miki.3
19.09.05, 08:16
Wróciłam do pracy po 12 latach siedzenia w domu.Sama niewiem dlaczego.Chyba
chciałam spróbować jak to jest.I nie powiem żeby to mi się podobało.Mam troje
dzieci w wieku 12,7 i 3 lata.Może wcześniej byłam zmęczona codzienną
krzątaniną ale dopiero teraz do mnie dotarło,że to właśnie było moim
motorem.Wcale nie jestem zachwycona opuszczaniem domu na kilka godzin.Z żalem
patrzę na moje opuszczone dzieci i nie wiem co mam robić.Najchętniej
zostałabym z nimi w domu i naprawdopodobniej tak zrobię.