Czy na tym forum są mamy które prowadzą swoja własna działalnosc?Jesli tak
podzielcie sie prosze informacją czy warto byo zaryzykowac czy własny biznes
to bardzo obciązające zajecie i z kąd czerpałyscie wiedze na temat biznesu?
Sowo hu hu liczę ze Ty rowniez wypowiesz sie w tym wątku

A do pozostalych mam pytanie czy miałyscie kiedys pomysl na rozkrecenie
włąsnego interesu czy uwazacie ze raczej bezpieczniej jest pracowac u kogos?
Pozdrawiam!