Dodaj do ulubionych

Polska Policja

26.07.21, 17:26
Taki mialam energetyczny poranek.

Dzwoni do mnie moj 33 letni brat, ze dostal polecony z komendy, ze ma sie stawic natychmiast w wyznaczonym terminie, jezeli nie to go doprowadza sila. Na wezwaniu stanowi, ze jest podejrzanym z art 200 paragraf b czyli o jakies czyny pedofilskie I korupcje seksualna dzieci.

Poczarnialo mi w oczach, on malo zawalu nie dostal. Zadzwonilismy do znajomego adwokata kazal jechac I wyjasniac od razu.
Brat wlasnej rodziny nie ma, jedyne dziecko z Kim mial kontakt to moj 9 letni syn.

Brat pojechal wyjasniac na komende. Okazalo sie, ze to chodzi o brak maseczki z pazdziernika 2020, tylko Pani policjantka zrobila kopiuj-wklej z innej sprawy I bardzo mojego brata przeprasza. Twierdzi, ze ma duzo spraw na glowie I stad takie pomylki (oprocz spraw takich blachych zajmuje sie rowniez przestepczoscia seksualna wiec dzieci).

Brak slow.
Obserwuj wątek
    • abecadlowa1 Re: Polska Policja 26.07.21, 17:37
      Byłam ostatnio przesłuchwana na komendzie jako świadek. W małym klaustrofobicznym pomieszczeniu. Policjant miał na biurku stos spraw, a właściwie wielkie stosiśko spraw. Segregatory i teczki z aktami nie mieściły się w szafie. Co chwilę dzwonił telefon. Policjant odbierał, w międzyczasie mnie przesłuchiwał pisząc protokół. Wszystko w pośpiechu. Ujowa robota, naprawdę ujowa.
      Ale emocji związanych z zarzutem Twojego brata też nie zazdroszczę.
    • heca7 Re: Polska Policja 26.07.21, 21:21
      Ja dziś sobie chodzę po Ikei a tu telefon. Z komisariatu. Pan uprzejmie pyta czy mój syn jest na kwarantannie (no jest po powrocie z Malty). A siedzi w domu? A siedzi. To dziękuje i pozdrawia big_grin Tak wygląda kontrola kwarantanny tongue_out
    • krolewska.asma Re: Polska Policja 26.07.21, 21:32
      Serio brat nie skojarzył ze miał problemy z policja w związku z maseczka i ze będzie wzywany na komisariat ?????
      Ja bym dała inny tytuł wątku
      Policja swoją droga ale jak tu pracować z takimi obywatelami …..
      • abecadlowa1 Re: Polska Policja 26.07.21, 23:03
        Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Gdzie tu masz cokolwiek o braku maseczki?
        • krolewska.asma Re: Polska Policja 27.07.21, 15:18
          Jejku codziennie zatrzymuje cię policja ze nie skojarzysz ze dostaniesz pismo z zaproszeniem na komisariat ? Chyba poinstruowali go o procedurze jak go złapali wiec można skojarzyć ze to maseczka, mimo wszystko jakieś połączenia komórek mózgowych powinny tj zadziałać
              • abecadlowa1 Re: Polska Policja 27.07.21, 22:15
                Zdarzają się fałszywe oskarżenia, próby wmieszania niewinnych ludzi w przestępstwa, w końcu błędy w dochodzeniu. I nawet jak w końcu zostaniesz uniewinniona lub postępowanie zostanie umorzone, to stres potrafi człowieka zniszczyć. To dosyć poważna konsekwencja błędnych zarzutów.
    • wapaha Re: Polska Policja 27.07.21, 15:27
      ze ma sie stawic natychmiast w wyznaczonym terminie

no to natychmiast czy w wyznaczonym terminie ? tongue_out

Twierdzi, ze ma duzo spraw na glowie I stad takie pomylki (oprocz spraw takich blachych zajmuje sie rowniez przestepczoscia seksualna wiec dzieci).

Brak slow.

Będzie gorzej
      Pracy nie będzie mniej, za to ludzi owszem- w tym coraz więcej przypadkowych

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka