Dodaj do ulubionych

Pierwszy chłopak i problem z koleżankami

31.05.22, 08:17
Sytuacja jest taka - jest grupa kilku koleżanek w klasie (liceum). Trzymają się razem od dłuższego czasu. Każda z nich ma tez swoich znajomych poza szkołą oczywiście, ale miejscowość nie jest duża, światy się łączą.Jedna z nich zakochała się z wzajemnością w koledze, czy też przyjacielu, drugiej. Zostali parą. Związek trwa kilka tygodni, młodzi świata poza sobą nie widzą. Dla mnie dość normalne. Najpierw problem miała ta dobra znajoma chłopaka. Zaczęła obgadywać tą jego dziewczynę, próbowała zdyskredytować ją w oczach tego chłopaka w prywatnych wiadomościach. Potem po kolei wszystkie się zaczęły odsuwać i zrobiła się wielka drama, dziewczyna nie rozumie o co im chodzi, domyśla się, że chodzi o to ze nie poświęca tym dziewczynom tyle czasu co przedtem. Grupka tych dziewczyn domaga się rozmów wyjaśnień spotkania. Nie chcą się jednak ani określić o co im chodzi ani umówić, sytuacja się zaognia, na grupie messendżerowej zaczynają pisać do niej, (tej zakochanej), że jej zachowanie jest bardzo nie tak, że wydarzyło się wiele złych rzeczy z jej strony.
Co poradzić? Jak się ma ta zakochana ułożyć z tymi koleżankami? Z jednej strony problem stary jak świat, z drugiej - robienie dram o takie rzeczy to chyba znak nowych czasów.
Czy ona ma się tłumaczyć? Czy ona ma je przepraszać, chyba nie ma za co? Odciąć się? Olać? Winy tu nie ma jej żadnej, oprócz tego że No ma fajnego chłopaka..
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka