aaa-aaa-pl 20.12.20, 19:57 ...zmieniłam pościel. Na święta. Wiem, że trzeba. Na święta. Uwaga reklama- kupiłam w Lidlu( nawet ładna). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zazou1980 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:01 Ja nie zmienilam, ale chyba musze bo cora ubabrala w czekoladzie i nasza i swoja. No nic, dzis jeszcze spimy w usyfionej, zobacze jutro, czy mi sie zechce 🤔 Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.lolo Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:01 Podziwiam odwagę. Takim kamingautem rzucić przed samiuśkimi świętami. Szapoby z głów. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:03 Duma mnie rozpiera. Leżę w tej pościeli( zmienionej!) i się delektuję Warto było. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.lolo Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:05 Wyobrażam sobie, jak pachniesz tak dumnie leżąc. Sissi się zapewnie nie umywa (sic!). Odpowiedz Link Zgłoś
bywalczyni.hosteli Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:06 Dałabym lajka. Pozdrawiam z lidlowej brudnej. Odpowiedz Link Zgłoś
homohominilupus Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:23 aaa-aaa-pl napisał: > Duma mnie rozpiera. Leżę w tej pościeli( zmienionej!) i się delektuję > Warto było. Ale że już leżysz? Noc jeszcze mloda. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:35 A leżę... Okazja jest ( nowa pościel), to i korzystam.To chyba naturalne ? Odpowiedz Link Zgłoś
kornelia_sowa Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:43 Misie się przecież należeć w świeżej nim przestanie być świeża Odpowiedz Link Zgłoś
silenta Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:04 Też miałam zamiar dzisiaj kupić w Lidlu ale okazało się, że to mikrowłókno satynowe to 100% poliester a była jeszcze pościel z satyny bawełnianej, która w składzie miała 100 bawełny ale nie było tego wzoru, który chciałam więc mi zapał do zmiany pościeli przeszedł i zmienię w środę. (W środę można czy trzeba w sobotę?) Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.lolo Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:06 Satynizmowi mówimy stanowcze nie! Odpowiedz Link Zgłoś
lukrecja46 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:14 Nie zmieniłam. Nie umyłam okien na święta. Jak żyć?... Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:06 Poczekaj do następnych...może się uda 🤪 Odpowiedz Link Zgłoś
roks30 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:15 Gratuluję! Mam nadzieję, że wypralas przed założeniem. 😁😂😜 Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:26 A jak udało ci się odkleić starą od materaca? Odpowiedz Link Zgłoś
czarne-jagody Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:36 Ja też zmieniłam pościel dzisiaj na piekna satyne bawełniana i okna mam umyte. Rozpiera mnie duma. Odpowiedz Link Zgłoś
pelissa81 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:37 Ja starego odklejam mówić "cho na śniadanie". Czasem się nie udaje od razu Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:01 No w przypadku starego to dobra strategia. Badania terenowe dowodzą natomiast, że starą najszybciej odkleja się hasłem "mysz pod łóżkiem"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pelissa81 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:37 Mam tę z Lidla! Potwierdzam, bawełna satynowa z pięknymi papugami pro-tip Na tej nie widać brudu! Do wielkanocy możesz przetrwać. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:40 Znasz moje plany ? Skąd ? Kobieca intuicja, to potęga. Odpowiedz Link Zgłoś
default Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:52 Nie zmieniłam. Ale pewnie zmienię, bo juz ponad dwa tygodnie w niej śpimy. Ale za to uprałam firanki, prawie wszystkie. Okna stary umył, nie wiem po co, ale chciał - to umył. Nie wtrącałam sie. Odpowiedz Link Zgłoś
kochamruskieileniwe Re: Zrobìłam to, .... 21.12.20, 06:56 Ja NIC nie zrobiłam. Mam zapier...l w pracy. Za to mąż postanowił umyc okna/ Ok, nie będę protestować. No i umył jedno i jak przechodzi do drugiego pokoju by myć tam, jakiś wielki ptak obes..ał mu to umyte okno. Nie wiem co to za ptak, ale plama była duża. Mąż się obraził, stwierdził, że mycie okien sensu nie ma. Poczeka z tym do Wielkanocy. Odpowiedz Link Zgłoś
minniemouse Re: Zrobìłam to, .... 21.12.20, 07:38 kochamruskieileniwe napisała: > No i umył jedno i jak przechodzi do drugiego pokoju by myć tam, jakiś wielki ptak obes..ał mu to umyte okno. Nie wiem co to za ptak, ale plama była duża. Mąż się obraził, stwierdził, że mycie okien sensu nie ma. Poczeka z tym do Wielkanocy. Liczy na to ze na wiosnę ten s*ający ptak odleci na Antarktyde? Minnie Odpowiedz Link Zgłoś
ykke Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:16 Zazdroszczę odwagi i determinacji. Ech.... może i mi się uda? Ale nie mam nowej z Lidla, to i motywacja mniejsza. 😆 Odpowiedz Link Zgłoś
aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:19 Se idź Lidla i se kup. A później zmień. To proste, dasz radę. Ja dałam ( radę), a gospodyni ze mnie średnia. Odpowiedz Link Zgłoś
minniemouse Re: Zrobìłam to, .... 21.12.20, 02:35 serio, już zmieniłaś? nie za wcześnie? ja zmieniam o 23:45 dzień przed wigilia, a drugi raz o tej samej godzinie tylko dzień przed Wielkanocą. i wystarczy. jak się tylko w święta śpi w łóżku a w dni nieświąteczne na podłodze przed łóżkiem na materacu dmuchanym i pod kocami, to pościel się właściwie nie brudzi 👍 koce, btw, kupuje w lumpexie żeby nie prac. (oprócz ten jeden jedyny raz, zaraz po kupnie, rzecz jasna.) Minnie Odpowiedz Link Zgłoś