29.06.21, 06:20
Nowe szkół tvnu ematki widziały? 40 kontra 20?
Jakie macie spostrzeżenia?
Bo ciarki żenady przeszły mnie mocno 😣
Obserwuj wątek
    • conena Re: Szoł 29.06.21, 08:49
      a opisz pokrótce o co chodzi? bo wyobraźnia podpowiada mi szoł, w którym czterdziestolatki są pompowane botoksem do granic wytrzymałości i naparzają się z dwudziestolatkami o to, które młodziej wyglądają. oglądałabym!
      • lauren6 Re: Szoł 29.06.21, 17:12
        Dawno takiego raczyska nie widziałam.

Akcja dzieje się w Grecji. Mamy grupę pań, które różni wiek, ale łączy zamiłowanie do medycyny estetycznej. I dwóch panów, o których te panie mają rywalizować. Jeden to podstarzały tancerz w przykrótkich spodniach, ale za to dali mu do zamieszkania elegancki apartament. Drugi pan to student, któremu kazali zamieszkać w namiocie (?) i jako toaletę dali toitoia. Czyli obaj panowie nieciekawi, za to święcie przekonani o własnej zajebistości.

Panie są wolne, kochają seks, najlepiej dwa razy dziennie i są tak piękne, że inne kobiety im #zazdroszczą.

I to w zasadzie tyle. Stary obtańcowuje czterdziestki, młody tapla się w basenie z napalonymi 20 latkami i 50 latką. Nuda straszna.
          • lauren6 Re: Szoł 29.06.21, 17:57
            Dziękuję, może ktoś inny podniesie rzuconą rękawicę. Obejrzałam 1 odcinek do obiadu i to było o jeden odcinek za dużo.

Generalnie programy ,w których grupa kobiet rywalizuje o faceta, budzą moje zażenowanie. Tu jeszcze dochodzi fakt, że ci faceci są strasznie nieciekawi. Do tego Robert Kochanek, mówiący o sobie w trzeciej osobie jak to miał blondynki i brunetki, blondynki i brunetki, wzbudza we mnie odrazę.

Okropne, że ktoś wymyśla tak denne programy.
            • feel_good_inc Re: Szoł 29.06.21, 20:14
              lauren6 napisała:
              > Generalnie programy ,w których grupa kobiet rywalizuje o faceta, budzą moje zaż
              > enowanie.

Dlaczego niby tylko w tę stronę?

> Okropne, że ktoś wymyśla tak denne programy.

Dlatego, że telewizję oglądają już tylko i wyłącznie idioci i dla nich produkuje się programy.
    • lauren6 Re: Szoł 12.07.21, 16:56
      Odkopuję wątek, bo urzekło mnie streszczenie kolejnego odcinka tego raczyska:
      www.pudelek.pl/40-kontra-20-robert-kochanek-do-nowej-uczestniczki-zgodzilabys-sie-na-trojkat-ty-i-mama-6660473090935328a

TVN7 mocno się stara o utratę koncesji wink A przynajmniej o zdeklasowanie Polsatu w kategorii patostacji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka