodzieja. A tu się okazuje, że to też przemocowiec i gwałciciel.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka