default
11.11.23, 11:04
Niestety chora jestem i jak zwykle w takiej sytuacji mam potworny problem z psami - w sensie, że wiem że trzeba z nimi iść - a ja nie jestem w stanie. Na szczęście rzadko choruję na tyle ciężko by nie móc pójść na spacer, idę nawet mając jakieś tam dolegliwości - ale czasem, tak jak dziś naprawdę nie mam sił 😕 Boli mnie gardło, głowa, kaszlę okropnie i mam podwyższoną temperaturę. Najchętniej zostałabym na cały dzień w łóżku.... Ale one tak patrzą...i tak mnie molestują...
Nie wiem czy dam radę im odmówić. Ulegacie w takich sytuacjach poczuciu obowiązku, czy odpuszczacie sobie ?