Dodaj do ulubionych

Wielki sukces TVP

10.02.21, 16:26
TVP niewątpliwie będzie dziś triumfować! Wszystkie kanały telewizji narodowej bedą dziś liderami oglądalności, bijąc na głowę całą konkurencję. Kurski będzie szczytował i może znowu wygłosi orędzie, dziękując narodowi, że w końcu docenili jedną prawdziwą polską telewizję. Prezes w końcu zobaczy słupki oglądalności, jak ze swoich mokrych snów i postanowi kopsnąć kolejny miliardzik swojej prywatne szczujni, która tak świetnie się spisuje.
Obserwuj wątek
   • kretzkrety Re: Wielki sukces TVP 10.02.21, 17:25
    Ale to nie ma znaczenia. Liczą się ci, którzy znajdują się w panelu telemetrycznym czyli jakieś 2500-3000gospodarstw w Polsce. Z osób objętych badaniem też pewnie nie wszyscy włącza TVP, ale część z nich z pewnością tak. I tym się będziecie jutro kurski z holecka szczycił.
  • leanne_paul_piper Re: Wielki sukces TVP 10.02.21, 16:39
   Gdyby nie internet, to ja bym w ogóle nie zauważyła co się świeci. Najpierw rano oglądałam rtl2, później Poirota na kinoTv, a teraz Dom na kinoPolska. A wieczorem RTL, przynajmniej obejrzę jakieś porządne wiadomości. Tak że jest alternatywa do tvpis. A nawet gdyby nic nie było, to wolałabym sobie pooglądać pęknięcie na suficie.
    • taniarada No I? 10.02.21, 17:32
     livia.kalina napisała:

     > W życiu bym tego g... nie włączyła. I nie mam na myśli Netfllixa, tylko musiała
     > m się podpiąć pod lauren bo nie wyświetla mi się post startowy.
     >
     Ja mam dwa apele :
     Do Rządu - nie ustepujcie
     Do " niezależnych " mediów - protestujcie, aż Rząd nie ustąpi.
     Hehehehe : D
     Zobaczymy kto wygra.
      • taniarada Re: No I? 10.02.21, 17:57
       iwles napisała:

       > Jak to kto? Wygra ŚMIERĆ. Przeciez ostatecznie i tak wszyscy umrzemy. Amen 🤣
       >
       Daleko ci moje złotko do śmierci.Chyba nie pragniesz umierać za TVN.
  • taniarada Re: Wielki sukces TVP 10.02.21, 17:26
   Dodam też, że nie jest to spór o wolność słowa, ale spór o opodatkowanie największych organizacji medialnych i internetowych. W tym sensie mamy do czynienia z nadużyciem ze strony wielkich biznesów medialnych, zaś na przedłużenie tego stanu rzeczy nie będzie stać nawet najbogatszych.

   To jest powtórka protestu ciamajdanu.Amen.
   • olena.s Re: Wielki sukces TVP 11.02.21, 16:12
    Nie zasługujesz na więcej niż pięć sekund mojego czasu, więc tylko cytacik:" - Po pierwsze, dbałość o swoją kondycję finansową nie jest przestępstwem, tylko kwestią zdrowego rozsądku, dobrego gospodarowania. Po drugie, media, o czym pan Duda powinien wiedzieć, płacą - jak każdy płatnik podatku od osób prawnych, podatek dochodowy CIT - komentował w specjalnym wydaniu programu "Newsroom". - Gdybyśmy mieli w miarę niezależny TK, to tego typu awanturka, jaka w tej chwili ma miejsce, nie mogłaby przejść, bo Trybunał by w sposób oczywisty orzekł niekonstytucyjność takich rozwiązań. Byłyby one dyskryminujące wobec mediów w porównaniu z innymi płatnikami podatku CIT Cimoszewicz. - Oczywiście, że chodzi o wolność słowa. Bez niezależnych mediów nie ma wolności słowa. Będziemy słyszeli tylko kłamstwa z telewizji publicznej, które cały czas rozmijają się z rzeczywistoscią". Cimoszewicz dla WP
   • taniarada Kultura 10.02.21, 17:42
    kryzys_wieku_sredniego napisał(a):

    > Nie orawda bo ogladam youtube: pierogi z kimchi
    > U mnie w domu jest zakas pis tv ... niech sp*********!
    Myślę, że wszystkich można uspokoić, świat i bez TVN-u, bez TOK FM-u, itd., może istnieć, jak istnieje dzisiaj, a ci, którzy chcą mieć pełne informacje, to je mają i bez tych, chwilowo zbuntowanych nadawców. Wszystko wskazuje, że jutro polski świat medialny wróci do normy, a nawet, jak wejdzie ten podatek od reklam, a może i ten „cyfrowy”, tak, jak jest to już w innych krajach UE, Francja, Hiszpania, Włochy, a i w Wielkiej Brytanii, to dobrze zorganizowane media to przeżyją, a my nic nie stracimy z dostępu do informacji. A podatki muszą płacić wszyscy, „wolne media” również.
    • iwles Re: Kultura 10.02.21, 17:47
     "A podatki muszą płacić wszyscy"


     A ty ojczulku płacisz podatek od tacy? Kolędy? Pogrzebów? Chrztów? Ślubów? Itd...
      • taniarada Re: Kultura 10.02.21, 18:03
       joana012 napisała:

       > Na szczęście jest Netflix, TVP nie oglądam od kilku lat, dzisiejszy dzień nie z
       > mieni tego.
       Zauważyłem że w dniu10 lutego - poziom kłamstw i manipulacji medialnych - dzięki protestowi mediów niepolskich, zmniejszył się prawie o 100%,
       Życzę im by protestowali w nieskończoność.Pozdrawiam.
    • gogologog Re: Kultura 11.02.21, 14:40
     > jak wejdzie ten podatek od reklam, a może i ten „cyfrowy”, tak, jak jest to już w innych krajach UE, Francja, Hiszpania, Włochy, a i w Wielkiej Brytanii,

     Ale w tym miejscu UE juz sie polskojezycznym mendiom tak bardzo nie podoba...
  • e-ness Re: Wielki sukces TVP 10.02.21, 18:06
   Zapowiedziałam mężowi ( on sraczusi dostaje jak czegoś w tv nie obejrzy z programów info), jak jak włączy kurwizje to pozew rozwodowy składam.
   Nawet wyrok TK tak mnie nie podłamał ( liczę ze to odkręci kolejna władza) jak te ich zapędy na wolne media. Jak one upadną, to będzie pozamiatane😕
  • mja-15 Re: Wielki sukces TVP 11.02.21, 09:08
   Zablokowałam sekretnym hasłem, którego już nie pamiętam, wszystkie pisowskie kanały na dekoderze lata temu.
   Mam nagrane zjazdy alpinistów w PŚ, więc sobie obejrzę wieczorem, po pracy. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka