Dodaj do ulubionych

Cypr w lutym

08.11.21, 12:28
Da się kąpać w basenie zewnętrznym, czy nie?

I jeszcze Malta - czemu jest tak podejrzanie tania, ktoś wie?
Obserwuj wątek
    • mdro Re: Cypr w lutym 08.11.21, 12:45
      1. Raczej nie. Nie miewają podgrzewanych i nawet w końcu kwietnia (byłam) trzeba przyzwyczajenia do pływania w polskich jeziorach podczas zimnego lata wink. Poza tym mogą być zwyczajnie nieczynne.
      2. W styczniu/lutym na Malcie pada. Czasem intensywnie. I potrafi mocno wiać.
    • mia_mia Re: Cypr w lutym 08.11.21, 13:41
      Na Cyprze w lutym jest za zimno na kąpiele w basenie, baseny są wyłączone z użytkowania, nawet jeśli nie spuszczają wody to nie wykonują wszystkich tych około basenowych zabiegów.
      Na Malcie zimą jest całkiem przyjemnie, chociaż oczywiście nie na kąpiele, chociaż w morzu widywałam śmiałków. Trafiliśmy na przyjemne temperatury, ale czasem mzyło.
    • wena-suela Re: Cypr w lutym 08.11.21, 16:21
      Byłam na Cyprze 3 razy w okresie grudzień - luty. Prawie zawsze świeci słońce i pogoda jest super. Wieczory bywają chłodne i może zdarzyć się deszczowy dzień. Baseny rzeczywiście nieczynne i raczej w morzu łatwiej się zanurzyć. Na Malcie byłam w 2020 tuż przed pandemia w ostatnim tygodniu stycznia. Było słonecznie codziennie, ani kropli deszczu. Skorzystałam z niskiej ceny i było warto.
    • lajtova Re: Cypr w lutym 08.11.21, 16:36
      Byłam w styczniu i lutym. Pogoda za każdym razem była super. Temperatury 18 do 22 stopni.
      Ale kąpanie się w basenie czy morzu to dla mnie jest morsowaniem. Można sobie w morzu zanurzyć nogi i będzie fajnie. Raz doszlam to tej wysepki na Nissi Beach.
      Ja ogólnie czułam sie jak w pełni wiosny w PL.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka