Dodaj do ulubionych

Hotel Wrocław

05.07.23, 16:30
Polećcie dobry hotel, blisko centrum/starówki we Wrocławiu? Z parkingiem, żeby do zwiedzania nie trzeba było ruszać samochodu smile
Obserwuj wątek
    • mdro Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 16:57
      Dość dobrze wspominam pobyć w Novotelu Wroclaw Centrum, choć za piękny on nie jest i otoczenie też ma średnie wink. Ale blisko na Stare Miasto nawet piechotą (i jest tramwaj), mają też dobre śniadania.
      Byłam też kiedyś w niewielkim hotelu na Wyspie Młyńskiej, ale dość dawno i nie wiem, jak to teraz wygląda. Ale punt do zwiedzania niezły i mieli parking.
      • ardiss1 Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 11:55
        A ja Novtelu nie polecam, dla nas lepszy Ibis- są w tym samym budynku, dwa osobne wejscia.
        Tak niewygodnych materacy jak w Novotelu nie ma nigdzie, zapadasz się dosłownie, a Twój kręgosłup krzyczy z bólu. Nigdy wiecej.
        w Ibis- dla nas super.

a śniadanie- jak idziesz prosta drogą na Starówkę to co kawałek będą miejsca śniadaniowe. My często jemy w Różowej Krowie, kiedyś śniadanie z kawą kosztowało 12 pln, teraz za dwie osobny płaciliśmy coś koło 50 pln. Bylismy pod koniec kwietnia.
    • pursuedbyabear Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 17:11
      Puro.
    • imponderabilia22 Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 17:25
      Monopol
      • slodka.boza.krowka Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 18:05
        Również polecam. Znajduje się zaraz koło Rynku.
        • imponderabilia22 Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 00:54
          I niegdyś Hitler i Gebbels tam nocowali
        • ichi51e Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 08:59
          Ja tez korzystałam i bardzo fajny
          • merces Re: Hotel Wrocław 07.07.23, 08:39
            Monopol tak. Znajomi, dla których pytałam tu o hotel w Poznaniu, we Wroclawiu zawsze biorą Monopol. Bardzo blisko Rynku , ładny, fajne pokoje, super kawiarnia na dachu, basen. Historyczne miejsce, nie tylko Hitler przemawiał z balkonu, ale i Kiepura spiewal, światowe gwiazdy tu spaly - np. Pierce Brosnan, Spielberg, Tom Hanks, Almodovar. Tuż obok Opera, Narodowe Forum Muzyki, niedaleko dzielnica Czterech Świątyń
    • emateczka Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 17:27
      We Wrocławiu nie ma starówki, jest Rynek wink

Też polecam Novotel.
      • arwena_111 Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 19:03
        Dobra nigdy nie byłam - to nie wiem big_grin
        • emateczka Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 11:52
          Mam nadzieję że Ci się spodoba. Ja wrocławianka wink
    • extereso Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 18:16
      My też byliśmy zadowoleni z Puro. Bardzo duży pokój, to go wyróżniało na pewno. Dojście do rynku, blisko.
      • arwena_111 Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 09:59
        Właśnie oglądam na bookingu i fajnie wygląda. Ale pojawił mi się też hotel butikowy SleepWalker. Była któraś?
        Nie ukrywam, że kusi mnie. W hotelu butikowym byłam na majówkę w Gnieźnie. I baardzo mi się podobało. Kameralność, taka prawie rodznna atmosfera, przesympatyczny personel i fantastyczne jedzenie.
        No i właśnie się zastanawiam. Ceny wszystkich hoteli są podobne.
        Sky Tower odpada - do okna bym nie podeszła ze strachu big_grin
    • 18lipcowa3 Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 20:00
      Musi być hotel.?
      Bo ja znam fajny apartament. Lokalizacja super , taras widokowy i parking podziemny.
      Na Sikorskiego
      • arwena_111 Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 20:05
        Daj adres - nie upieram się przy Hotelu, chociaż śniadanie na miejscu - to miły dodatek
    • arabelax Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 21:19
      Q Hotel na Zaolzianskiej.
    • alina460 Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 21:50
      Mercury przy Galerii Dominikanskiej
    • alina460 Re: Hotel Wrocław 05.07.23, 21:53
      Albo Ibis lub Novotel przy Powstańców Śląskich/Swobodnej. Jak szaleć to może apartament w Sky Tower? Ale to opcja z tych raczej droższych.
    • shellyanna Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 08:28
      Lubię DoubleTree na Podwalu. Plusem jest fajne patio, na którym wieczorem można posiedzieć przy drinku przy muzyce.
    • gaskama Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 08:56
      Uwielbiam The bridge.
      • gaskama Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 09:01
        UWr wrzucił mnie kiedyś do Jazz Hotel. To opcją finansowi zapewne bardziej budzetoa. Fajne, że mimo tylko *** jest klimatyzacja.
        Ale jeśli nie jesteś zbytnio ograniczona budzetiwo, to tylko the bridge.
      • ona-26 Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 10:08
        Tez polecam The brige
        • gaskama Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 15:21
          Latem mają fajne to patio, można poleżeć na leżaku, zamówić przekąskę, lody. I fajny widok, w sumie bez względu na to, którą stronę są okna. IMO najfajnieszy hotel we Wrocku.
    • szafireczek Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 09:37
      Mogę polecić Scandic - o ile pasują Ci takie proste formy - pokoje są dobrze wyciszone.
    • rinoa_woman Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 15:18
      Ibis Styles, blisko dworca, w zasadzie na przeciw. Z podziemnym parkingiem. Do rynku spokojnie dojdzie się spacerkiem. Byłam 2 razy i polecam. Jeśli będę się wybierać ponownie to też tam. Śniadania bardzo dobre i całkiem obfite, obsługa miła, pokoje czyste i duże jak na hotel tej klasy.
    • pkt4a Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 19:40
      Ibis Hotel oraz blizniacze Ibis Hotel Budget z zasady są w centrach , najcześciej k.dworców kolejowych . Taką mają zasadę biznesową .

-------
      sameplusy.info/o-nas/
      • emateczka Re: Hotel Wrocław 06.07.23, 23:04
        Aha aha... Ciekawe bardzo. Ze dwa lata temu spałam w Ibis budget na francuskim zadupiu, kawałek od autostrady. Wokół psy du...mi szczekaly. Centrum ani dworca nie odnotowałam, nawet miasta nie było w pobliżu 😂
        • kanna Re: Hotel Wrocław 07.07.23, 00:03
          Może to był Ibis Travel? Lub cos innego z oferty Ibisa?
          Ja często sypiam w Ibisach właśnie dlatego, ze są w centrach miast, obok dworców.
      • sol_13 Re: Hotel Wrocław 07.07.23, 08:23
        Chyba niekoniecznie, w Warszawie jeden jest na Ostrobramskiej, ani to blisko centrum, ani dworców.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka