Dodaj do ulubionych

Moje odkrycie roku 2021

22.07.21, 23:24
No to czas na ematkowe polecenia, czyli co Was ostatnio zachwyciło, pozytywnie zaskoczyło, co wam się spodobało i co możecie gorąco polecić czyli wasze odkrycia ciuchowe, kosmetyczne, filmowe, literackie, kulinarne, jakiekolwiek. Podajcie 5 pozycji.

Oto moje typy:

1. Klapki Puma The Hundreds - nie dość, że ciekawe bo każdy w innym kolorze to z wierzchu są odpinane i pod spodem są czarne czyli dwie pary klapków w jednym.! DOo tego mega wygodne! W sieci kupiłam jje za pół ceny z TK Maxx smile

2. Serial "Moje nieortodoksyjne życie" i Julia Haart, ktora jest absolutnie niesamowita. Do 42.roku życia żyła jako ortodoksyjna Żydówka w zamkniętej społeczności a potem porzuciła to życie i wkrótce została szefowa marki La Perla a potem agencji modelek Elite World po drodze tworząc linie obuwia wygodnego i na szpilkach Julia Haart. Dawno nikt mi tak nie zaimponował odwagą życiową i osobowością. Od wczoraj nie mogę oderwać się od Netflixa, gdzie serial o zyciu Julii i jej rodziny odkryłam.

3. Marka brazylijska Sol de Janeiro. Cudne kosmetyki pachnące egzotyką - cudny balsam do ust, szeroki wygodny sztyft i naprawdę nawilża, wspaniały krem do ciała i idealna mgiełka na plażę. Kocham!

4. Biografia Andrzeja Zauchy " Byłaś serca biciem ". Świetna, pokazującą szeroki kontekst tragicznych wydarzeń i śmierci jednego z moich ulubionych wokalistów.

5. Barcelona. Bylam tam kiedyś na jeden dzien ale tego lata poznałam ją lepiej i się zakochałam. Będę tam wracać na pewno. Do tego jezyk, kuchnia, kultura, temperament. Jestem na pewno w części Hiszpanką/ Katalonka.

Teraz poproszę o Wasze rekomendacje i odkrycia!
Obserwuj wątek