Dodaj do ulubionych

Depilacja laserowa

09.06.21, 12:31
Poddałam się depilacji laserowej pach. Efekty podobno na zawsze, u kilku koleżanek z pracy zero włosów po kilku latach od zabiegu. I teraz myśle o bikini. Na razie depiluje na zero, nie lubię włosów w tych okolicach. Ale tak się zastanawiam czy w wieku 50-60 lat naturalnie nie wyglada jakieś owłosienie w tych okolicach a nie tak na zero. Robiła któraś z was bikini? Całkowite czy raczej tylko pachwiny?
Obserwuj wątek
    • marszawka Re: Depilacja laserowa 09.06.21, 12:40
      Przepraszam, że nie na temat.A jakim laserem robiłaś? I w jakim mieście? Pytam, bo szukam gabinetu wartego wydania paru tysiaków.
      Ja po 5 zabiegach zero efektów, ale to ponoć przez ten goofniany IPL😤
        • pani_tau Re: Depilacja laserowa 09.06.21, 14:01
          Robiłam sześć lat temu Light Sheerem, efekt powalający, pachwiny cały czas wyglądają jakby żadnego włosa nigdy nie widziały. Tyle że moje włosy były bardzo ciemne i grube przy jasnej skórze, co podobno daje najlepsze efekty.
          Miasto: Kraków.
      • katiemorag Re: Depilacja laserowa 09.06.21, 16:15
        Robiłam laserem diodowym Vectus. Podobno najnowszy. U dwóch koleżanek rewelacyjne efekty. Tylko, ze one bardzo ciemnowłose. Ja mam włosy średniociemne. Raczej ciemne ale nie bardzo czarne… z 10 lat temu robiłam cała serie laserem Light- Sheer bikini i zero efektów. Teraz spróbowałam innym laserem i ciekawa jestem czy coś załapie. Jak robiłam 10 lat temu to bardzo bolało ale przy tym nowszym laserze bólu żadnego nie ma. Sama się zastanawiałam czemu na mnie nie działała ta depilacja laserowa i doszłyśmy do wniosku z kosmetyczka ze włos mam ciemny ale cebulka włosa jasna. I jak nie ma barwnika to nie może ona uciec zniszczeniu. Mi bardzo zależy i dlatego drugi raz próbuje z innym laserem bo może jakieś efekty będą jednak.’
    • januszekxxl Re: Depilacja laserowa 09.06.21, 12:41
      katiemorag napisał(a):
      Ale tak się zastanawiam czy w wieku 50-60 lat naturalnie nie wyglada jakieś owłosienie w tych okoli
      > cach a nie tak na zero.

Zależy gdzie potem chcesz pokazywać te okolice big_grin
      Golenie na łyso nie jest przecież naturalne.
      Widełki 50-60 lat są dość duże. Nie pamiętasz ile masz lat?

• nata_bysko Re: Depilacja laserowa 12.06.21, 22:18
      Ty masz się czuć komfortowo, więc czemu pytasz obcych ludzi? Ja zrobiłam bikini głębokie shr in motion w depilconcept jako że byłam zrażona do lasera (ból i słabe efekty). Fotodepilacja lepiej się u mnie sprawdziła, a włosy nie odrastają. Nie mam czarnych kropek, nie robią mi się zapalenia mieszków, nie muszę brać maszynki na urlop itp.
      • katiemorag Re: Depilacja laserowa 12.06.21, 22:59
        Zastanowiłam się i robię głębokie. Nie wiem co będzie za 10 lat a co dopiero za 20. Robię to co na ta chwile mi pasuje. Dlaczego 60-tka? Wydaje mi się ze w tym wieku 50-60 lat bardziej pasuje i jest słuszne jakieś owłosienie w tych miejscach intymnych. Świetna sprawa ta depilacja na zawsze.
        • chicarica Re: Depilacja laserowa 12.06.21, 23:05
          Akurat owłosienie intymne na starość raczej się przerzedza. I chyba lepiej mieć bez niż jakieś smętne włoski na podwiędłej pipce. Ja w każdym razie już po 40tce zdecydowałam się na laser, jak będę stara to może nie będę chciała się depilować, a tak to będę mieć z głowy. Znaczy nie z głowy ale wiadomo z czego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka