Dodaj do ulubionych

Nie odchodzę z tego forum

28.09.22, 22:03
A co, tylko inne mogą być atencjuszkami? Mnie też się należy raz na jakiś czas, a w sumie to cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz, o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz! A nie, wróć, to nie o to chodziło wink
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:08
      I dobrze, bo ilość wredoty na forum by drastycznie spadła 🙄
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:24
        Krótkopaznokciowych zapewne też wink
    • leanne_paul_piper Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:09
      Ja też chciałam oznajmić. że nie odchodzę z tego forum.
      Ale zobacz, może nas coś omija? Mogłybyśmy ogłosić wielkie odejście, a potem wjechać całe na biało, oznajmić, że tęskniłyśmy i wracamywink.

Ja takie powroty ostatnio zrobiłam zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, i to jest nawet sympatyczne, aczkolwiek każdemu z osobna muszę wyjaśniać motywy swojego powrotu, bo się interesują. Normalnie czuję się, jakbym codziennie występowała w swoim własnym talk-showwink.
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:26
        Kiedy powiem sobie dość, a ja wiem, że to już niedługo, ooo...
        To poprostu zniknę. Nie będę się żegnać. No i będę tęsknić, ale to już nie będzie ta sama rzeka, ekhm, to samo forum.
      • boogiecat Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 11:22
        jednak dobrze napisac od czasu do czasu, ze sie nie odchodzi

bo ja mam niekiedy watpliwosci- odeszla bez dramy, czy nie chce jej sie pisac? a moze nie ma czasu? nie lubi nas juz?
        • znowu.to.samo Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:35
          dość to nigdy nie będziesz mieć
    • barattolina Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:11
      Alpepe, przy okazji. Jak już jesteś.

To ja bym chciała zapytać co się stało z tym Niemcem, którego opisywałeś laaaata temu w wątku o zakochaniu do tegoż. Lata temu, to był mój pierwszy wątek na gazetcie który zapamiętałam. Moze nawet był jeszcze na kobiecie i nie pamietam jak zakończyło się to marzenie.

Chciałam Cię już milion razy zapytać o to zagadnienie, niemniej jednak tchurzylam za każdym razem.
      Pozdrawiam z sercem.
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:23
        W skrócie? Stwierdziłam, że mam w dupie, że on ma nieprzerobione problemy z dzieciństwa i nie będę się bawiła w bycie jego mamusią, tą dobrą, i moja miłość nie jest w stanie go uleczyć. A on się bał, że się za bardzo zakocha i jeszcze do tego jakby się miało rozpaść, to on tego nie przeżyje... Bolało jak cholera i to długo, ale nie. Było ostre cięcie. A potem były różne miłe kliny i moja decyzja, by wreszcie posłuchać forum. I się udało. Nawet bardzo.
        • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:40
          No i mój obecny jest Niemcem, jawohl!
          • barattolina Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 09:13
            Och, to wspaniale, że tak Ci się ułożyło.
            Życzę wiec Wam - Tobie i temu następnemu Niemcu, aby szczęście trwało dłuuuuuuugo.
            I dziękuję za zaspokojenie mojej ciekawości

Pozdrawiam i życzę dobrego dnia !
    • lalkaika [...] 28.09.22, 22:12
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:16
        Z miłych dla ciebie rzeczy: Twój profil był szalenie charakterystyczny.
    • boogiecat Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:28
      Eno nie, Pepa! Jesli ty nie odejdziesz, to ja tez nie😤

• alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:41
        No to nie odchodź!
    • kotejka Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:29
      Nie odchodź
      Ja.lubie Ciebie
      • boogiecat Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:34
        Alpepe, czy wiedzialas ze Kotejka lubi ciebie?
        • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:37
          Wiesz, to katoliczka, po prostu nadstawia drugi policzek ;D
          • kotejka Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:44
            I złego nie pamięta, urazy zapomina wink
            • gryzelda71 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 08:26
              A najpewniej ma w d... Nawalanki forumowe.
              Zostaje, a co.
            • boogiecat Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 11:15
              smile
    • ga-ti Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:32
      Coś mnie na forum ominęło, a myślałam, że zachodzę niemal codziennie i jestem na bieżąco, ktoś odchodzi, ktoś wraca, ktoś zmienia nicki, kogoś chcą wyrzucić, ech.

Więc oświadczam oficjalnie, że ja też nie odchodzę, no chyba, że mi prąd odetną, czy net, czy będę miała najazd gości albo stracę przytomność, ale sama z własnej woli nigdzie się nie wybieram, o.
      • borsuczyca.klusek Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:37
        To ja jeszcze dodam do tego, że nigdy stąd nie odejdę. Jeżeli kiedyś zniknę na dłużej to znaczy, że poległam w boju 🙄
        • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 22:38
          Paznokciami się będziesz trzymała tego forum do końca big_grin Aż się telefon porysuje.
          • heca7 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 22:13
            alpepe napisała:

> Paznokciami się będziesz trzymała tego forum do końca big_grin Aż się telefon porysuj
            > e.
            >

Jakiś czas temu oddałam swój stary telefon synowi. Po kilku godzinach przyszedł z pretensją, że wyświetlacz generalnie ok. Ale pod pewnym kątem widać wypaloną na ekranie stronę startową ematki big_grin
            • borsuczyca.klusek Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 22:21
              To jest w ogóle fizycznie możliwe 😳😳😳
              • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 08:39
                jest
    • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 28.09.22, 23:59
      Ja tez, ja tez!
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 00:03
        No, ktoś musi co niektórym tu wypominać zapomniane koty wink
        • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 00:07
          Akurat w tej misji nie jestem sama, jak znikne, to pamiec kotow i tak przetrwa wink
          • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 00:08
            Co racja, to racja, ja wypomniałam dziś tylko zapomniane dziecko, nawet nie wchodziłam ponownie, ale pewnie pasy ze mnie zdarto.
            • iwles Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 08:14
              Zmień nick na Megalomania 😆
              • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 09:01
                A tam a tam. Rzadko pisuję.
                • boogiecat Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 11:14
                  ale jak juz walniesz, to ten tongue_out

• alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 11:39
                    Trochę jestem czasem rozczarowana inteligencją ematek, są takie przewidywalne, rzucisz im mięso, a on chap! I do tego produkują się jak szalone, jak to one by nigdy, one są ponad. I jakby ktoś nie zrozumiał, to powtórzą to w kolejnych pięćdziesięciu postach, jakie to one ponad, aż każdy zrozumie, że one właśnie zaspokajają SWOJE potrzeby tym wzmożeniem moralnym.
                    • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 11:42
                      A tak konkretnie, to o czym ty teraz? wink
                      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 11:47
                        A ostatnio mi włazi taka jedna sześcienna na celownik, niecom rozczarowana jej reakcjami.
                        • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 13:22
                          Szescienna?? Ja dzis normalnie nic nie jarze. Chyba czas na kawe.
                          • boogiecat Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 21:50
                            tez mysle nad ta szescienna😺
                            a po pierwsze, to kimzesz Pepa moglaby byc rozczarowana? tylko jedna osoba mi przychodzi do glowy

• fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 22:08
                              A mnie zadna. Jakos tak alpepe nie kojarze z forumowymi wojenkami, choc obcesowa bywa wink Ale serca w jatki to ona nie wklada. (To komplement jak cos!)
                              • boogiecat Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 22:30
                                Czemusz pomyslalas o jatkach 😛
                                nie myslalam wogole o pepowym rozczarowaniu w kategoriach jatek, moja kandydatka jest do pepy « podobna » i wyobrazam sobie pepowe introwertyczno-pragmatyczne rozczarowanie
                                • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 22:34
                                  Jesuuuu nic nie kojarze. Kto jest do niej "podobny"? I lto jest szescienny?? Jakies szyfry tu odchodza, nie jestem w temacie kompletnie. Pas
                                  • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 08:43
                                    Picasso był przedstawicielem .... Tam masz słówko, żeby ci było łatwiej wpaść na nick.
                                    • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 08:58
                                      Nic nie wymozdze bardziej pasujacego do kubizmu niz kub-ma wink
                                      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 09:35
                                        ..cub...
                                        • borsuczyca.klusek Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:05
                                          Incubo 🤔
                                          • chatgris01 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:10
                                            Mnie sie ten nick zawsze kojarzyl z inkubem, na kubizm bym nie wpadla ni huhu surprised
                                          • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:30
                                            Normalnie borsuczyco, gdybym chciała napisać, to chyba bym napisała, nie sądzisz?
                                            • borsuczyca.klusek Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:33
                                              O ludzie a myślałam, że dostanę medal z kartofla za odgadnięcie rebusa z rana. A tu taki smuteczek 😔
                                              • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:45
                                                No właśnie się zastanawiałam, czy przyznawać, ale wolałam odstawić do kąta. Nie można rozpieszczać za bardzo.
                                                • borsuczyca.klusek Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:52
                                                  I tak się cieszę, że nie karny jeżyk 🙄
                                            • boogiecat Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 11:22
                                              alpepe napisała:

> Normalnie borsuczyco, gdybym chciała napisać, to chyba bym napisała, nie sądzis
                                              > z?
                                              >

big_grin nastepnym razem jak poprosisz o troche atencji, to sie zastanowisz dwa razy! (ja zgadlam od poczatku tongue_out)
                                      • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:53
                                        Dobra, tepa dzida jestem. Zglaszam samokrytyke, to latwe bylo
                                        • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 11:33
                                          To teraz możesz się zastanawiać, które to dwie forumki mnie zadziwiły, jedna typu, nie wstają z łóżka, jak nie zarobię pół miliona dziennie, a tu nagle jakieś smęty o wydatkach, żeby to były jeszcze wydatki na nowy zegarek za 40k co najmniej, to bym zrozumiała, a druga, mam supermęża i świetne życie rodzinne, a tu nagle się gadka, to jak to idzie z tym rozwodem?
                                          • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 11:39
                                            W sprawie zagadek, borsuczyca proszona o niezgłaszanie się big_grin
                                          • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 12:22
                                            Eeee tam, pewnie do wielu opis pasuje tongue_out Widac zadna z tych, na ktore osobiscie mam alergie, bo tym to wszystko pamietam big_grin
    • yuka12 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 01:47
      Ja też nie odchodzę i nawet nicka nigdy nie zmieniłam. O! 😀
    • triismegistos Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 05:07
      Teraz, żeby dotrzymać tradycji te które się zadeklarowały że zostają powinny odejść 🙄
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 07:26
        Nie czarujmy się, z tego forum się jest wynoszonym. Fefnasty nick i jedziesz od nowa, jak się zbłaźniłaś starsznie, to po prostu bardziej się pilnujesz, by nie pisać osobistych rzeczy, by cię nie skojarzono, a jeśli ktoś widzi po składni i leksyce, że coś jest na rzeczy, zawsze można ignorować, że o co w ogóle chodzi?
        • nenia1 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 08:40
          alpepe napisała:

> Nie czarujmy się, z tego forum się jest wynoszonym. Fefnasty nick i jedziesz od
          > nowa

e tam, odchodzą, odchodzą na stałe. Owszem jakaś część wraca pod nowym nickiem, ale nie jest
          tak, że nikt nie znika, nie sądzę na przykład że morgen tu dalej pisze, albo echtom.
          • fornita111 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 08:46
            Duzo fajnych dziewczyn odeszlo, tylko one nie gwiazdorzyly, wiec sie nie pamieta. Np jakmatrioszka- nie miala powodu zmieniac nicka, bo nie narozrabiala, po prostu byla i nie ma. Tez mysle, ze morgen nie pisze pod innym nickiem, edel to samo. Tego sie nie widzi, dopoki ktos starego watku nie wyciagnie wink Znikaja te normalne pewnie zwyczajnie im sie forum znudzilo wink
      • chatgris01 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:13
        big_grin
    • alexis1121 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 07:35
      To by była spora strata, bo jako jedna z niewielu jesteś wyważona i dajesz rady niepodszyte złośliwością.
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 09:02
        Przyznaj się, chciałabyś odziedziczyć po mnie moją psinę big_grin
        • alexis1121 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 16:03
          A ile ci życia zostało? Jak coś to wezmę 😜
      • serei Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 09:14
        chyba ją z kims pomyliłaś big_grin od alpepe gorsze tutaj są tylko rosa i lipcowa ale lipcowa to z głupoty a nie z wrednego charakteru
        • alexis1121 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 16:04
          Widocznie pomijam te wątki, w których Alpepe jest wredna wink
          • znowu.to.samo Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:39
            Ona nieraz pisze z sensem ale też potrafi przyp**ier** dolić
            • borsuczyca.klusek Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:51
              Po prostu alpepe to już starsza pani i miewa swoje humory 😉
              • znowu.to.samo Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 13:28
                To ile ona ma lat? 70?
                • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 13:31
                  Bez kozery mówię pińcet!
    • milva24 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 07:43
      Też nie odchodzę, chociaż gdy na pewien czas odeszłam pewnie nikt nie zauważył, że mnie nie ma big_grin
      • ajaksiowa Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 08:02
        Mnie nie przeszkadza że zostajesz🤓🤓🤓
        • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 08:18
          No pewnie, kto by cię stale pouczał, że się źle wpisujesz?
    • lajtova Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 08:27
      Cieszę się. Ja tez zostaje.
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 08:28
        E no, nie ma tak, ty się w ogóle nie umiesz bawić!
    • serei [...] 29.09.22, 09:14
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 09:17
        oj joj joj, ulżyło?
    • tt-tka Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 10:10
      A ja znikam - na jakies dwa tygodnie, moze na trzy. Ide na odwyk od netu smile
      • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 10:16
        Proszę wypisać wniosek urlopowy, możesz zwędzić lajtovej, ona i tak nigdy nie wypisuje wniosków.
    • memphis90 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 13:31
      Ale dlaczego??? Zastanów się jeszcze, proszę!
    • lily_evans011 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 16:08
      Bawcie się dziewczęta, zanim prąd odetną big_grin
      • memphis90 Re: Nie odchodzę z tego forum 29.09.22, 20:43
        U mnie dziś odcięli!

Ale jakoś dziwnie, bo najpierw nie działało nic, potem TV zaczeło jakby nigdy nic, a w kuchni jedna lampa, ale bardzo, bardzo słabo. Druga lampa w kuchni już nie, za to w łazience lustro się podświetlało...
        • lily_evans011 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 07:14
          Stranger Things jak nic... Rozwieś lampki choinkowe, dowiesz się, o co chodzi...
        • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 08:41
          Problem był z fazami.
          • znowu.to.samo Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:44
            za radą foru nabyłam prepperskie radio na baterie słoneczne którym mogę ładować telefon, więc będe mogła pisać dalej
            • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:47
              Jak prepperskie to powinno być z iglicą, którą się wbija w ziemię i gdzie baterie jakiekolwiek niepotrzebne.
            • borsuczyca.klusek Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 10:50
              Dawaj linka do tego radia!
              • znowu.to.samo Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 13:33
                Takie
                m.aliexpress.com/item/1005001866575777.html?spm=a2g0n.order_detail.0.0.226af19cj4FfMZ
            • lily_evans011 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 13:34
              Ja mam przenośny domowy biokominek tongue_out.
              • chatgris01 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 13:36
                To bardzo uwazaj na koty. Serio pisze.
                • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 13:45
                  W Niemczech było kilka przypadków śmiertelnych od poparzeń i pożarów wywołanych takim niby biokominkiem. Bardzo popularnym, stołowym.
                  • chatgris01 Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 13:56
                    No wlasnie we Francji tez, i ostrzegaja, ze to bardzo niebezpieczne. Zwlaszcza dla dzieci i zwierzat domowych.
                    I zeby boszbron nie dolewac paliwa, jak juz sie pali.
                    • alpepe Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 14:01
                      Ja kupiłam mieszkanie z takim biokominkiem, już poleciłam go wyrwać ze ściany, może i fajny, ale lepiej się nie zastanawiać.
              • znowu.to.samo Re: Nie odchodzę z tego forum 30.09.22, 13:41
                lily_evans011 napisała:

> Ja mam przenośny domowy biokominek tongue_out.

Szczęściara

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka