Dodaj do ulubionych

Na co zwracacie uwagę

09.12.22, 16:13
przez ematkę?

Idę sobie dzisiaj ulicą zamyślona, patrzę przed siebie, a tam dziewczyna w płaszczu z nieusuniętą fastrygą! W życiu bym na to nie zwróciła uwagi gdyby nie wątek na forum. Faktycznie głupio to wygląda.
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 16:16
      Czy rzuciłaś się na płaszcz, żeby to rozpruć, albo chociaż zwróciłaś jej uwagę?
      • podaje_haslo_okon Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 16:18
        Aż tak mi nie odbiło smile
        • primula.alpicola Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 16:38
          To ja nie wiem czy już możesz mienić się ematkąwink
    • niemcyy Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 16:30
      Na próby wykorzystywania innych i niektóre triki manipulacyjne.

Dobre z tą fastrygą smile
      • podaje_haslo_okon Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 16:35
        Jakie triki? Może też zacznę zwracać uwagę.
        • amsterdama Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 17:10
          O właśnie, też chciałabym wiedzieć.
          • niemcyy Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 17:29
            Branie na litość, mimo że ktoś na nią nie zasługuje, próby wzbudzania bezpodstawnych wyrzutów sumienia, wchodzenie "na ambicję" i różne takie.
    • mikams75 Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 18:23
      na bidet i kosz w lazience jak jestem u kogos wink
      • homohominilupus Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 23:06
        mikams75 napisała:

> na bidet i kosz w lazience jak jestem u kogos wink

O ja też!
    • hrabina_niczyja Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 20:16
      Też tak ostatnio miałam z fastryga. Stanęłam na ulicy i patrzyłam za dziewczyna 😀
    • kachaa17 Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 20:46
      A ja jeszcze nigdy jej widziałam tej fastrygi.
      • kamin Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 21:21
        Ja też nie
    • boogiecat Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 21:20
      Na zajecia dodatkowe bombelkow i wszelkie okoloszkolne swirstwa- Triss mnie wyszkolila, no przysiegam, ze nigdy w zyciu nie patrzylam na zycie bombelkow w tak (dla mnie!) schematyczno- obsesyjny sposob; odkad wiem jak bardzo wazne dla wielu sa te wszystkie checklisty bombelowych skillow, inaczej odbieram opowiesci kolezanki z pracy o wyczynach corki chodzacej na konie, do konserwatorium, na teatr, na atletyzm, na taniec, a nauczyciele w szkole ja gnebia bo ma swoje zdanie!😀

Na narcyzow i toksykow- wczesniej nie mialam swiadomosci tych schematow zachowan, stwierdzalam ze dana osoba jest wredna i walnieta i odsuwalam sie jak najdalej, ale z pewnym poczuciem « porazki » relacyjnej; dzis szybciej stwierdzam swira oraz wiem, ze nic dobrego z takiej osoby nie wyniknie i oddalam sie spokojnie obserwujac

Na francuski sposob pracowania- nigdy nie pracowalam w Polsce ani nigdzie indziej i to z ematki dowiedzialam sie jak bardzo praca z frenczami moze dac w kosc; teraz wszystkim xujom z roboty opowiadam co CALY SWIAT o nich mowi😛
      • niemcyy Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 21:25
        boogiecat napisała:

> Na narcyzow i toksykow- wczesniej nie mialam swiadomosci tych schematow zachowa
        > n, stwierdzalam ze dana osoba jest wredna i walnieta i odsuwalam sie jak najdal
        > ej, ale z pewnym poczuciem « porazki » relacyjnej; dzis szybciej stwierdzam swi
        > ra oraz wiem, ze nic dobrego z takiej osoby nie wyniknie i oddalam sie spokojni
        > e obserwujac

Ja właśnie to też.
      • podaje_haslo_okon Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 22:06
        O co chodzi z tym francuskim pracowaniem? Z Francuzami nigdy nie pracowałam, mam dużo do czynienia z Luksemburczykami, którzy po angielsku mówią zupełnie jak Francuzi, ale pracują zupełnie zwyczajnie. Tzn. tak jak my.
        • boogiecat Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 22:24
          😀 chodzi zapewne o mniej wiecej to samo, co o « mowienie po angielsku jak Francuzi »😛

Ja pracuje z przeroznymi nacjami i nie widze zadnej reguly😉
          • simply_z Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 22:32
            E nie, koszmarni są podobno we współpracy.
            • boogiecat Re: Na co zwracacie uwagę 09.12.22, 22:37
              Ale no co ty?😀 Jak wogole mozna cos takiego napisac? Serio nie rozumiem. Chyba tylko majac pojedyncze doswiadczenia z praca z roznymi narodowymi grupami, inaczej tego nie potrafie wytlumaczyc.
              • taki-sobie-nick Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 00:04
                boogiecat napisała:

> Ale no co ty?😀 Jak wogole mozna cos takiego napisac?

Normalnie można.
              • simply_z Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 13:09
                Bezpośrednio nie współpracowałam ale przez lata pracy w różnych firmach, najbardziej narzekano właśnie na nich.Zarozumialstwo, zadufanie, ksenofobia.
      • evolventa Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 13:44
        O matko, tyle ciekawych rzeczy gdzieś przeoczyłam, boogie nie bądź taka, podziel się jakimś linkiem, żebym się podciągnęła, pliiiiiiisssssss!
    • sweterwkrate Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 00:06
      A ja czasami się zastanawiam czy dana sytuacja, która się wydarzyła z moim udziałem (lub obok) , będzie tu opisana 😀
      • podaje_haslo_okon Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 11:30
        A zdarzyło się tak, że była?
        • sweterwkrate Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 13:59
          Jeszcze nie ...
    • hrabina_niczyja Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 13:39
      A ja jeszcze w czasach randkowanie mityczne po co płacić padające z ust faceta. Ematka orzekła, że sknera, więc trzeba spadać 😀
      • podaje_haslo_okon Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 14:15
        Ale że chciał wyjść bez płacenia? smile
    • anorektycznazdzira Re: Na co zwracacie uwagę 10.12.22, 18:54
      ostatnio na długość skarpetek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka