Dodaj do ulubionych

przelicznik punktów lo pytanie

21.07.22, 13:10
Na fali wątków rekrutacyjnych i sytuacji w rodzinie.
Niższa ilość punktów nie wystarczyła na lo pierwszego wyboru
Za to wyższa ilość punktów wystarczyła do kolejnego
Czy tak jest zawsze, czy liczy się ilość punktów do pierwszego lo , czy do każdego z osobna.
Zainteresowani i tak będą dopytywać
Obserwuj wątek
    • scarlett74 Re: przelicznik punktów lo pytanie 21.07.22, 13:16
      sama sobie odpowiadam http://emots.yetihehe.com/2/co.gif, do każdej klasy oddzielnie
    • iwoniaw Re: przelicznik punktów lo pytanie 21.07.22, 13:16
      Do każdego z osobna. Tzn. jesli do jakiejs klasy liczą punkty za pol/mat/ang/fiz, to nie zaplusujesz tam 6 z histori, co innego do klasy, gdzie liczą pol/mat/ang/his, gdzie 3 z fizyki ci nie szkodzi, a historia podnosi punktację.
    • la_mujer75 Re: przelicznik punktów lo pytanie 21.07.22, 13:43
      Do każdej klasy indywidualnie.
      Mój uderzał w mat-geo-ang.
      I w jednych szkołach do tych klas liczono punkty (oprócz polskiego i matematyki) z geografii i angielskiego, a w niektórych nie brano pod uwagę oceny z angielskiego, a za to chemię, WOS , fizykę...
      On miał różnicę dwóch punktów.
      • scarlett74 Re: przelicznik punktów lo pytanie 21.07.22, 14:14
        Tak też było u nas. W tej pierwszej klasie nie wiem jakie przedmioty , w drugiej - ang i hist. Więc z większą ilością punktów dostała do kolejnego lo na liście .
    • ju_mi Re: przelicznik punktów lo pytanie 21.07.22, 14:24
      Stałe są tylko punkty z egzaminu, za świadectwo z paskiem, wolontariat, konkursy.
      "Punkty ruchome" to te, które się dostaje w zależności od tego jakie przedmioty są punktowane w danej klasie w danym liceum (tak jak wyżej napisano - do tego samego profilu w różnych szkołach mogą być punktowane różne przedmioty).
      • scarlett74 Re: przelicznik punktów lo pytanie 21.07.22, 14:30
        właśnie, tak. już wiem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka