Dodaj do ulubionych

Ufajmy WHO

29.09.21, 14:39
To profesjonalna organizacja której pracownicy kierują się wyłącznie dobrem ludzkości i ochroną zdrowia na świecie.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27626631,afrykanki-molestowane-seksualnie-i-gwalcone-przez-pracownikow.html#do_w=60&do_v=309&do_st=RS&do_sid=289&do_t=19&do_g=5&do_s=B&do_a=289&s=BoxNewsImg2
Obserwuj wątek
   • alicia033 Re: Ufajmy WHO 29.09.21, 21:23
    princesswhitewolf napisała:

    > Sugerujesz ze molestowanie seksualne to globalna i ustalona strategia WHO?

    Tu akurat żadne sugestie są niepotrzebne. Dowodów na to, że to była powszechnie i odgórnie akceptowana zorganizowana działalność jest dość. Dokładnie tak samo jak w przypadku przestępczej działalności funkcjonariuszy kościoła katolickiego.
   • dramatika Re: Ufajmy WHO 30.09.21, 13:26
    princesswhitewolf napisała:

    > Sugerujesz ze molestowanie seksualne to globalna i ustalona strategia WHO?
    > Nie wpadlas/es na to ze w wielu firmach i instytucjach sa naduzycia?

    Sugerujesz ze molestowanie seksualne to globalna i ustalona strategia Kościoła Katolickiego?
    Nie wpadlas/es na to ze w wielu firmach i instytucjach sa naduzycia?

    A nie, sorry. To całkiem inna sytuacja tongue_out
   • escott Re: Ufajmy WHO 30.09.21, 13:24
    WHO nie ma żadnych badań - WHO to zasadniczo grupa lekarzy, która głosuje, jak im się zdaje, zasadniczo niby na podstawie badań, ale niekoniecznie. Jednego dnia zagłosują, że im się zdaje, że homoseksualizm to choroba, innego łaskawie, że nie. Pod wpływem lobby laktacyjnego mogą powiedzieć, że należy karmić piersią do 2 roku życia, ale nie dlatego, że mają jakieś twarde badanie, że tak należy, tylko dlatego, że dali się przekonać. Więc nie, WHO absolutnie nie należy ślepo ufać, to tylko instytucja doradcza. Natomiast istnieją porządne i poważne badania, którym ufać można. Mamy niezły system peer review w nauce. WHO zasadniczo od jakiegoś czasu wydaje dość racjonalne zalecenia w różnych sprawach, ale ważne jest to, jak te zalecenia można uzasanić i co za nimi stoi. Por. sprawa z maseczkami. TL'DR Badania są zupełnie niezależne od jakiegoś gwałciciela z WHO, ale WHO można mieć w nosie również z innych powodów.
  • larix_decidua77 Re: Ufajmy WHO 30.09.21, 13:01
   To nie jest kwestia zaufania do WHO tylko do mężczyzn. Niestety ich mózgi nie dojrzały do cywilizacji. Zgwałcą, w odpowiednich okolicznościach, każdego jak leci. Kobietę, chłopca, dziewczynkę, niemowlę, własną córkę, dziewczynę uposledzoną umysłowo, staruszkę i kolegę z celi. Zdarzają się również zwłoki i zwierzęta. Gwałt na śpiącej pijanej, to dla wielu nawet nie gwałt. Na wojnie gwałty to norma, jakby zła na wojnie było mało. Gdzie tylko pojawia się banda chłopów bez skutecznego nadzoru, pojawia się przemoc i gwałty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka