mysia_11
15.07.05, 10:42
Potrzebuje otuchy,porady a nie wymawiania jak źle zrobiłam.
To,że źle zrobiłam to wiem...Jest mi tak wstyd,że zmieniłam nick.Dziewczyny-
ja oszukałam męża-najbliższą mi osobę.
Jest mi tak wstyd,że nie mogę spojrzeć na siebie,chodzę popłakuję ale wiem,że
to nic nie pomoże...muszę powiedzieć mu prawdę.
Czy,któraś z Was zrobiła w życiu coś źle,musiała powiedzieć,nie wiem,jak to
zrobic?
Za kilka godzin mąż wraca z praca i muszę mu wszystko powiedzieć,chyba
ogłupieję,siedzę sama i myślę...
może ktoś ma jakieś rady