Dodaj do ulubionych

Zrobìłam to, ....

20.12.20, 19:57
...zmieniłam pościel. Na święta.
Wiem, że trzeba. Na święta.
Uwaga reklama- kupiłam w Lidlu( nawet ładna).
Obserwuj wątek
    • zazou1980 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:01
      Ja nie zmienilam, ale chyba musze bo cora ubabrala w czekoladzie i nasza i swoja. No nic, dzis jeszcze spimy w usyfionej, zobacze jutro, czy mi sie zechce 🤔
    • krwawy.lolo Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:01
      Podziwiam odwagę. Takim kamingautem rzucić przed samiuśkimi świętami. Szapoby z głów.
      • aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:03
        Duma mnie rozpiera. Leżę w tej pościeli( zmienionej!) i się delektuję smile
        Warto było.
        • krwawy.lolo Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:05
          Wyobrażam sobie, jak pachniesz tak dumnie leżąc. Sissi się zapewnie nie umywa (sic!). smile
        • bywalczyni.hosteli Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:06
          Dałabym lajka. Pozdrawiam z lidlowej brudnej.
        • homohominilupus Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:23
          aaa-aaa-pl napisał:

          > Duma mnie rozpiera. Leżę w tej pościeli( zmienionej!) i się delektuję smile
          > Warto było.

          Ale że już leżysz? Noc jeszcze mloda.
          • aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:35
            A leżę...
            Okazja jest ( nowa pościel), to i korzystam.To chyba naturalne ?
          • kornelia_sowa Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:43
            Misie się przecież należeć w świeżej nim przestanie być świeża
    • silenta Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:04
      Też miałam zamiar dzisiaj kupić w Lidlu ale okazało się, że to mikrowłókno satynowe to 100% poliester a była jeszcze pościel z satyny bawełnianej, która w składzie miała 100 bawełny ale nie było tego wzoru, który chciałam więc mi zapał do zmiany pościeli przeszedł i zmienię w środę. (W środę można czy trzeba w sobotę?)
      • krwawy.lolo Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:06
        Satynizmowi mówimy stanowcze nie!
        • silenta Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:08
          Stanowcze, tfu!
    • lukrecja46 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:14
      Nie zmieniłam.
      Nie umyłam okien na święta.
      Jak żyć?...
      • beata985 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:06
        Poczekaj do następnych...może się uda 🤪
    • roks30 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:15
      Gratuluję! Mam nadzieję, że wypralas przed założeniem. 😁😂😜
    • aandzia43 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:26
      A jak udało ci się odkleić starą od materaca?
      • aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:33
        Odmoczyłam.
        • czarne-jagody Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:36
          Ja też zmieniłam pościel dzisiaj na piekna satyne bawełniana i okna mam umyte. Rozpiera mnie duma.
      • pelissa81 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:37
        Ja starego odklejam mówić "cho na śniadanie". Czasem się nie udaje od razu sad
        • aandzia43 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:01
          No w przypadku starego to dobra strategia. Badania terenowe dowodzą natomiast, że starą najszybciej odkleja się hasłem "mysz pod łóżkiem"!!!
    • pelissa81 Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:37
      Mam tę z Lidla! Potwierdzam, bawełna satynowa z pięknymi papugami smile pro-tip Na tej nie widać brudu!
      Do wielkanocy możesz przetrwać.
      • aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:40
        Znasz moje plany ? Skąd ? Kobieca intuicja, to potęga.
    • default Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 20:52
      Nie zmieniłam. Ale pewnie zmienię, bo juz ponad dwa tygodnie w niej śpimy.
      Ale za to uprałam firanki, prawie wszystkie. Okna stary umył, nie wiem po co, ale chciał - to umył. Nie wtrącałam sie.
      • kochamruskieileniwe Re: Zrobìłam to, .... 21.12.20, 06:56
        Ja NIC nie zrobiłam. Mam zapier...l w pracy.
        Za to mąż postanowił umyc okna/ Ok, nie będę protestowaćwink.
        No i umył jedno i jak przechodzi do drugiego pokoju by myć tam, jakiś wielki ptak obes..ał mu to umyte okno. Nie wiem co to za ptak, ale plama była duża.
        Mąż się obraził, stwierdził, że mycie okien sensu nie ma. Poczeka z tym do Wielkanocy.
        • minniemouse Re: Zrobìłam to, .... 21.12.20, 07:38
          kochamruskieileniwe napisała:
          > No i umył jedno i jak przechodzi do drugiego pokoju by myć tam, jakiś wielki ptak obes..ał mu to umyte okno. Nie wiem co to za ptak, ale plama była duża.
          Mąż się obraził, stwierdził, że mycie okien sensu nie ma. Poczeka z tym do Wielkanocy.


          Liczy na to ze na wiosnę ten s*ający ptak odleci na Antarktyde?


          Minnie
    • ykke Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:16
      Zazdroszczę odwagi i determinacji. Ech.... może i mi się uda? Ale nie mam nowej z Lidla, to i motywacja mniejsza. 😆
      • aaa-aaa-pl Re: Zrobìłam to, .... 20.12.20, 21:19
        Se idź Lidla i se kup. A później zmień.
        To proste, dasz radę. Ja dałam ( radę), a gospodyni ze mnie średnia.
        • minniemouse Re: Zrobìłam to, .... 21.12.20, 02:35
          serio, już zmieniłaś?
          nie za wcześnie? ja zmieniam o 23:45 dzień przed wigilia, a drugi raz o tej samej godzinie tylko dzień przed Wielkanocą.
          i wystarczy. jak się tylko w święta śpi w łóżku a w dni nieświąteczne na podłodze przed łóżkiem na materacu dmuchanym i pod kocami, to pościel się właściwie nie brudzi 👍
          koce, btw, kupuje w lumpexie żeby nie prac. (oprócz ten jeden jedyny raz, zaraz po kupnie, rzecz jasna.)

          Minnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka