20.12.20, 14:19
Powoli zaczynam reagować alergicznie na głowy gadające z wideokonferencyjnych okienek w telewizorze. Niedługo zaczną w ten sposób emitować seriale. Wyobraża sobie eMatka zakich Złotoklańskich, czy innych Mruczków Miłosnych wypowiadających swoje plastikowe duby z uramkowanego kwadratu, których z drugiego kwadratu Mucha słucha?
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: Skype TV 20.12.20, 14:19
      takich, nie zakich
    • anna.light Re: Skype TV 20.12.20, 14:30
      Jeżeli telewizja ma jakiegoś eksperta z którym stałe współpracuje to powinna dać mu porządną kamerę, a nie za każdym razem łączy się z nim przez kamerkę internetową.
    • mmoni Re: Skype TV 20.12.20, 16:16
      Był taki odcinek "Modern Family" prawie cały zrobiony w konwencji "członkowie rodziny próbują się dogadać przez komunikatory". Plus parę horrorów, ostatnio "Host".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka