Dodaj do ulubionych

Niewłaściwy dotyk - sklep

11.09.22, 21:37
Pracuję w sklepie. Dużym. Nie wiem, na czym polega jego fenomen, ale jest w nim zawsze dziki tłum. Praktycznie o każdej porze. Normą jest wpadanie na kogoś, właze nie ludzi pod maszynę do mycia podłogi czy trumnę do pieca. Normą jest, że pracownik przechodząc przez sklep dostanie przypadkiem wózkiem albo ręka czy noga od klienta.
Ide na szybkiego papierosa, więc idę szybko. Przede mną tyłem do mnie stoją dwie dziewczynki, w wieku na oko i od tyłu 10 12 lat. Chyba wydawało mi się, że jedna się rusza do tyłu i odruchowo żeby na mnie nie wpadła wyciągnęłam dłoń. Czaaem ludzie cofają się i wpadają na mnie całym ciężarem, pisałam, dziki tłum. Musnęłam ją reką od tyłu po ramieniu, ona w rezultacie się zatrzymała ją poszłam parę kroków przed siebie. Nagle słyszę wrzask. Męski. Pani dotknęła moje dziecko! Ponieważ ja to zrobiłam zupełnie odruchowo to w pierwszej chwili tylko przytaknęłam. Facet drze się dalej. Nie życzę sobie żeby pani w ten sposób dotykała moje dziecko! Pani dotknęła je w niewłaściwy sposób! Zatkało mnie. Odwróciłam się patrzę na chłopa z totalnym brakiem zrozumienia i nie kumam. Facet startuje do mnie w rękami, wali mnie w miejsce między piersią a szyja i drze się. Jak ja Ciebie tak dotknę to jest w porządku? To dobry dotyk? Mnie autentycznie wbiło w podłogę. Nie wiedziałam jak zareagować bo powinnam mu te łapę zlamac. Wycedzilam tylko, że jest bezczelny i poszłam na zaplecze ścigana okrzykami których nie rozumiałam. Po chwili facet dobija się do zaplecza. Mówi że chce złożyć skargę za mój zły niewłaściwy dotyk. Myślę, idiota. Nienormalny. Sciagnieta wrzaskiem kierowniczka wychodzi z biura. Facet streszcza jej sytuację oczywiście z pominięciem faktu, że mnie uderzył. Ja ciągle jestem w szoku i nadal się nie odzywam. Kierowniczka go przeprasza. Odzyskuję mowę, mówię jak było i żeby go nie przepraszała bo po pierwsze nic złego nie zrobiłam a po drugie to on mnie walnął. Ona mu mówi, żeby zadzwonił sobie do centrali bo ona od niego takiej skargi nie przyjmie. Facet kończy mówiąc do niej: ten jeden jedyny raz niech to zostanie między nami. Kutryna. Kierowniczka mówi : idz zapal co się przejmujesz, ludzi tu nie znasz?
No chyba nie znam, bo facet bez mała posadził a raczej oskarżył mnie w sumie o czynna pedofilię. Uderzyl mnie. Zniesławił. I po prostu dalej robił zakupy. A ja w sumie nie wiem, jak powinnam się była zachować.
Sklep monitorowany przez kamery, z pewnością można otworzyć i zobaczyć, jak było. Tyle, że bez dźwięku.
Obserwuj wątek
    • princesswhitewolf Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:40
      I kamer oczywiście nie macie?,🤦
      • annajoannakwietniewska Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:41
        Oczywiście, że mamy. Wszędzie.
      • mid.week Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:53
        princesswhitewolf napisała:

> I kamer oczywiście nie macie?,🤦

Jak ty kiedyś przeczytasz jakiś post zanim odpiszesz to otworze szampana 😁
        • mallard Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 22:48
          mid.week napisała:

> Jak ty kiedyś przeczytasz jakiś post zanim odpiszesz to otworze szampana 😁

Dasz znać, mam nadzieję? 😉
          • panna.nasturcja Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 23:10
            Dołączę się, jakem abstynentka smile
    • princesswhitewolf Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:41
      No to co że bez dźwięku?
      • annajoannakwietniewska Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:42
        Nie słychac, o co facet mnie oskarża. O niewłaściwy, zły dotyk.
        • nevertheless123 Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:45
          Ale przecież jest świadek (kierowniczka)?
          • annajoannakwietniewska Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:48
            Kierowniczka generalnie go olała, to ja się z tym niewłaściwie, źle czuje, że też to olałam, pozwoliłam się uderzyć i źle o sobie mówić
    • annajoannakwietniewska Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:51
      Ja po prostu nie rozumiem jak ojciec dzieciom, na zakupach, mógł mieć takie skojarzenia i podejrzenia i do tego jeszcze celem chronienia dzieci i pokazana im dobrego dotyku Uderzyl kobietę.
    • ichi51e Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:53
      kierowniczka ma racje. zapl sobie nie takie rzeczy się widzi. Ciesz się ze to nie ty się musisz z chłopem na codzień uzerac
      • ichi51e Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 21:56
        www.facebook.com/lubczynscy/videos/1470539923131020/
    • ginger.ale Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 22:09
      annajoannakwietniewska napisała:

> Pracuję w sklepie. Dużym. (...)
      Normą jest wpadanie na kogoś,
      > właze nie ludzi pod maszynę do mycia podłogi czy trumnę do pieca

Co to za sklep, krematoriami handlujecie?
      • y_y Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 22:16
        pewnie wózek z bułeczkami do odpieku wink
    • koronka2012 Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 11.09.22, 22:51
      Zapisz sobie to nagranie wideo na prywatny dysk
    • sweterwkrate Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 12.09.22, 23:07
      Zachowałaś się normalnie. Nic więcej i tak byś nie mogła zrobić. Jakbyś zareagowała na uderzenie i np. odepchnęła go, to szarpalibyście się na sklepie.
      Kierowniczka super, dobrze że stanęła po twojej str.
      • raczek47 Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 12.09.22, 23:20
        Współczuję.
        Facet świr totalny. Powiedz sobie,że masz dobrze ze to nie twój chłop tylko obcy xjeb.I przełknij to że cie uderzył.
        Żonie i temu dziecku może spuszcza wp...l codziennie.
        Moja córka pracuje w sklepie. Jest wyzywana przez klientów od ku...w, gdy zabraknie mięcha z promocji z gazetki ,dostała od pijanego klienta butelką w ramię i szyję,gdy powiedziała,że nie może mu sprzedać alkoholu ,popychanie i najeżdżanie wózkiem na pracowników to norma ( non stop siniaki na nogach )...
    • 71tosia Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 00:10
      Nie macie ochrony w tym sklepie? Po ataku na personel powinni przecież zareagowac.
      • ajaksiowa Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 07:57
        10 lat temu powiedziałabym:sf,teraz..no cóź..
    • mallard Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 08:11
      Myślę, że pan ma problem sam ze sobą w tej materii i wypiera go reagując w ten sposób...
    • arim28 Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 08:13
      Moze gdyby kierownictwo reagowalo, a tacy ludzie musieliby odpowiedziec za napasc na pracownika (wg mnie jest to napasc, czyn karalmy ) to ludzie nie czuliby sie tak bezkarni, a chamstwo nie kwitlo?
      Wspolczuje spotkania z "tatuskiem"

w filmie "co mi zrobisz, jak mnie zlapiesz" jest pomysl na takich wink Lista - tych ludzi nie obslugujemy i zdjecie smile

• sweterwkrate Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 11:24
        arim28 napisała:
        > - tych ludzi nie obslugujemy i zdjecie smile
        >
        O, i tak powinno być 😁
        • yadaxad Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 11:36
          To chyba sklep by załatwiał, napaść na pracownika. Trzeba się było drzeć, jak facet cię napadł. Ale kobiety się wstydzą.
    • maly_fiolek Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 12:16
      To takie feministyczne.
      Dotyk był? Był.
      Niekonsensualny? Niekonsensualny.
      Uważam oczywiście że jest to głupie, a facet to histeryczny świr.
      • yadaxad Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 12:32
        Przypuszczam, że facet miał potrzebę napaść na kobietę i wykorzystał sytuację.
        • maly_fiolek Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 13:44
          Pewnie tak.
          W każdym razie ta sytuacja jest przykładem praktycznym działania zasad 'niedotykalskich', nie wolno dotknąć, popatrzeć, zagadać, nawet w dobrej wierze.
          Za to właśnie nie lubię takich 'przewrażliwionych' typów płci obojga - z tym że u kobiet jest to jakby częstsze.
    • eriu Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 13:24
      Masz prawo żeby faceta oskarżyć o napaść. Film jest - czyli dowód. świadek - kierowniczka że wymyślił głupi powód jest.
      • maly_fiolek Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 13:47
        A facet ma prawo oskarżyć o molestowanie dziecka i będzie miał twardy dowód na 'zły dotyk' - nagranie.
        Pewnie nic nie ugra (podobnie jak i autorka) ale w przypadku autorki smród zostanie.
        Że lubi dotykać małe dziewczynki.
        Do tego trzeba będzie zadawać się z jakimś pieprzniętym świrem.
        Ja bym odpuściła.
    • szmytka1 Re: Niewłaściwy dotyk - sklep 13.09.22, 14:01
      Policję wezwać, uderzył cie. Złożyć doniesienie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka