Dodaj do ulubionych

Wszczepiono mi czipa

03.02.21, 20:27
Juz nie wystarczylo, ze sobie o czms rozmawialam, po czym wyskakiwaly mi tego reklamy, teraz ja sobie o czyms mysle i za chwila reklama tego sie pojawia. Tylko koedy i jak, jeszcze sie nie szczepilam przeciez ? wink
Obserwuj wątek
    • woman_in_love Re: Wszczepiono mi czipa 03.02.21, 20:39
      Moj chlopak jest informatykiem w NWO i mowi, ze chipy wszczepiano takze na etapie testow, ale tylko wyborcom Konfy, ktorzy zdradzili swe sympatie na FB albo Twitter. Ale nie wiem czy to ciebie dotyczy. Teraz maja upgrade systemu i chwilowo nie moze sie zalogowac do bazy, zeby cie sprawdzic, ale jak chcesz to jutro.
          • snajper55 Re: Wszczepiono mi czipa 05.02.21, 23:50
            tomato.soup napisała:

> Masz rację. Sąsiad swego czasu szpiegował u Rosjan i wie na pewno, że wszczepia
            > li tak zwane „śpiochy” czyli czipy czekające aż ludzkość będzie gotowa na NWO.
            > A to już teraz!

Wirus był potrzebny aby aktywować te czipy i dlatego covida wypuścili. Starsi mają stare modele czipów i one często źle działają i dlatego seniorzy mają problemy. A im starszy człowiek, tym starcza generacja czipa i tym bardziej zawodna. Dlatego dzieci nie chorują. One mają najnowsze modele czipów.

S.
    • princesswhitewolf Re: Wszczepiono mi czipa 03.02.21, 23:57
      Taaaa

Ile razy można tłumaczyć?
      W szczepionkach są mikrocząsteczki śliwek suszonych!
      CHODZI O TO, ABYŚMY MIELI SRACZKĘ!
      To spisek światowego rządu i producentów srajtaśmy.
      Wyłączcie TV, włączcie myślenie!
      NIE dla nieetycznych praktyk firm produkujących papier toaletowy!
    • pierwszykot Re: Wszczepiono mi czipa 06.02.21, 00:10
      fabryka.lodow.napatyku napisała:

> Juz nie wystarczylo, ze sobie o czms rozmawialam, po czym wyskakiwaly mi tego r
      > eklamy, teraz ja sobie o czyms mysle i za chwila reklama tego sie pojawia. Tylk
      > o koedy i jak, jeszcze sie nie szczepilam

Ja ostatnio na męża pracowym laptopie obejrzałam stary film z lat 90. Na drugi dzień maz mowi ze wyskakują mu reklamy orsaysmile ( kupuje tam sporo ale nie z jego laptopa). Totalna inwigilacja?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka