Dodaj do ulubionych

Druga dawka Moderny

29.05.21, 11:24
Takie historia: facet zaszczepił się Moderną. Dwa dni przed druga dawką napisali, ze zmieniają termin. Termin był taki, ze osobie nie pasował.

Wiec nie poszedł, potem teflony: na infolinię (nie umówią na drugi termin, niech dzwoni do punktu), oraz do punktu (oni już Moderną nie sczepią, niech dzwoni na infolinię).

Na razie wymyśliłam, żeby wejść na ta wyszukiwarkę nieoficjalna i podzwonić po punktach, co maja Modernę i wolne terminy.

Macie jakieś pomysły jak wyjść z tego pata?
Obserwuj wątek
          • saszanasza Re: Druga dawka Moderny 29.05.21, 16:31
            laura.palmer napisała:

> Spróbuj się dodzwonić do mojego punktu. Powodzenia.

Wiesz, moja przychodnia również uchodzi za „niedostępną dla pacjentów” a ludzie na forach chwalą się ile godzin trwa czas połączenia, ale….taka sytuacja najczęściej ma miejsce z rana, kiedy ludzie rejestrują sie do lekarzy, to raz. Dwa, jak się nie mogłam dodzwonić do rejestracji w przychodni zadzwoniłam do „punktu szczepień dzieci zdrowych” i miła pani przełączyła rozmowę i nawet powiedziała pod jaką końcówkę dzwonić, także naprawdę jak ktoś chce to się dodzwoni. Być może inaczej sytuacja ma sie w punktach szczepień masowych ale i tak bym doszła, jak się dodzwonić. Jestem bardzo kreatywna jeśli chodzi o działanie w warunkach niemożliwych do wykonania.
            • laura.palmer Re: Druga dawka Moderny 29.05.21, 17:09
              saszanasza napisała:

> także naprawdę jak ktoś chce to się dodzwoni. Być m
              > oże inaczej sytuacja ma sie w punktach szczepień masowych ale i tak bym doszła,
              > jak się dodzwonić

Dobre sobie. Mój punkt szczepień to duży szpital, a nie mała przychodnia. Jak zadzwonisz pod zły numer, to ci każą dzwonić pod właściwy, który jest non stop zajęty lub nikt nie odbiera. Nie wiem jak ty, ale ja mam inne zobowiązania i nie mam czasu wisieć cały dzień przy telefonie lub kombinować dzwoniąc pod wszystkie możliwe numery szpitala prosząc o przełączenie.
              • saszanasza Re: Druga dawka Moderny 29.05.21, 18:22
                laura.palmer napisała:

> saszanasza napisała:
                >
                > > także naprawdę jak ktoś chce to się dodzwoni. Być m
                > > oże inaczej sytuacja ma sie w punktach szczepień masowych ale i tak bym d
                > oszła,
                > > jak się dodzwonić
                >
                > Dobre sobie. Nie wiem jak ty, ale ja mam inne zobowiązania i nie
                > mam czasu wisieć cały dzień przy telefonie lub kombinować dzwoniąc pod wszystk
                > ie możliwe numery szpitala prosząc o przełączenie.

No super, tylko co na tym zyskujesz? Absolutnie nic. Autorka wątku i tak musi wydzwaniać po przychodniach, kombinować dzwoniąc pod wszystkie numery telefonów prosząc o przełączenie w celu zapisania się na drugą dawkę.
    • saszanasza Re: Druga dawka Moderny 29.05.21, 14:00
      Ja nie rozumiem, dlaczego nie zadzwonił, że nie może przyjść i nie uzgodnił innego terminu? Przecież ta jego dawka o ile się nie zmarnowała, to została wykorzystana. W sytuacji kiedy by przełożył, nadal by na nieego czekała.
      • joanna_poz Re: Druga dawka Moderny 29.05.21, 14:28
        Z tym dodzwonieniem się to powiem tyle, są punkty do których się nie dodzwonisz.
        Ja wisiałam na telefonie raz godzinę, drugi dwie godziny i się poddałam, a też chciałam o jeden dzień przyspieszyć swoją drugą dawkę Moderny, bo jechałam ten dzień wcześniej na szczepienie z synem.
        Finalnie się nie dodzwoniłam, na miejscu zapytałam, dawki były tak wyliczone ze nie dostałam
        Punkt szczepiący po 2-3 tysiące osób dziennie
        • esperantza Re: Druga dawka Moderny 29.05.21, 14:32
          Dokładnie. Ja chciałam przyspieszyć szczepienie synów , nawet zakładałam wątek gdzie szukać terminów, i z kilku miejsc dodzwoniłam się chyba do jednego , a terminu i tak nie było.
    • lajla.l Re: Druga dawka Moderny 29.05.21, 16:17
      W punkcie szvzepien dotrzyj do koordynatora szczepien, bezpośrednio, osobiście. To baza wiedzy i wiedza z pierwszej ręki.
      Przy mnie w szpitalu wczoraj kobieta załatwiła cos takiego mężowi po 3 anulowaniach terminu.
      Bezpośrednio to inna rozmowa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka