Dodaj do ulubionych

Gąbka konjac

01.11.20, 15:37
Używacie, lubicie? Faktycznie są takie "dobroczynne" te gąbeczki? Wrzuciłam dziś do koszyka dwupak węgiel z bambusa+ zielona herbata nie mając w sumie pojęcia co to jest, kierowana czystą ciekawością i czytam teraz w necie że te gąbki pełne witamin i minerałów i w ogóle cud natury :p
To jak, działa?
Obserwuj wątek
    • aerra Re: Gąbka konjac 01.11.20, 16:36
      Nie wiem czy działa.
      Używam, tyle że niezbyt regularnie, tylko jak mi się przypomni - szukałam czegoś naturalnego do oczyszczania, ale cerę akurat zawsze miałam bardzo dobrą, więc raz - nie mam jakoś motywacji, żeby używać systematycznie, a dwa, nawet jakby dawało efekty, to nie wiem czy u mnie będzie widać jakąś różnicę.
      Na codzień zwyczajnie myję wodą i smaruję kremem nawilżającym plus używam hydrolatów i to mi wystarcza wink
      Majkijaż od święta (w sensie, że jak mi się zachce akurat, a nie że koniecznie z okazji jakiegoś święta).
      • aerra Re: Gąbka konjac 01.11.20, 16:43
        Przy czym - w dotyku jest to całkiem miłe, nie podrażnia skóry (przynajmniej w moim przypadku), ale delikatnie masuje (zależy oczywiscie od nacisku wink ).
        Łatwo się płucze, można wyparzać od czasu do czasu. Te które mam są dość trwałe (ale - tak jak pisałam, nie stosuję bardzo regularnie, więc ciężko mi powiedziec co byłoby, jakby stosować te 2 razy codziennie).
    • laura.palmer Re: Gąbka konjac 01.11.20, 16:39
      Mam, używam sporadycznie, bo zazwyczaj o niej zapominam. Szczerze to nie wiem, czy ona coś daje, cerę mam ładną, ale myślę że to raczej zasługa serum, niż tej gąbki.
    • nenia1 Re: Gąbka konjac 01.11.20, 17:46
      Mnie trudno powiedzieć, bo ogólnie o skórę twarzy dbam i jest w dobrej kondycji,
      więc nie mam spektakularnych zmian po użyciu tej gąbki, obecnie używam jak mi się przypomni,
      drugi raz raczej nie kupię, bo jak dla mnie jej wpływ na skórę był właściwie obojętny. Jedynie co odczuwam po, to coś w rodzaju fajnego masażu twarzy.
    • mona-taran Re: Gąbka konjac 01.11.20, 17:51
      Jestem po pierwszym użyciu. Makijażu nie miałam, więc nie wiem czy zmywa, ale w użyciu jest bardzo przyjemna, fajnie masuje. Aktualnie trochę się łuszczę tu i tam i bardzo ładnie usunęła wszystkie suche, odstające skórki. Dam im szansę wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka