Dodaj do ulubionych

Karta sieciowa usb

24.11.22, 23:36
Ematka wie wszystko, więc... mój nowy laptop szlag trafił. Do czasu naprawy muszę coś wymyślić. Mam jeden bardzo stary laptop, który jeszcze w miarę działa, ale co chwilę znika internet. Wywala mnie, rozłącza wifi. Czy jak kupię kartę sieciową USB to problem się rozwiąże? Ogarnę to sama, bez serwisu?
Obserwuj wątek
    • karol_9977 Re: Karta sieciowa usb 25.11.22, 00:00
      może rozwiązać ale nie musi, ciężko powiedzieć to na odległość, koszt karty to około 35 zł, możesz zaryzykować
    • feel_good_inc Re: Karta sieciowa usb 25.11.22, 09:40
      Ale czego oczekujesz, że ktoś magicznie ci odpowie, dlaczego ci internat nie działa? Bo to, że się rozłącza, może wynikać z miliarda rzeczy, od problemów z zasilaniem po zaśmiecenie pasma.

Jeżeli szukasz jakiegoś rozwiązania, które daje duże szanse na rozwiązanie problemu, to podłącz laptop do routera za pomocą kabla.
      • alpepe Re: Karta sieciowa usb 25.11.22, 09:45
        Faktycznie kabel i router by rozwiązał sprawę.
      • mama-zosia55577 Re: Karta sieciowa usb 25.11.22, 13:58
        Wifi działa bez problemu na kilku innych laptopach i smartfonach w domu. Z samym Internetem w sensie połączeniem wszystko jest OK.
        Tylko z tego laptopa mnie co chwilę rozłącza.
        • profes79 Re: Karta sieciowa usb 25.11.22, 14:34
          To podepnij go pod kabel (chyba, że nie masz możliwości); radzenie w kwestii karty USB to wróżenie z fusów.
          • mama-zosia55577 Re: Karta sieciowa usb 25.11.22, 17:50
            Niestety, nie da rady. Router jest w zupełnie innym miejscu niż ma odbywać się praca przy kompie.
            • krwawy.lolo Re: Karta sieciowa usb 25.11.22, 18:02
              allegro.pl/oferta/d-link-dhp-p601av-transmiter-sieciowy-zestaw-2szt-12649267417

Ale to trochę za drogie na okres do naprawy. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka