Dodaj do ulubionych

Z niecierpliwością czekam na jakiś wątek nelki25

14.11.04, 19:11
o solarium. Napisałam że chodzę tam 2 razy w miesiącu po 10 minut.Jak ktoś
bywa to wie jaka jest opalenizna po tych 20 minutach miesięcznie.Prawie żadna.
Czy to dużo? Uważam że mało.
Koleżanka nelka25, która - jak obejrzałam jej wątki w wyszukiwarce - nie ma
nic mądrego do powiedzenia i uczepiła się tego mojego solarium jakby nie
miała czego - skutkiem tego jest na każdy mój wątek - czy zgadza sie czy nie,
odpisywanie mi:
"solarium Ci mózg wypaliło"
" pusta panienka z solarium"
Nie zna mnie kompletnie.Dlatego tym bardziej jest to śmieszne. Nie widziała
moich postów oprócz kilku.
Jedyne co jej przychodzi w dyskusji ze mna to te nieszczęsne solarium.
Myślę sobie dziewczyna kompleks jakiś ma czy coś?

W całym netowym życiu nelka naprodukowała aż 18 postów z czego aż 4 jest o
mnie czepiając się głupiego solarium,2 inne ogólnie czepiając się mnie,
pozostale też szczytem inteligencji nie są.


Zobaczcie jak konstruktywna jest krytyka 25 -letniej dorosłej kobiety.
Nie wiem co jej takiego zrobiłam ale strasznie jest na mnie cięta. Oby
chociaż argumenty były!!!!!!!

W każdym razie nelko 25! Apel do Ciebie.
Obyś nie musiała martwić się i szukać moich wypowiedzi po forach.
NAWRZUCAJ MI TU! Nie męcz się, nie szukaj mnie w róznych postach. Napisz co
sądzisz o solariach, nawrzucaj mi od zółtych pustych panienek i po sprawie
ok ?
Obserwuj wątek
    • beata985 a może by tak na priv??? 14.11.04, 19:27

      • mama_ewa25 Re: a może by tak na priv??? 14.11.04, 19:32
        Na priv? Nie...A niby dlaczego ?Skoro rzuca takie bzdury na mnie publicznie
        niech zrobi to raz a porządnie na forum.Szkoda mi czasu na tworzenie maili do
        takich postaci.
        • nelka25 sama zobacz... 14.11.04, 20:18
          post o opaleniznie--słowa mamy ewy--blade dziewczyny są nie eleganckie i mało
          zadbane.
          post że "znalazłam"18lipiec--słowa mamy ewy--po co to piszesz kto cię to prosi.
          post o kredytach--słowa mamy ewy--kto bierze kredyt ten jest krótko mówiąc
          głupi.
          post o "rozmowach w toku"--kobiety ze wsi są puste i głupie bo mają dużo dzieci.
          post syl123--Rumunka pisząca z błędami--słowa mamy ewy--nie można czytać ,oczy
          bola,niedouczona,powinna pisać ze słownikiem w ręku(Syl jest Rumunką z
          pochodzenia i mama ewa uważa że wogóle nie powinna pisać na tym forum).

          I kto tu jest złośliwy i się czepia--po tym poście o solarium pokazałaś jaka
          jesteś kłótliwa i złośliwa.Żegnam--nie mam zamiaru więcej czytać twoich
          pisanych paszkwili i dogryzania każdej z nas.
          • mama_ewa25 Re: sama zobacz... 14.11.04, 20:24
            nelka25 napisała:

            > post o opaleniznie--słowa mamy ewy--blade dziewczyny są nie eleganckie i mało
            > zadbane.

            WEDŁUG MNIE.

            > post że "znalazłam"18lipiec--słowa mamy ewy--po co to piszesz kto cię to
            prosi


            NIC TAKIEGO NIE NAPISAŁAM.
            > .
            > post o kredytach--słowa mamy ewy--kto bierze kredyt ten jest krótko mówiąc
            > głupi.
            > post o "rozmowach w toku"--kobiety ze wsi są puste i głupie bo mają dużo
            dzieci


            TEGO TEŻ NIE NAPISAŁAM.
            > post syl123--Rumunka pisząca z błędami--słowa mamy ewy--nie można
            czytać ,oczy
            > bola,niedouczona,powinna pisać ze słownikiem w ręku

            ZNOWU NIE MOJE SŁOWA - CZY TY JESTES ZDROWA NA UMYŚLE DZIEWCZYNO????
            (Syl jest Rumunką z
            > pochodzenia i mama ewa uważa że wogóle nie powinna pisać na tym forum).
            >
            > I kto tu jest złośliwy i się czepia--po tym poście o solarium pokazałaś jaka
            > jesteś kłótliwa i złośliwa.Żegnam--nie mam zamiaru więcej czytać twoich
            > pisanych paszkwili i dogryzania każdej z nas.

            I CAŁE SZCZĘSCIE!



            Tak tylko że ja za każdym razem piszę coś na temat. Ty natomiast masz jeden
            cienki argument.Jak masz zamiar pisac mi o solarium wrzucaj tutaj. I nie chciej
            bym ja zamieściła tutaj twoje nędzne wypociny.
            • mama_ewa25 Re: sama zobacz... 14.11.04, 20:37
              Wiele osób pisze tu zlośliwości.
              Postanowilaś zbawić świat i zemścić się za moje złośliwe uwagi???
              Obrończyni skrzywdzonych ,skrytykowanych?
              Postanowilaś się na mnie zemścić i prześladujesz mnie po forach i "dogryzasz"
              mi cienutkimi tekstami o solarium?
              Nie udało Ci się, jedyne co Ci wyszlo to ośmieszenie sie.
              • milaku Re: sama zobacz... 14.11.04, 21:09
                Hej, hej o co tu chodzi??? Czy nie szkoda wam oczu zeby przed kompem siedziec i
                zamiast chwytac wiedzę i doświadczenie innych albo zrelaksować się w babsko-
                mamusiowym gronie tak się paskudnie na siebie złościć i obrzucać. Któraś z Was
                musi to pierwsza zakończyć to naprawdę nie ma znaczenia kto ma ostatnie zdanie
                w tym wypadku i tak chyba porozumienie się nie jest możliwe. Tylko się teraz
                razem przeciwko mnie nie złączcie bo to może być ponad moje siły. A że nie
                powinnam sie wtrącać to wiem tyle że ja zawsze mam za długi jęzor...Pozdrawiam
                Was obie
    • nanuk24 I po co te klotnie, dziewczyny?... 14.11.04, 21:12
      Trzeba umiec ze soba normalnie rozmawiac!
      Mama-Ewa25 ma swoje zdanie, trzeba to uszanowac.Jeszcze nikt nikogo nie zmienil
      obrazliwymi tekstami.
    • mama_ewa25 Re: ZNOWU SIĘ IDIOTKA OŚMIESZYŁA!!!ZOBACZCIE 17.11.04, 20:33
      W ogóle nie w temacie, w ogóle bez zwiazku ze sprawa NELKA 25 napisala do mnie
      tak : (dodam tylko że na forum TELEWIZJA, w dyskusji zupełnie nie związanej z
      tym co napisała ona)
      Domniemam że ma jakiś uraz lub chorobę psychiczną, bo wymyśla bez podstaw.
      Nelko25 ZMIEN LEKARZA!


      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=17738428&a=17743480
    • ptakun do Nelki:( 17.11.04, 21:02
      Nelka, ja też chodzę do solarium i mam pusto w głowie, choć nie wiem czy
      bezpośrednią tego prezyczyną jest opalanie się, tak więc może zmień obiekt
      zainteresowań i przyczep się do mniesmile Myślę, że szybciutko ci się to znudzismile
      Może spróbujesz?
      Pozdrawiam pozostałych.
      • nelka25 do ptakun.... 17.11.04, 21:09
        nie mam nic do ciebie--piszę o tym solarium bo mama ewa twierdzi że osoby o
        jasnej karnacji mają brzydki odcień skóry i sa niezadbane.
        Jej posty sa wyśmiewcze i obrazliwe---wrzuć jej nick w wyszukiwarkę i sama
        popatrzsad((ani jeden post nie jest miły.
        Pozdrawiam.
        • mama_ewa25 Re: boshhh............. 17.11.04, 21:15
          > nie mam nic do ciebie--piszę o tym solarium bo mama ewa twierdzi że osoby o
          > jasnej karnacji mają brzydki odcień skóry i sa niezadbane.
          > Jej posty sa wyśmiewcze i obrazliwe---wrzuć jej nick w wyszukiwarkę i sama
          > popatrzsad((ani jeden post nie jest miły.
          > Pozdrawiam.


          Wiesz wydaje mi się że masz jakis kompleks, bo strasznie Cię to zabolało.
          Zauważ że wiele dziewczyn w poście moim o solarium wyrażało swoje zdanie-
          przeciwne do innego,jednak nikt się potem mnie aż tak chorobliwie nie
          czepial.Masz big kompleks albo na punkcie swojej skóry, albo marzysz o ładnej
          karnacji i jej nie masz, albo nie możesz się opalać, albo Cię po prostu nie
          stać.Wiele razy pisalam że nie jestem plastikową spaloną lalą, ale to do Ciebie
          nie dociera. Uczepilaś się jednego i tyle.

          Wrzuć swój nick w wyszukiwarkę i zobacz jakie są twoje posty. Albo bezdennie
          głupie albo na temat solarium.
          • mama_ewa25 Re: boshhh............. 17.11.04, 21:18
            ależ Cię to musialo urazić...tak, Ty napewno masz kompleks.
            • aniacichy Re: boshhh............. 17.11.04, 22:31
              ...dajcież spokój
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka