motylwodny
06.07.05, 15:07
Słuzby cywilnej? Czy jest to konkretne ogłoszenie pod konkretną osobę?
Czy też jest to konkurs, potem rozmowa kwalifikacyjna i uczciwie bierze sie
najlepszych? czy po znajomości? Czy któraś z was sama bez znajomosci dostała
pracę w sądzie, w urzędzie, w administracji? Czy w poszukiwaniu pracy liczy
się oprócz wykształcenia i wielu atutów, znajomości czy szczęscie? Czy mam
wierzyć, ze zostanę wybrana?Że zaproszą mnie na rozmowę?