mama_ewa25
14.11.04, 19:11
o solarium. Napisałam że chodzę tam 2 razy w miesiącu po 10 minut.Jak ktoś
bywa to wie jaka jest opalenizna po tych 20 minutach miesięcznie.Prawie żadna.
Czy to dużo? Uważam że mało.
Koleżanka nelka25, która - jak obejrzałam jej wątki w wyszukiwarce - nie ma
nic mądrego do powiedzenia i uczepiła się tego mojego solarium jakby nie
miała czego - skutkiem tego jest na każdy mój wątek - czy zgadza sie czy nie,
odpisywanie mi:
"solarium Ci mózg wypaliło"
" pusta panienka z solarium"
Nie zna mnie kompletnie.Dlatego tym bardziej jest to śmieszne. Nie widziała
moich postów oprócz kilku.
Jedyne co jej przychodzi w dyskusji ze mna to te nieszczęsne solarium.
Myślę sobie dziewczyna kompleks jakiś ma czy coś?
W całym netowym życiu nelka naprodukowała aż 18 postów z czego aż 4 jest o
mnie czepiając się głupiego solarium,2 inne ogólnie czepiając się mnie,
pozostale też szczytem inteligencji nie są.
Zobaczcie jak konstruktywna jest krytyka 25 -letniej dorosłej kobiety.
Nie wiem co jej takiego zrobiłam ale strasznie jest na mnie cięta. Oby
chociaż argumenty były!!!!!!!
W każdym razie nelko 25! Apel do Ciebie.
Obyś nie musiała martwić się i szukać moich wypowiedzi po forach.
NAWRZUCAJ MI TU! Nie męcz się, nie szukaj mnie w róznych postach. Napisz co
sądzisz o solariach, nawrzucaj mi od zółtych pustych panienek i po sprawie
ok ?