Dodaj do ulubionych

Kosmetyki, pomocy!

12.11.21, 23:58
Drogie forumki,
Czy macie może doświadczenie z kosmetykami marki Clarins, albo Clinique? Mogłybyście coś polecić? Potrzebuję na prezent dla pani 50 plus, najlepiej krem.
Ewentualnie jakiejś innej firmy z tej wyższej półki.
Obserwuj wątek
    • apallosa Re: Kosmetyki, pomocy! 13.11.21, 00:11
      Ja mam i mogę polecić co nieco...
      Jeżeli chodzi o maseczki- cudownie natłuszczające, do skóry suchej i dojrzałej jest Clinique' owska Moisture surge jak i Clarinsowa maseczka z mango ( pomarańczowa tubka). Zresztą cała seria nawilżaczy Moisture surge jest naprawdę niezła.
    • mysiulek08 Re: Kosmetyki, pomocy! 13.11.21, 00:35
      ktorys z zestawow z pelnowymiarowym double serum

www.clarins.pl/prezenty/zestawy-730a/

dopoki nie odkrylam czerwonej serii astalifta to bylo moje ulubione serum

z innych to ciemnozielona seria Nuxe

www.nuxe.com/en/nuxuriance-en-121

ale i tak najbardziej polecam Astaift, galaretke, serum, zelowy olejek do demakijazu, krem na noc i pod oczy

byc moze cos z tego bedzie na

japanstore.pl/

niestety z mojej lokalizacji sklep w PL nie dziala, wiec nie moge sprawdzic
      • apallosa Re: Kosmetyki, pomocy! 13.11.21, 00:45
        Aaaaa...Mysiulek08,witam pięknie...
        Masz rację,co do Astalift, ale teraz znaleźć Toto w UK to nie za łatwo.Chyba że na eBayu....
        Ostatnio za Twoją radę właśnie na japanstore kupowałam i wiozłam.
        • mysiulek08 Re: Kosmetyki, pomocy! 13.11.21, 00:53
          a daj spokoj sad

cudem udalo mi sie naklonic sprzedawce na ebayu, z japonii, ktory mial wszystko czerwone smile ale slac do mnie nie chcial, zeby jednak sprzedal i wyslal jednak poczta a nie kurierem, a przed cholernym wirusem regularnie u niego kupowalam... no ale portfel mocno sie odchudzil tongue_out
          • apallosa Re: Kosmetyki, pomocy! 13.11.21, 10:47
            No to Mysiulek08- chapeau bas.Moj ogromny podziw.
            Zeszlysmy trochę z tematu..
            Rekreativa- cóż by tu jeszcze Tobie rzec?
            Osobie po 50-tce raczej nie polecam systemu 3- kroków Clinique...no chyba że ma bardzo gruba i zanieczyszczona skórę.Tak, wiem- są fanki- ba-nawet sama do nich należałam , ale mocne to- to i na spirytusie, co wrażliwszy buziak wypalić może 😰
            Jeżeli chodzi o makijaż- tu z serca polecę podkłady,pudry sypane,szminki,błyszczyki,tusze do rzęs. Cienie do powiek- takie sobie.
            Z Clarinsa zas- znowu błyszczyki,szminki,podkłady, róże, cieni nie miałam.Slawna maseczka ,,Beauty flash balm" jest według mnie taka sobie,choć nie napiszę,że jest zła...ale wolę te w pomarańczowej tubie lub całą serię nawilżająca ,bodajże Hydra essence- ta w błękitnych pudełeczkach.
            No i jak tu mysiulek08 napusala- Double serum,choć w Polsce drogie ogromnie.
            Reaktiva- daj znać, co wybrałaś 🥰
      • igge Re: Kosmetyki, pomocy! 13.11.21, 13:12
        Nuxe też bardzo lubię. Choć znowu składy nie są idealne. I stosuję różne różowe buteleczki do mycia twarzy i tonizowania itp I nawilżacze i olejki i miodowe balsamy do ust i generalnie to jedna z ulubionych moich marek kosmetycznych. Ich drzewko przypomina moją mirabelkę przed oknem🙂
        Bardzo nie lubię dostawać w prezencie kosmetyków ale jakieś nuxe czy clinique, szczególnie nieznane, przytuliłabym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka