tytuł dla urozmaicenia

, poza tym nie mogłam się zdecydować między alternatywnymi "kolejny sukces policji" (szkoda, że przymiotnik "pisiej" się zdezaktualizował, choć podejrzewam, że nie na długo) a "siemoniak do dymisji!". Pasowałby też "seryjny samobójca powrócił", ale też już się lekko zużył

.
www.fakt.pl/wydarzenia/makabryczna-smierc-konwojowanego-wieznia-nowe-informacje/8cp23yk
No więc zatrzymany w sprawie collegium h., konwojowany z aresztu śledczego na przesłuchanie do prokuratury ponoć kajdankami poderżnął sobie gardło.
Jak myślicie, co musiałoby się stać, żeby wreszcie Tusk usunął to dziecko we mgle, siemoniaka, z MSW?
Tak, siemoniaka w tym radiowozie nie było ale to on odpowiada za to, co się dzieje niżej, a liczba przykładów na to, że kompletnie nie panuje nad tym, co się dzieje w służbach rośnie w zastraszającym tempie.