Dodaj do ulubionych

Ematka konfederatka

11.01.21, 08:29
oko.press/dziambor-zgony-pandemia-koronawirus/ dziwi mnie jedno - dlaczego idziecie w retorykę tych oszołomów? Przecież to są słowa żywcem wzięte z ematki:“To nie są śmierci spowodowane koronawirusem, tylko lockdownem. I pierwszym, i drugim. (…) Kilkadziesiąt tysięcy ludzi umarło wcześniej, niż mogłoby, czyli mogliby pożyć dłużej, gdyby nie rządowe decyzje, które zabijają zdrowotnie, ale i finansowo, i gospodarczo zabijają”
Obserwuj wątek
  • alicia033 Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 09:43
   a, i nie zdziw się, jak przy kolejnym rozdaniu to konfa właśnie dojdzie do władzy. Niestety odpowiedzialność za to będziecie ponosić właśnie wy, koronaświry, zabierając ludziom podstawowe prawa obywatelskie i wpychający ich w nędzę.
   • sumire Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 09:52
    alicia033 napisała:

    > a, i nie zdziw się, jak przy kolejnym rozdaniu to konfa właśnie dojdzie do władzy.

    big_grin big_grin big_grin
    Z pewnością... Cokolwiek by głosili w kwestiach gospodarczych, naród jednak nie jest aż tak głupi, by zbiorowo głosować na faszystów romansujących z Ordo Iuris.
    • paskudek1 Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 09:55
     sumire napisała:

     > alicia033 napisała:
     >
     > > a, i nie zdziw się, jak przy kolejnym rozdaniu to konfa właśnie dojdzie d
     > o władzy.
     >
     > big_grin big_grin big_grin
     > Z pewnością... Cokolwiek by głosili w kwestiach gospodarczych, naród jednak nie
     > jest aż tak głupi, by zbiorowo głosować na faszystów romansujących z Ordo Iuri
     > s.

     Nie byłabym tego taka do końca pewna
    • araceli Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 09:59
     sumire napisała:
     > Z pewnością... Cokolwiek by głosili w kwestiach gospodarczych, naród jednak nie
     > jest aż tak głupi, by zbiorowo głosować na faszystów romansujących z Ordo Iuri
     > s.


     W zbiorowość nie wierzę ale Konfa to rzeczywiście partia frustratów i foliarzy mało ogarniających zależności przyczynowo-skutkowe (patrz Dramatisie itp.)
     • alicia033 Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 10:03
      araceli napisała:

      > W zbiorowość nie wierzę ale Konfa to rzeczywiście partia frustratów i foliarzy mało ogarniających zależności >przyczynowo-skutkowe (patrz Dramatisie itp.)

      i właśnie dlatego doskonale odzwierciedla polskie społeczeństwo.
    • alicia033 Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 10:10
     sumire napisała:

     > naród jednak nie jest aż tak głupi, by zbiorowo głosować na faszystów romansujących z Ordo Iuris.

     jest.
     Po drugie zbiorowo nie musi, wystarczy, że zagłosuje na nich kilkanaście procent z tych, którzy w ogóle zechcą się pofatygowć do urn, żeby mieli realną szansę na dorwanie się do władzy. W koalicji np. z zerem, którego partyjce ostatnie sondaże dawały szansę na samodzielne wejście do Parlamentu i jakąś resztówką pissu.
     Nie życzę tego Polsce noale obywateli się nie wymieni.

     __
     "Do wierzących, jazda samochodem"
     "Zawsze jak wsiadam do samochodu odmawiam krotka modlitwe.Wiem,ze nie raz zawierzenie uratowalo mi/nam zycie.Jak kiedys jadac na slasku, ruszajac na zielonym, kierowca z lewej z ogromna predkoscia wjechal na czerwonym i smignal nam przed maska.[...] I wiele innych pomniejszych." (ortografia oryginalna by mama.nygusa)
  • araceli Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 09:45
   Niech lubujący się w "wolnym rynku" Korświnki zobaczą co się dzieje w USA, gdzie ludzie płacą ciężką kasę za ubezpieczenie zdrowotne a jak przyszło co to czego to ubezpieczyciele się wypięli. Nie mówiąc już o tym, że wielu ludzi nie stać na ubezpieczenie, śmiertelność mają przez to ogromną a okazuje się, że w obliczu epidemii "kogo stać to ma" można sobie w d..ę wsadzić.
  • dramatika Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 11:52
   tanebo001 napisał:

   > dziwi mnie jedno - dlaczego idziecie w retorykę tych oszołomów?

   Połowa narodu, o ile nie więcej, jest przeciwna lockdownom, ale to nie znaczy automatycznie, że popiera konfederację. Zwyczajnie konfederacja jako jedyna partia w Polsce jest opozycyjna wobec działań rządu w tym zakresie. Teoretycznie opozycyjna KO czy lewica idą rączka w rączkę z PiS.
   A co do wynurzeń tutejszych tytanek intelektu, to Dziambor korzystał z państwowej słuzby zdrowia nie z powodu hipokryzji, ale pewnie dlatego, że prywatna nie istnieje.
  • ultimate.strike Re: Ematka konfederatka 11.01.21, 17:21
   Wczoraj Ci, Towarzyszu napisałem. Koronarepresje są uciązliwe, iszczą, zabijają, wkurzają ludzi. Tak się złożyło, że jedyną siłą sprzeciwiającą sę Pandemii są Trumpy i faszyści w Europie. Dziwnym trafem tradycyjniewspierani przez Matuszkę. Siły te zagospodarują coraz większą rzeszę wkurzonych wyborców i rozwalą Europę oraz USA.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka