Dodaj do ulubionych

Dylemat - strój na wesele - stodoła

12.07.21, 23:34
Z cyklu "czy wypada drogie bravo?"

Przy okazji chciałam się przywitać - czytam Was już naście lat ale jakoś do pisania nie było weny. Wena nadeszła wraz z dylematem - mianowicie czy wypada na wesele w stodole założyć kowbojki. Po lekturze wątku na temat dziecięcej weselnej elegancji, gdzie zdania były podzielone, czas na analizę mody damskiej.

Do pastelowych kowbojek pastelowa sukienka, zwiewna acz elegancka, trochę glam-boho, długi rękaw, długość za kolano.

Ślub i wesele odbywają się w stodole, obcasy i inne eleganckie obuwie średnio mi się widzą na trawie / ewentualnie błocie, jeśli popada deszcz. Płaskie pantofle/ baleriny także - niewysoka jestem, a długość kiecki z płaskim nie koresponduje. Platformy/ koturny jeszcze by obleciały, ale są zbyt oczywiste... no i zachciało mi się nieco awangardy. Tylko właśnie - jeszcze awangardy czy już pretensjonalnej ekstrawagancji? Strój to stosowny do okoliczności???

Proszę o opinię - kowbojki na wesele- wiocha to czy jednak w stodole się obronią?

Buty poglądowo- taka długość, inny kolor; kiecka podobna, tylko krótsza i dół prosty, rozkloszowana. Buty i kiecka w tym samym kolorze, tylko odcienie inne (Buty jaśniejsze).

A stodoła nowoczesna, hipsterska glam-agroturystyka.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, wesele już tuż tuż a Buty w drodze smile
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka