Dodaj do ulubionych

Zmarła nagle...

30.09.21, 12:53
Edyta Bieńczak ,lat 37. Już jakiś czas temu wspominałam że jest jakiś wysyp "nagłych śmierci" młodych ludzi. Praktycznie co kilka dni pojawia się w necie (na głównej stronie) info o śmierci mniej lub bardziej znanych młodych osób. Nie będę ich wypisywała bo zwyczajnie nie pamiętam nazwisk ale byli to np. dziennikarze, sportowcy czy muzycy. Co ich łączy? Wiek do 40 lat i nagła śmierć, "przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana" (i na tym się kończy). Ja wiem, że kiedyś młodzi ludzie też umierali i po prostu tak bywa ale takiego wysypu nagłych zgonów młodych ludzi dawno nie widziałam.
Obserwuj wątek
        • snajper55 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 14:18
          zlota-klamka napisała:

> np. Kalina Mróz, dziennikarka wyborczej, 34lata, zmarła po szczepieniu

Jaka nagła śmierć???

"Mróz trafiła do szpitala 16 maja. "Do końca wierzyliśmy, że jej energia i wola życia pozwoli przezwyciężyć nagłą chorobę. Wierzyliśmy, że wróci do nas – swojej drugiej rodziny, bo wszyscy na nią czekamy. Niestety, stało się inaczej""

A to o tobie i tobie podobnych:

"Teraz antyszczepionkowe z*eby (uprzedzam, przekleństw będzie więcej, bo nie mam dla was, gnidy bezduszne, śladu empatii) uznały za właściwe użyć tragedii Kaliny i jej bliskich do podpierania swoich szaleńczych tez."

natemat.pl/355737,znajoma-zmarlej-kaliny-mroz-podsumowala-ataki-antyszczepionkowcow

S.
          • simply_z Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 14:20
            akurat Mroz poczula sie zle po przyjeciu Astry w maju, trafila do szpitala i zmarla po 2 tygodniach.
            Zdarzaja sie takie przypadki..zeby nie bylo jestem zaszczepiona.
            • iwles Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 14:24
              simply_z napisała:

> akurat Mroz poczula sie zle po przyjeciu Astry w maju, trafila do szpitala i zm
              > arla po 2 tygodniach.
              > Zdarzaja sie takie przypadki..zeby nie bylo jestem zaszczepiona.

Nie możesz uszanowac tego, co mowi rodzina? Musisz wtrynic swoje "No, ale..."?
            • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 10:56
              Ale to że ktoś umiera po szczepieniu, nie oznacza, że z powodu szczepionki. Najczęściej jest inna przyczyna. W innym wątku było o autopsji osób które zmarły do 2 tygodniu po szczepieniu i okazało się, że tylko w 1/3 przypadków można łączyć to ze szczepionką.
              • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:00
                natalia.nat napisała:

> Ale to że ktoś umiera po szczepieniu, nie oznacza, że z powodu szczepionki. Naj
                > częściej jest inna przyczyna. W innym wątku było o autopsji osób które zmarły d
                > o 2 tygodniu po szczepieniu i okazało się, że tylko w 1/3 przypadków można łącz
                > yć to ze szczepionką.

Ale dziwne, że jak ktoś umiera z pozytywnym testem, to zawsze przyczyną jest Covid big_grin
                • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:22
                  No właśnie nie zawsze. Znam takie przypadki.
                  A jeżeli ktoś mając pozytywny wynik testu, ma chore płuca i wszystkie objawy infekcji covidowej oraz trafia pod respirator, trudno żeby nie stwierdzać takiego powodu śmierci.
                  Jeżeli ktoś ma chorobę przewlekłą, to zazwyczaj nie umiera nagle na płuca.
                  • fibi00 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 13:33
                    natalia.nat napisała:

> No właśnie nie zawsze. Znam takie przypadki.
                    > A jeżeli ktoś mając pozytywny wynik testu, ma chore płuca i wszystkie objawy in
                    > fekcji covidowej oraz trafia pod respirator, trudno żeby nie stwierdzać takiego
                    > powodu śmierci.
                    > Jeżeli ktoś ma chorobę przewlekłą, to zazwyczaj nie umiera nagle na płuca.

Ale jest jeszcze tak, że jak ktoś miał covid a za 3 tygodnie umiera np na zawał to już są spekulacje że pewnie covid przyczynił się do tego zawału...
                    • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 15:14
                      fibi00 napisała:

> Ale jest jeszcze tak, że jak ktoś miał covid a za 3 tygodnie umiera np na zawał
                      > to już są spekulacje że pewnie covid przyczynił się do tego zawału...

Spekuluje się wtedy, bo są ku temu przesłanki. A wiadomo na pewno, że powikłania po covidzie są dość częste i mogą trwać wiele miesięcy. A jednym z nich jest właśnie zapalenie mięśnia sercowego.

www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,koronawirus--dlugotrwale-skutki-covid-19--czeste-objawy,artykul,71938989.html
        • spanish_fly Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 14:42
          To nie wiadomo czemu zmarła czy raczej wiesz, że wskutek szczepienia? To był ktoś ci bliski, że masz wgląd w sprawy medyczne tej osoby?

Zmarła niedawno moja kuzynka, jeszcze przed 50-tką. Niektórzy też snuli podobne głupie przypuszczenia, ale bliscy wiedzieli, że od lat chorowała onkologicznie. Po prostu nie opowiadała o tym nikomu poza naprawdę bliskimi jej osobami, nie pisała o tym na fb. Przemyśl to.
          • tiszantul Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 16:15
            "ale bliscy wiedzieli, że od lat chorowała onkologicznie"

rak+kowid = kowid (mogła pożyć)
            rak+szczepionka = rak (rak zabija)

Kowidianie prezentują desperackie myślenie życzeniowe. Zresztą niewiele mają do wyboru, albo się przyznać do pomyłki, albo brnąć dalej
            • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:13
              A może to ty wiesz, że się mylisz, skoro siedzisz tu całymi dniami nocami i produkujesz milion wpisów w każdym wątku tematycznym. Daj na wstrzymanie, człowieku!
              Śmierci po szczepionce to jest mega rzadkość, na tę ilość zaszczepionych pomijalna w statystykach. O wiele bardziej groźny jest covid, który można ciężko przechorować a potem borykać się z poważnymi powikłaniami a bywa że i umrzeć, zwłaszcza jeśli nie jest się już pierwszej młodości albo ma inne przewlekłe choroby. I z czego tutaj drwić? Masz jakieś zaburzenia?
              • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:20
                natalia.nat napisała:

> Śmierci po szczepionce to jest mega rzadkość, na tę ilość zaszczepionych pomija
                > lna w statystykach.

Pokaż te statystyki. Odsyłam do Vaers, Yellow Card, EMA.
                • spanish_fly Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:24
                  Czemu nikt z ludzi, których znam, którzy się zaszczepili nie zmarł po szczepionce skoro to takie powszechne? Spośród znajomych z pracy, sąsiadów, w rodzinie, przyjaciół nie zaszczepiło się najwyżej z 5 osób, z powodu wyraźnych przeciwwskazań. Jak to możliwe, że ludzie się nabierają na te wasze bzdury?
                  • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:27
                    A czemu nikt z ludzi, których znam nie chorował ciężko na covid ani na niego nie zmarł, skoro to taka straszna, zabójcza bądź dająca ciężkie powikłania choroba? Gdyby nie testy, to nawet by o tym nie wiedzieli, że to ten straszny covid, a nie zwykłe przeziębienie?
                    • spanish_fly Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 15:21
                      Musiałaś mieć mnóstwo szczęścia. Ja znałam i takich co zmarli, i takich co bardzo ciężko chorowali, a nawet sama przeszłam dość ciężko, znacznie gorzej niż zwykłą grypę.
                • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:25
                  Jak ty się odniesiesz to moich linków, które wklejałam w sąsiednim wątku i które olałaś, to ja będę się odnosić do twoich pytań i odsyłaczy. Nie będzie się dyskusja odbywała na twoich zasadach.
                  • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:34
                    natalia.nat napisała:

> Jak ty się odniesiesz to moich linków, które wklejałam w sąsiednim wątku i któr
                    > e olałaś, to ja będę się odnosić do twoich pytań i odsyłaczy. Nie będzie się dy
                    > skusja odbywała na twoich zasadach.

Ja cię odsyłam do oficjalnych danych, za to ty mnie odsyłałaś do niejakich Demagogów i innych stron, które narzucały taki a nie inny sposób myślenia. Smutne, że nie widzisz różnicy. Nie analizujesz danych ale wnioski wyciągasz. Ciekawe skąd? Ja wiem skąd. Z dupy.
                    • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:42
                      Tak jak napisałam. Dopóki ty nie odniesiesz się do moich linków, ja nie będę się odnosić do twoich. I nie odsyłasz mnie do żadnych oficjalnych danych, tylko foliarskich zmanipulowanych stron, które narzucają taki a nie inny sposób myślenia.
                      Artykuł Konkret24tvn24, gdzie wypowiadają się eksperci z dziedziny ci się nie podoba?
                      Smutne, że nie widzisz różnicy. Nie analizujesz wiarygodnych danych ale wnioski wyciągasz. Ciekawe skąd? Ja wiem skąd. Z dupy.
                      • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:45
                        natalia.nat napisała:

> Tak jak napisałam. Dopóki ty nie odniesiesz się do moich linków, ja nie będę si
                        > ę odnosić do twoich. I nie odsyłasz mnie do żadnych oficjalnych danych, tylko f
                        > oliarskich zmanipulowanych stron, które narzucają taki a nie inny sposób myślen
                        > ia.

No dalej się kompromituj. Czyli uważasz, że EMA, Yellow Card i Vaers to foliarskie, zmanipulowane strony? No, coraz lepiej ci idzie big_grin
                        • iwles Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:47
                          hope_25 napisał(a):

> No dalej się kompromituj. Czyli uważasz, że EMA, Yellow Card i Vaers to foliars
                          > kie, zmanipulowane strony? No, coraz lepiej ci idzie big_grin

big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

ty naprawdę czytasz, co linkujesz ?
                        • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:58
                          Nie będę powtarzać tego samego po raz pięćdziesiąty ósmy. Chcesz merytorycznej dyskusji, to daj coś od siebie.
                          Napisałam, że nie zamierzam komentować twoich materiałów, dopóki ty nie odniesiesz się do moich. Teraz ruch jest po twojej stronie. Czego nie rozumiesz?
                          • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 12:01
                            natalia.nat napisała:

> Nie będę powtarzać tego samego po raz pięćdziesiąty ósmy. Chcesz merytorycznej
                            > dyskusji, to daj coś od siebie.
                            > Napisałam, że nie zamierzam komentować twoich materiałów, dopóki ty nie odniesi
                            > esz się do moich. Teraz ruch jest po twojej stronie. Czego nie rozumiesz?

Pytanie, to czego ty nie rozumiesz? Nie rozumiesz różnicy między oficjalnymi danymi a tendencyjnymi tekstami? Chcesz merytorycznej dyskusji, a nie potrafisz się merytorycznie odnieść do danych? Musi ci Demagog mówić, co masz myśleć?
                            • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 12:15
                              Nie. To ty nie rozumiesz różnicy między wiarygodnymi artykułami, w których wypowiadają się eksperci z dziedziny i prostują kłamstwa z sieci, a zmanipulowanymi danymi oraz niewiarygodnymi foliarskimi stronami? Chcesz merytorycznej dyskusji, a nie potrafisz się merytorycznie odnieść do wiarygodnych artykułów np. Konkret24tvn24. Kolejny link był ze znanej oficjalnej medycznej strony, tak więc nie musi być z Demagoga, choć z uporem maniaka odwracasz kota ogonem, tak jakbyś nie miała argumentów.
                              Muszą ci te foliarskie strony mówić, co masz myśleć?

• hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 12:24
                                natalia.nat napisała:

> Nie. To ty nie rozumiesz różnicy między wiarygodnymi artykułami, w których wypo
                                > wiadają się eksperci z dziedziny i prostują kłamstwa z sieci, a zmanipulowanymi
                                > danymi oraz niewiarygodnymi foliarskimi stronami? Chcesz merytorycznej dyskusj
                                > i, a nie potrafisz się merytorycznie odnieść do wiarygodnych artykułów np. Konk
                                > ret24tvn24. Kolejny link był ze znanej oficjalnej medycznej strony, tak więc ni
                                > e musi być z Demagoga, choć z uporem maniaka odwracasz kota ogonem, tak jakbyś
                                > nie miała argumentów.
                                > Muszą ci te foliarskie strony mówić, co masz myśleć?
                                >

"Eksperci" .... i wszystko jasne big_grin

Dopóki będziesz uważać oficjalne strony z Nopami za foliarskie, to nie ma z tobą o czym rozmawiać.
                • iwles Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:35
                  hope_25 napisał(a):

>
                  > Pokaż te statystyki. Odsyłam do Vaers,

big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

Ze strony Vaers: "Baza VAERS nie jest bazą wiarygodnych i zweryfikowanych informacji o NOP o czym informują jej autorzy. To rządowa strona internetowa, na której każdy może zgłosić dowolne informacje na temat NOP."

"Znany jest przykład amerykańskiej lekarki anestezjologa, która zgłosiła do VAERS informację, że po szczepieniu pacjent zamienił się w Hulka- zielonego potwora z popularnych komiksów. Prowokacja ta pokazała, że baza nie jest zbiorem zweryfikowanych informacji o niepożądanych odczynach poszczepiennych, na podstawie której można wyciągać naukowe wnioski."

Ze strony Yellow Card:

"- Szczepionki są najlepszym sposobem ochrony ludzi przed COVID-19 i już uratowały tysiące istnień ludzkich.
                  - Każdy powinien kontynuować szczepienie, gdy zostanie o to poproszony, chyba że wyraźnie zalecono inaczej.
                  - Podobnie jak w przypadku wszystkich szczepionek i leków, bezpieczeństwo szczepionek COVID-19 jest stale monitorowane.
                  - Przypadki niezwykle rzadkiego specyficznego rodzaju zakrzepu krwi z niską liczbą płytek krwi są nadal badane."

sorry, ale dalej nie chce mi się już grzebać. Tyle chyba wystarczy? big_grin
                  • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:57
                    iwles napisała:

>
                    > Ze strony Vaers: "Baza VAERS nie jest bazą wiarygodnych i zweryfikowanych infor
                    > macji o NOP o czym informują jej autorzy. To rządowa strona internetowa, na któ
                    > rej każdy może zgłosić dowolne informacje na temat NOP."

To idź zgłoś, potem zrób screena i pochwal się. Nie zapomnij tylko, że za zgłaszanie fałszywych danych grozi kara finansowa i kara pozbawienia wolności.

Oczywiście, że nie jest bazą wiarygodnych danych, bo jak wyszło w badaniu Harvard Pilgrim Health Care, mniej niż 1% Nopów jest do niej zgłaszanych i po tym CDC bardzo już zależało, żeby była niewiarygodna, bo skompromitowałaby szczepienia.

truthsnitch.com/2017/10/24/cdc-silence-million-dollar-harvard-project-charged-upgrading-vaccine-safety-surveillance-system/?fbclid=IwAR0SVonNxErRQmRZJZ4iga0B3ygw_OQ6Le8p8C8LSZtqlVBAms_Qy5dYWQ0
                    digital.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf
                  • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 12:20
                    iwles napisała:

>
                    > "Znany jest przykład amerykańskiej lekarki anestezjologa, która zgłosiła do VAE
                    > RS informację, że po szczepieniu pacjent zamienił się w Hulka- zielonego potwor
                    > a z popularnych komiksów. Prowokacja ta pokazała, że baza nie jest zbiorem zwer
                    > yfikowanych informacji o niepożądanych odczynach poszczepiennych, na podstawie
                    > której można wyciągać naukowe wnioski."

Tą bajkę słyszałam już w nieco innej wersji, że zgłaszał to facet, nie lekarka, więc moglibyście wcześniej ustalić wersję. I jak już kiedyś pisałam, bajki to sobie można opowiadać. Pewnie słynna pani anestezjolog/czy pan zrobili screena z Vaers, którym mogliby się pochwalić, więc dopóki takowego nie zobaczę, to ta bajka ma zerową wiarygodność.

>
                    >
                    > Ze strony Yellow Card:
                    >
                    >
                    Ale czemu wygrzebujesz dane nie na temat. Podaj liczbę zgłoszonych Nopów do Yellow Card, a nie cytuj tu teksty zalatujące propagandą.

EMA też ci nic nie powiedziała na temat przypadków śmiertelnych?
      • demono2004 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 16:03
        spanish_fly napisała:

> To kto jeszcze zmarł nagle nie wiadomo czemu, bo jakoś mnie ominął ten wysyp ta
        > jemniczych śmierci?

Jakoś się nie wgłębiam w ten temat, ale sama czytam o nagłych zgonach różnych ludzi mniej/bardziej znanych.
        • iwles Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 16:13
          demono2004 napisała:

> Jakoś się nie wgłębiam w ten temat, ale sama czytam o nagłych zgonach różnych l
          > udzi mniej/bardziej znanych.

a wystarczy się przejść po cmentarzu w swoim mieście, albo poczytać nekrologi, ale nie, wygodniej newsy w Internecie, bo na nekrologach nie ma informacji o przyczynie smierci.
          Hieny jesteście i tyle, sensatki.
          • sumire Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 16:33
            Hieny i podłe soocze przede wszystkim, bo żeby rozpowszechniać ploty na temat przyczyn czyjejś śmierci, to trzeba mieć naprawdę zerową empatię i mielonkę w miejscu mózgu.
    • alexis1121 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 13:14
      Bzdura. Każdy widzi, to co chce widzieć. Choruję przewlekle od około 10 lat i od tamtej pory choroby interesują mnie bardziej niż kiedyś. W każdym razie co roku umiera ktoś młody, bez podawania przyczyny. Widocznie nie zwracałaś na to uwagi. Teraz temat śmierci jest powszechny, stąd ludzie są bardziej wyczuleni i zwracają uwagę na to, że ktoś tam umarł.
      • wkswks Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 16:41
        Coraz więcej rodzin nie podaje przyczyny śmierci w przypadku nowotworu, bo osoby chore sie z tym nie obnosiły. Po co potem wysłuchiwać tych samych frazesów „przegrał walkę z nowotworem”.
        • sumire Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 16:49
          Dokładnie tak. Ludzie nawet niekoniecznie przyznają się do tego, że mają nowotwór, bo nie chcą fałszywego współczucia i traktowania ich jak umierających. Miałam koleżankę, która powiadomiła znajomych, że jest chora dopiero, gdy już była w hospicjum.
          A tu paniusie chcą, żeby do nekrologów kartoteki chorób dołączać, bo je ciekawość zabija i są podejrzliwe, czy aby nie na szczepionkie ktoś umarł.
          • fibi00 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 18:04
            sumire napisała:

> Dokładnie tak. Ludzie nawet niekoniecznie przyznają się do tego, że mają nowotw
            > ór, bo nie chcą fałszywego współczucia i traktowania ich jak umierających. Miał
            > am koleżankę, która powiadomiła znajomych, że jest chora dopiero, gdy już była
            > w hospicjum.
            > A tu paniusie chcą, żeby do nekrologów kartoteki chorób dołączać, bo je ciekawo
            > ść zabija i są podejrzliwe, czy aby nie na szczepionkie ktoś umarł.

Ale nowotwór nie zabija NAGLE! Nie jest tak że człowiek chodzi sobie do pracy i nagle jutro nie przychodzi bo umiera. Nowotworu nie da się ukrywać aż do śmierci.
            • sumire Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 18:08
              A skąd wiesz, że nagle ją zabił?
              A w ogóle po co chcesz wiedzieć, co ją zabiło? Jesteś jej krewną? Znajomą? Nie? Zatem przyczyna jej śmierci to none of your fecking business, a twoje próby insynuacji są tak grubo ciosane jak Kamiński i jego krowa.
              • fibi00 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 18:13
                sumire napisała:

> A skąd wiesz, że nagle ją zabił?

Kto,kogo?

> A w ogóle po co chcesz wiedzieć, co ją zabiło? Jesteś jej krewną? Znajomą? Nie?
                > Zatem przyczyna jej śmierci to none of your fecking business, a twoje próby in
                > synuacji są tak grubo ciosane jak Kamiński i jego krowa.

Nie dociekam co ją zabiło. Po prostu napisałam że widzę wysyp nagłych zgonów wśród młodych ludzi.
                  • fibi00 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 18:41
                    sumire napisała:

> Ahaaa, widzisz. Tak tylko bez związku w ogóle z niczym.
                    > Miej na uwadze, że niektórzy są tu leciuchno bystrzejsi od ciebie.

Z pewnością 😉.
                    • hope_25 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 19:18
                      fibi00 napisała:

> sumire napisała:
                      >
                      > > Ahaaa, widzisz. Tak tylko bez związku w ogóle z niczym.
                      > > Miej na uwadze, że niektórzy są tu leciuchno bystrzejsi od ciebie.
                      >
                      >
                      > Z pewnością 😉.

Nie dość, że bystrzejsi, to jeszcze słuchają "nauki" big_grin
                  • fibi00 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 23:00
                    szara.myszka.555 napisał(a):

> "Nie dociekam co ją zabiło. Po prostu napisałam że widzę wysyp nagłych zgonó
                    > w wśród młodych ludzi."

> No ale skąd wiesz, że nagłych?

Bo jeśli jak byk pisze "zmarła nagle" to chyba jest to nagła śmierć,nie?
                    • szara.myszka.555 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 08:00
                      "Bo jeśli jak byk pisze "zmarła nagle" to chyba jest to nagła śmierć,nie?"
                      Nagła dla kogo? dla piszącego artykuł, nagła dla rodziny?
                      Jak ktoś tu już napisał - mnóstwo osób zataja swój stan zdrowotny. A młodzi ludzie to już szczególnie.
                      • fibi00 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 08:42
                        szara.myszka.555 napisał(a):

> [i]"Bo jeśli jak byk pisze "zmarła nagle" to chyba jest to nagła śmierć,nie?"[/
                        > i]
                        > Nagła dla kogo? dla piszącego artykuł, nagła dla rodziny?
                        > Jak ktoś tu już napisał - mnóstwo osób zataja swój stan zdrowotny. A młodzi lud
                        > zie to już szczególnie.

Ale bzdury piszesz! Nagła dla wszystkich a nie dla piszącego artykuł!
                        • iwles Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 08:45

Nio, szczególnie dla ciebie nagła i jeszcze bardziej sczególnie, że o istnieniu tej osoby nawet nie wiedzialas, dopóki nie napisali w Internecie o jej śmierci.
                          • fibi00 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 08:50
                            iwles napisała:

>
                            > Nio, szczególnie dla ciebie nagła i jeszcze bardziej sczególnie, że o istnieniu
                            > tej osoby nawet nie wiedzialas, dopóki nie napisali w Internecie o jej śmierci
                            > .
                            >

Oczywiście, skoro nie zmarła na koronę to jej śmierć nie powinna nikogo interesować.
                        • ela.dzi Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 08:57
                          fibi00 napisała:

> szara.myszka.555 napisał(a):
                          >
                          > > [i]"Bo jeśli jak byk pisze "zmarła nagle" to chyba jest to nagła śmierć,n
                          > ie?"[/
                          > > i]
                          > > Nagła dla kogo? dla piszącego artykuł, nagła dla rodziny?
                          > > Jak ktoś tu już napisał - mnóstwo osób zataja swój stan zdrowotny. A młod
                          > zi lud
                          > > zie to już szczególnie.
                          >
                          > Ale bzdury piszesz! Nagła dla wszystkich a nie dla piszącego artykuł!

A skąd wiesz, że nagła dla wszystkich ? Znałaś osobiście ją i jej rodzinę ?

Gdy dowiedziałam się o śmierci dalszej kuzynki, to też myślałam co ją tak nagle wzięło, a tymczasem leczyła się od dłuższego czasu.
                          • fibi00 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 09:05
                            ela.dzi napisał(a):

>
                            > A skąd wiesz, że nagła dla wszystkich ? Znałaś osobiście ją i jej rodzinę ?
                            >
                            > Gdy dowiedziałam się o śmierci dalszej kuzynki, to też myślałam co ją tak nagle
                            > wzięło, a tymczasem leczyła się od dłuższego czasu.

🤦🤦🤦
                            Ileż razy można powtarzać? Często w artykułach jest podawana przyczyna zgonu. Nawet kiedy zmarł Jacek Kramek , w wieku 32 lat. Była to nagła śmierć dla wszystkich, nawet dla najbliższej rodziny,a i tak w artykule podano przyczynę zgonu -w tym przypadku był to udar. Nagle zgony, bez podania przyczyny w obecnym czasie budzą w ludziach podejrzliwość i plotki.
                            • sumire Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 09:41
                              Tylko w niektórych ludziach. Wy antyszczepy przypominacie mi sąsiadki mojej babci, które po zobaczeniu na mieście nekrologu wpadały w podniecenie i potrafiły godzinami debatować, na co kto tak młodo umarł. Ten sam poziom.
                            • szara.myszka.555 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 12:57
                              "Nagle zgony, bez podania przyczyny w obecnym czasie budzą w ludziach podejrzliwość i plotki."

Czy naprawdę chciałabyś dla siebie scenariusza, w którym o Tobie by napisali:

- "zmarła, bo wpadła jej ładująca się komórka do wanny, poraziło ją prądem"
                              (efekt: świat myśli - co za idiotka, należy się nagroda darwina)

- "od lat ignorowała zalecenia lekarza i umarła na nieleczoną cukrzycę",
                              (efekt: świat myśli - co za idiotka, się nie leczyła)

- "przez 2 lata walczyła z rakiem, nikomu nie chciała o tym mówić; a my teraz wszystkim powiemy!"
                              efekt: chciałaś być zapamiętana w pełni sił, a zapamiętają Cię jako umęczoną nowotworem. bomba.
                              • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 18:29
                                Nie ważne, czy ja bym chciała, stwierdzam tylko fakt, że o ludziach publicznych tak pisali. Teraz już nie piszą. Teraz mamy nową przyczynę zgonu - "nagły-21". big_grin
              • hope_25 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 19:16
                sumire napisała:

> A skąd wiesz, że nagle ją zabił?

A skąd w ogóle się komuś nowotwór wziął.

To, że zmarła nagle wiedzą wszyscy, którzy umieją czytać. Ty nie potrafisz, bo Demagog ci pewnie nie powiedział, jak masz ten prosty tekst zrozumieć.

"Odeszła. Zdecydowanie za wcześnie. I zbyt nagle. Większość z nas pożegnała ją zwykłym: "Cześć, do jutra. Do zobaczenia". Nikt z nas nie przypuszczał, że tego jutra z Edytą już nie będzie."

film.interia.pl/telewizja/news-nie-zyje-edyta-bienczak-dziennikarka-rmf-fm,nId,5552654?fbclid=IwAR1ydE6sztKMX5rrTNd5Rh8SWkjj8pEpWKkQ0v0iu6zyPGnvPfOO7fkBWzU
                • natalia.nat Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:36
                  Ale te cytaty przecież nie neguje tego, o czym było napisane wyżej, że ta osoba mogła ukrywać swoja chorobę, zwłaszcza przed kolegami z pracy. Nie każdy ma potrzebę dzielić się z innymi takimi osobistymi kwestiami.
            • ela.dzi Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 08:53
              fibi00 napisała:

> sumire napisała:
              >
              > > Dokładnie tak. Ludzie nawet niekoniecznie przyznają się do tego, że mają
              > nowotw
              > > ór, bo nie chcą fałszywego współczucia i traktowania ich jak umierających
              > . Miał
              > > am koleżankę, która powiadomiła znajomych, że jest chora dopiero, gdy już
              > była
              > > w hospicjum.
              > > A tu paniusie chcą, żeby do nekrologów kartoteki chorób dołączać, bo je c
              > iekawo
              > > ść zabija i są podejrzliwe, czy aby nie na szczepionkie ktoś umarł.
              >
              >
              > Ale nowotwór nie zabija NAGLE! Nie jest tak że człowiek chodzi sobie do pracy i
              > nagle jutro nie przychodzi bo umiera. Nowotworu nie da się ukrywać aż do śmier
              > ci.

Ale może być niezdiagnozowany do krótkiego okresu przed śmiercią. Tak zmarł tata koleżanki, od diagnozy może 2 tygodnie. Do samego końca ukrywał, że coś jest nie tak i że go boli, a gdy poszedł do lekarza było już za późno.
            • never.surrender7 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:45
              Czasami się da - prawie do śmierci...
              Kilkanaście lat temu mój tato zmarł na nowotwór płuc (nieoperacyjny, leczony farmakologiczne i radioterapią), w czwartek rano był w pracy, poczuł się źle, trafił do szpitala, w niedzielę zmarł.
              Kojarzysz zdjęcia Ani Przybylskiej robione 3-4 tygodnie przed jej śmiercią? Nie wyglądała na umierającą...
              • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 11:48
                never.surrender7 napisał(a):

> Kojarzysz zdjęcia Ani Przybylskiej robione 3-4 tygodnie przed jej śmiercią? Nie
                > wyglądała na umierającą...

No proszę cię, Ania Przybylska wyglądała od miesięcy na ciężko chorą. Gdyby nawet nie było wiadomo, że zmaga się z nowotworem, to na pierwszy rzut oka widać było, że ciężko choruje.
              • demono2004 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 12:26
                never.surrender7 napisał(a):

> Kojarzysz zdjęcia Ani Przybylskiej robione 3-4 tygodnie przed jej śmiercią? Nie
                > wyglądała na umierającą...

Ja pamiętam ostatnie nagranie z nią, ktore mialo miejsce w lutym (na 8 msc przed smiercią) i wcale nie wyglądała na osobę zdrową. Juz wtedy było z nią źle.
            • misterni Re: Zmarła nagle... 02.10.21, 02:18
              Bywa i tak, że zabija nagle. Dotyczy to nieleczonych, nieobjawowych nowotworów. Np znajoma mojej teściowej zawinęła się na tamten świat w kilka dni od pierwszych objawów raka trzustki.
              • fibi00 Re: Zmarła nagle... 02.10.21, 07:31
                misterni napisała:

> Bywa i tak, że zabija nagle. Dotyczy to nieleczonych, nieobjawowych nowotworów.
                > Np znajoma mojej teściowej zawinęła się na tamten świat w kilka dni od pierwsz
                > ych objawów raka trzustki.
                >

KILKA dni. Ale nie tak że jednego dnia człowiek hasa jak gdyby nigdy nic i w pewnym momencie przewraca się i umiera.
                • sumire Re: Zmarła nagle... 02.10.21, 09:39
                  fibi00 napisała:

> . Ale nie tak że jednego dnia człowiek hasa jak gdyby nigdy nic i w pe
                  > wnym momencie przewraca się i umiera.

No widzisz, są takie rzeczy, z powodu których możesz umrzeć nagle. Zdarza się to ludziom w różnym wieku. Dotychczas sądziłam, że każdy o tym wie, ale wyraźnie byłam w błędzie.
                  • fibi00 Re: Zmarła nagle... 03.10.21, 07:34
                    sumire napisała:

> fibi00 napisała:
                    >
                    > > . Ale nie tak że jednego dnia człowiek hasa jak gdyby nigdy nic i w pe
                    > > wnym momencie przewraca się i umiera.
                    >
                    > No widzisz, są takie rzeczy, z powodu których możesz umrzeć nagle. Zdarza się t
                    > o ludziom w różnym wieku.

Ale nie z powodu nowotworu o którym mowa🤦
                • memphis90 Re: Zmarła nagle... 03.10.21, 08:11
                  Mój kolega tak zmarł. Jednego dnia hasał - dosłownie, bo rodzina nagrywała jego wygłupy, drugiego dnia równie dosłownie przewrócił się i umarł. Dziadek mojego męża również szed z kuchni to pokoju, przewrócił się i umarł.
        • georgia.guidestones Re: Zmarła nagle... 12.10.21, 20:15
          wkswks napisał(a):

> Coraz więcej rodzin nie podaje przyczyny śmierci w przypadku nowotworu, bo osob
          > y chore sie z tym nie obnosiły. Po co potem wysłuchiwać tych samych frazesów „p
          > rzegrał walkę z nowotworem”.
          Celebryta nie umrze raczej z dnia na dzien po diagnozie onkologicznej, jak juz o piszemy tu naglych smierciach ludzi obecnych w mediach.
          • fibi00 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 15:06
            35wcieniu napisał(a):

> W zeszłym roku nie było zgonów młodych osób? Nader śmiała teoria.
            >

Oczywiście że były ale o zwykłych szarakach się nie pisze. Teraz oprócz tych szaraków umierają mniej lub bardziej znane osoby.
            • mia_mia Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 15:38
              Od kilku lat bardzo rozrosła się grupa ludzi w jakikolwiek sposób rozpoznawalnych, a gazety odkryły, że wzmianki o śmierci uczestnika 3 edycji BB czy aktorki z 4 odcinka 17 sezonu serialu mają niezłą klikalność. Sama się złapałam na tym, że klikam, a potem sprawdzam kto to był, bo nie mam pojęcia.
              Jedyne co mnie zaskoczyło to wydaje mi się, że od jakiegoś czasu stosunkowo częste stały się śmierci dzieci, nastoletnich aktorów, być może też to jest związane z tym, że tych produkcji jest więcej.
      • fibi00 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 14:39
        araceli napisała:

> Tyle poumierało ale nie jesteś w stanie podać ani jednak osoby... Aha...
        >

Nie pamiętam nazwisk. Na pewno była dziennikarka , był olimpijczyk 20letni i jakiś muzyk ale zabij mnie nazwisk ci nie podam bo zwyczajnie nie pamiętam. Nie były to osoby bardzo znane ale w jakiś środowiskach jednak znane skoro pisano o ich śmierci na głównej stronie.
        • mia_mia Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 16:04
          Czy wiesz, i skąd, ile z tych osób było zaszczepionych? Wiesz na co zmarli? Nie wpadłaś na to, że np. w przypadku osób trenujących sporty walki, zdarzają się np. urazy głowy, wpisane w te treningi?
          • fibi00 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 18:10
            mia_mia napisał(a):

> Czy wiesz, i skąd, ile z tych osób było zaszczepionych?

Czy ja cię piszę o szczepieniach?

>Wiesz na co zmarli?

Akurat w przypadku tych osób przyczyna nieznana. A co dziwne jednak często przyczyna śmierci jest podawana, nawet tak straszna jak samobójstwo czy przedawkowanie narkotyków.

Nie
            > wpadłaś na to, że np. w przypadku osób trenujących sporty walki, zdarzają się
            > np. urazy głowy, wpisane w te treningi?

Tak, oczywiście. Sportowcy zmarli w wyniku urazu głowy. A muzyk? Pewnie zaraz napiszesz że na pewno ćpał i chlał.
              • hope_25 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 19:36
                Mia_mia, ja wiem, że twój mózg już propagandą tak przeżarty, że niemożliwa regeneracja, ale może spróbuj wink

Pewna amerykańska stacja telewizyjna zwróciła się z prośbą do widzów, aby podzielili się historiami swoich niezaszczepionych bliskich, którzy zmarli na covid. Zamiast tego setki tysięcy ludzi napisały komentarze, dzieląc się historiami dotyczącymi zgonów i ciężkich skutków ubocznych u swoich bliskich PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONEK. Kolejna próba zorganizowania propagandowej promocji preparatów genowych legła w gruzach, ludziom zaczynają otwierać się w końcu oczy. Może więc i dla ciebie jest szansa? big_grin

www.facebook.com/wxyzdetroit/posts/10158207967261135
                  • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 08:12
                    Oczywiście, że czytam. Ale ty za to czytać nie umiesz. Nawet po polsku.

Jak tam iwles, podasz nam swoje autorytety? big_grin Albo może jakieś dane naukowe, badania, które potwierdzą twoją tezę o bezpieczeństwie i skuteczności szczepień? Od dłuższego czasu milkniesz, jak jesteś o to proszona. Nie rozumiem tego krygowania się, przecież cały świat naukowy za tobą stoi. big_grin
              • fibi00 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 22:58
                mia_mia napisał(a):

> Pamiętasz Roberta Leszczyńskiego, nagła śmierć z powodu cukrzycy, Ciechowski bo
                > dajże pęknięty tętniak, to tak z głowy i na szybko.

Ale o tym właśnie piszę, że bardzo często jednak te przyczyny śmierci są podawane, nawet jeśli jest to samobójstwo czy przedawkowanie narkotyków. W dobie koronawirusa tym bardziej ludzie chcą poznać przyczynę śmierci. Chyba lepiej podać przyczynę i uniknąć jakiś fałszywych domysłów i plotek, nie sądzisz?
                • iwles Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 23:09
                  fibi00 napisała:

> W dobie koro
                  > nawirusa tym bardziej ludzie chcą poznać przyczynę śmierci. Chyba lepiej podać
                  > przyczynę i uniknąć jakiś fałszywych domysłów i plotek, nie sądzisz?

Sądzę, że rodzina ma centralnie w dupie, że ty chcesz zaspokoić swoją ciekawość.
                • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 08:20
                  fibi00 napisała:

> mia_mia napisał(a):
                  >
                  > > Pamiętasz Roberta Leszczyńskiego, nagła śmierć z powodu cukrzycy, Ciechow
                  > ski bo
                  > > dajże pęknięty tętniak, to tak z głowy i na szybko.
                  >
                  >
                  > Ale o tym właśnie piszę, że bardzo często jednak te przyczyny śmierci są podawa
                  > ne, nawet jeśli jest to samobójstwo czy przedawkowanie narkotyków. W dobie koro
                  > nawirusa tym bardziej ludzie chcą poznać przyczynę śmierci. Chyba lepiej podać
                  > przyczynę i uniknąć jakiś fałszywych domysłów i plotek, nie sądzisz?

No dokładnie tak zawsze było, przyczyna śmierci była podawana. A teraz nagle wysyp zgonów młodych ludzi i cisza. To zastanawiające i budzi w ludziach podejrzliwość. Wystarczy poczytać komentarze pod takimi zgonami młodych ludzi, gdzie nie ma podanej przyczyny.

Nie pamiętam wszystkich nazwisk, więc tak wybiórczo wrzucam parę przykładów takich niespodziewanych śmierci.

www.tvp.info/54307171/dziennikarka-malgorzata-durska-nie-zyje-zmarla-w-wieku-42-lat-byla-dziennikarka-polskiego-radia-koszalin-jaka-przyczyna-smierci
                  www.tvp.info/47611661/nie-zyje-dziennikarka-polsatu-ewa-zarska-miala-45-lat-wieszwiecej
                  www.tvp.info/53970360/kalina-mroz-nie-zyje-zmarla-dziennikarka-gazety-wyborczej-miala-34-lata-kim-byla-i-jaka-jest-przyczyna-smierci
                  www.tvp.info/52674794/dziennikarka-bozena-walewska-nie-zyje-byla-zwiazana-z-tvp-i-polskim-radiem-wspoltworzyla-program-ziarno
                  nowiny24.pl/zmarl-kolejny-mlody-pilkarz-nie-zyje-franciszek-pazdan/ar/c2-15674670
                  www.onet.pl/?utm_source=m.facebook.com_viasg_sport&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=41f44c35-1aaf-411d-a7ad-d9bde6c41d25&sid=96fc7e4d-c74c-44d9-ab11-c24e6131b623&utm_v=2
                  sportowefakty.wp.pl/kickboxing/956760/nie-zyje-mlody-polski-sportowiec-mial-zaledwie-19-lat

• kadfael Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 09:19
                    A ty w ogóle czytasz co linkujesz? Nie wchodzę nawet w te linki, ale rzuciło mi się nazwisko osoby znajomej. Ja wiem na co zmarła. I wszystko można o niej powiedzieć, ale nie to, ze była młoda. Tak więc jeśli inne informacje są tak samo wiarygodne jak ta...
                    • tiszantul Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 10:07
                      "Hope, a co ma do rzeczy to, że ty chcesz wiedzieć? Nikt nie ma obowiązku podawać przyczyny śmierci swoich bliskich w mediach.
                      Ty w ogóle nie masz poczucia obciachu, prawda?"

Zmarł na kowid - podajemy, żeby straszyć. Zmarł po szczepionce - "a z jakiej racji podawać przyczynę. To obciach" xD
                      Przy takim poziomie argumentacji ugrupowanie kowidian nie ma perspektyw. Nikt się do Was teraz nie zapisze, za to odpływ trwa nieustannie. Do nas antyszczepów cały czas przechodzą nowi ludzie smile
                      • iwles Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 10:13
                        tiszantul napisała:

>
                        > Zmarł na kowid - podajemy, żeby straszyć. Zmarł po szczepionce - "a z jakiej ra
                        > cji podawać przyczynę. To obciach" xD
                        > Przy takim poziomie argumentacji ugrupowanie kowidian nie ma perspektyw. Nikt s
                        > ię do Was teraz nie zapisze, za to odpływ trwa nieustannie. Do nas antyszczepów
                        > cały czas przechodzą nowi ludzie smile

No i proszę, przyczyna publicznie niewiadoma, a to oznacza tylko jedno - SZCZEPIONKA.
                        Tylko ze gulunku, ty nie masz nawet wiedzy, czy ci wszyscy ludzie byli zaszczepieni.
                        • mia_mia Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 10:27
                          Nawet, jak w przypadku tego lekarza, rodzina poda przyczynę śmierci, to i tak nic to nie daje, bo przecież internet wie lepiej, big pharma im zapłaciła za milczenie🤷‍♀️
                    • hope_25 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 10:40
                      latarnia_umarlych napisał(a):

> Hope, a co ma do rzeczy to, że ty chcesz wiedzieć? Nikt nie ma obowiązku podawa
                      > ć przyczyny śmierci swoich bliskich w mediach.
                      > Ty w ogóle nie masz poczucia obciachu, prawda?
                      >

A gdzie ja tu napisałam, że chcę wiedzieć. Czytać nie umiesz? Napisałam, że to dziwne i budzi podejrzenia, bo wcześniej zawsze podawali przyczyną zgonu, tym bardziej, kiedy umierał młody człowiek, a w tym roku cisza. Jakoś w przypadku śmierci na covid nie mieli takich skrupułów.
            • morekac Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 19:41
              Nieznana nikomu przyczyna śmierci kwalifikuje się do sekcji, a czasem do śledztwa. Czasem nawet znana przyczyna kwalifikuje się do śledztwa. To, że ty nie znasz przyczyny śmierci tej pani, nie oznacza, że jest ona nieznana nikomu.
          • fibi00 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 09:24
            ela.dzi napisał(a):

> I ? Dopiero się obudziłaś, że nie umierają tylko starsi ludzie ?

Nie, nie obudziłam się teraz. Cały czas powtarzam (ale chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem) że wiem że młodzi ludzie zawsze umierali ale do tej pory jakoś nie trąbiono o tym na pierwszych stronach "gazet" . O śmierciach zwykłych szaraczków raczej nie piszą. Ale jeśli umiera jakaś osoba z tzw. showbiznesu to jednak o tym wspominają. I tu właśnie przechodzimy do sedna, że w ostatnim czasie dosyć dużo jest nagłych zgonów młodych ludzi mniej lub bardziej znanych (nie takich szaraków). Rok temu nie przypominam sobie żeby coś takiego było.
            • ela.dzi Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 09:31
              Przeczytałam dokładnie, za to Ty szukasz wszędzie drugiego dna. Sorry, ale to nie jest normalne, żeby tak abalizkesu czyjąś śmierć, daj tym osobom w spokoju odejść.
              • ela.dzi Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 09:32
                ela.dzi napisał(a):

> Przeczytałam dokładnie, za to Ty szukasz wszędzie drugiego dna. Sorry, ale to n
                > ie jest normalne, żeby tak abalizkesu czyjąś śmierć, daj tym osobom w spokoju o
                > dejść.

*analizować
              • fibi00 Re: Zmarła nagle... 01.10.21, 10:25
                ela.dzi napisał(a):

> Przeczytałam dokładnie, za to Ty szukasz wszędzie drugiego dna. Sorry, ale to n
                > ie jest normalne, żeby tak abalizkesu czyjąś śmierć, daj tym osobom w spokoju o
                > dejść.

No pewnie! Jak umiera ktoś młody z niewiadomych przyczyn to należy im dać w spokoju odejść. Co innego gdyby to był zgon na covid. Oj ,wtedy ma forum by huczało.
      • mia_mia Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 14:14
        Narkotyki, sterydy w połączeniu z alkoholem, nawet któraś z tych rzeczy pojedyńczo (mój sąsiad, jakieś 20 lat temu, wtedy coś koło 30 urżnął się jak go żona zostawiła i to wystarczyło, serce nie wytrzymało, nie był alkoholikiem, dowiedzieliśmy się przypadkiem, z oczywistych przyczyn rodzina się nam nie chwaliła), a wśród osób, które znamy z internetu czy życia publicznego to bardzo popularne.
        • paulownia88 Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 14:22
          mia_mia napisał(a):

> Narkotyki, sterydy w połączeniu z alkoholem, nawet któraś z tych rzeczy pojedyń
          > czo (mój sąsiad, jakieś 20 lat temu, wtedy coś koło 30 urżnął się jak go żona z
          > ostawiła i to wystarczyło, serce nie wytrzymało, nie był alkoholikiem, dowiedzi
          > eliśmy się przypadkiem, z oczywistych przyczyn rodzina się nam nie chwaliła), a
          > wśród osób, które znamy z internetu czy życia publicznego to bardzo popularne.
          Wszystko zależy od człowieka, to młodsze pokolenie chyba jakieś wrażliwsze, moja kuzynka od dwudziestu lat popija sterydy alko i ma się świetnie. Jej partner parę lat temu próbował popijać alkoholem insulinę i nie bardzo mu się udało. Szybciutko się zawinął.
      • tiszantul Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 17:15
        "Podejrzewam, że sporo tych nagłych zgonów to wylewy i zawały"

W zeszłym roku wylewy i zawały powodował kowid ("mogli pożyć, gdyby nie kowid"), ale wystarczyło podać szczepionkę, by wróciły normalne wylewy i zawały. Tego rodzaju wnioskowanie to desperacja intelektualna, dążenie do zachowania swoich wierzeń nawet za cenę opowiadania coraz większych bzdur. Dobra okazja, żeby zapytać - jak myślicie, kowidianie, czy wasze ugrupowanie ma perspektywy na jakąkolwiek poprawę wizerunku? Czy może nie czeka go nic innego niż totalny zjazd i wyparcie? Przećwiczyliscie to niedawno przy okazji KOD-u, cóż, zamiast się uczyć, wolicie powtórzyć schemat
    • zuzanna_a Re: Zmarła nagle... 30.09.21, 13:39

przyczyna śmierci zawsze jest znana.
      ale nie podają jej żeby internetowe trolle i banda idiotów nie robiła sobie używki z czyjejś tragedii.

bo jak umrze ktoś w Himalajach, to tłum idiotów którzy góry znają z telewizji analizuje sprzęt, umiejętności oraz prawo do spędzania czasu w taki sposób. Mackiewiczowi w umieraniu towarzyszyła wielotygodniowa debata publiczna pseudoznawców himalaizmu zimowego - od oceny jego sposobu na wejście po to czy miał prawo bo miał trójkę dzieci i żone w domu.

jak umierała Przybylska - wszyscy specjalizowali się w oknologii. i doskonale wiedzieli jakie objawy olała a jakie nie i czy powinna brać chemię, czy ziółka siostry jadzi albo lewostrętne witaminy.

jak umiera trener personalny - połowa komentarzy tyczy się tego, że pewnie wciągał koks albo brał sterydy.

jak zginął Starak na jeziorze - oceniane było wszystko, od tego czy miał romans, bpo kwestię podróży motorówką po Mazurach do afery pogrzebowej. pół miliona internautów specjalizowało się w żeglarstwie.

w tym kraju nie można po prostu umrzeć.
      Nie można mieć nagłego zatrzymania krążenia, zawału, nowotworu, wypadku. Nie można bez wysypu tysięcy komentarzy, gdzie co jeden to głupszy - z radami jak można było nie umrzeć, jak można było przewidzieć/ zapobiec/ ile w tym winy zmarłego - na szczepieniach kończąc, bo jak nie da się znaleźć przyczyny to trolle znajdą zakrzep poszczepienny albo inne ukryte skutki długofalowe masowego ludobójstwa zorganizowanego przez Phizera z Moderną.

więc wolą nie podawać.
      nie karmić idiotów.
      ale widzę, ze nawet jak się ich nie karmi to wylezą.