Dodaj do ulubionych

Hybryda w szkole syna

16.05.21, 13:06
Czy ktoś mnie przebije? Zajęcia w szkole 2 pierwsze lekcje po czym od razu pozostałe lekcje zdalnie. Co oni się mają w mgnieniu oka teleportowac do domu? Właśnie syn dostał plan na najbliższe 2 tyg, dla mnie jakiś kosmos. Dodam ze to LO a nie podstawowka ktora byc moze ma sie blisko domu. Syn do szkoly jezdzi 2 autobusami, średnio dojazd zajmuje mu półtorej godz.
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: Hybryda w szkole syna 16.05.21, 13:21
      Czy syn już wysłał maila do wychowawcy w kwestii technik teleportacji?

U mojego dziecka w lo mają hybrydę na zasadzie - połowa klas w szkole 17-21.05, połowa 24-28.05, od 31.05 wszyscy, a i tak wychowawczyni z nimi na ten temat gada chyba od dwóch tygodni i wszelkie wątpliwości im rozwiewa, a jak się pojawiała jakaś kwestia, co do której nie była pewna, to ustaliła z dyrekcją co i jak i im mówiła. Ja w sumie to od dziecka się dowiaduję o szczegółach, oni to wiedzą z wyprzedzeniem.
    • heca7 Re: Hybryda w szkole syna 16.05.21, 13:36
      No ale o co chodzi? wink Syn sobie usiądzie wygodnie w autobusie ze słuchawkami i zanim dojedzie do domu będzie po lekcjach tongue_out A może jeszcze w środkach komunikacji miejskiej znajdzie się ktoś kto akurat ogarnia wiersze Leśmiana, Pana Tadeusza, wielomiany i geografię Azji wink To mu pomogą big_grin
      • sarah_black38 Re: Hybryda w szkole syna 16.05.21, 13:56
        heca7 napisała:

> No ale o co chodzi? wink Syn sobie usiądzie wygodnie w autobusie ze słuchawkami i
        > zanim dojedzie do domu będzie po lekcjach tongue_out A może jeszcze w środkach komunik
        > acji miejskiej znajdzie się ktoś kto akurat ogarnia wiersze Leśmiana, Pana Tade
        > usza, wielomiany i geografię Azji wink To mu pomogą big_grin
        >

A do tej pory tak w wielu przypadkach było. Uczniowie ukryci za kolorowymi kropkami wyprawiali takie rzeczy, które nie śniły się nawet największym filozofom tongue_out. Znam przypadki spotkań koleżanek robiących sobie pazy ( dziewczyny z tzw. renomowanych ogólniaków) itp. Nie było mocnych na to,aby wszyscy w klasie mieli włączone kamerki ... a poproszeni o głos wymigiwali się problemami technicznymi.
    • ga-ti Re: Hybryda w szkole syna 16.05.21, 13:54
      A może ten, co to wymyślił założył, że dzieciaki tak, jak nauczyciele, poprowadzą lekcję na żywo, kolejną online ze szkoły, może będa siedzieć w ławkach i na kompie, czy telefonie lekcję oglądać? No w sumie czemu nie? wink
      Choć propozycja wspólnej nauki w komunikacji miejskiej jest dużo lepsza. Można wykorzystać monitorki w autobusach, czy metrze, może jakieś telebimy? Wspólna recytacja, czy czytanie dramatu z podziałem na role.
      Taka narodowa edukacja wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka