galaktykadymiaca
25.06.26, 17:11
Padłyście kiedyś ofiarą ghostingu? Mnie zostawił w ten sposób narzeczony. Wstyd się przyznać, po ponad 7 latach bycia w związku. Wyszedł z mieszkania i nie wrócił. Przepadł jak kamień w wodę. Długo nie mogłam się pozbierać, przeszłam straszne załamanie nerwowe. Do tego doszły problemy finansowe po "rozstaniu". Do dziś nie rozumiem, jak po tylu latach można w ten sposób zakończyć związek.