Dodaj do ulubionych

Powrót do pracy

19.09.05, 08:16
Wróciłam do pracy po 12 latach siedzenia w domu.Sama niewiem dlaczego.Chyba
chciałam spróbować jak to jest.I nie powiem żeby to mi się podobało.Mam troje
dzieci w wieku 12,7 i 3 lata.Może wcześniej byłam zmęczona codzienną
krzątaniną ale dopiero teraz do mnie dotarło,że to właśnie było moim
motorem.Wcale nie jestem zachwycona opuszczaniem domu na kilka godzin.Z żalem
patrzę na moje opuszczone dzieci i nie wiem co mam robić.Najchętniej
zostałabym z nimi w domu i naprawdopodobniej tak zrobię.
Obserwuj wątek
    • mamaestery Re: Powrót do pracy 19.09.05, 08:24
      podziwiam ciebie za podjecie takiej decyzji,to nie jest teraz zbyt modne
      siedziec w domu z dziecmi,modne jest realizowanie sie w pracy a najlepiej
      ciagniecie i pracy i domu z wywieszonym jezykiem i w niczym nie byc do konca
      dobrym...ale rozumie ciebie calkowicie bo mi tez pasuje jak jest(byc z dziecmi w
      domu) tylko ze w koncu dzieciaki dorosna ,same przetna pepowine laczaca je ze
      mna i co wtedy mi zostanie?..czy nie stane sie nadopiekuncza kwoka bez swojego
      zycia ,pracy?...czy nie bedzie za pozno na powrot do pracy? na wdrozenie
      sie?..ja w kazdym badz razie jeszcze trzy latka na wychowawczym zostane a w
      miedzy czasie doksztalcam sie zeby nie wyjsc z obiegusmile
      pozdrawiam
      • mik5 Re: Powrót do pracy 19.09.05, 08:30
        Przykro się czyta takie słowa gdy praca nie jest wyborem tylko koniecznością...
        A może po prostu sama czuję, że ciągnę z wywieszonym językiem i to, i to, w
        niczym nie będąc naprawdę dobra...
      • miki.3 Re: Powrót do pracy 19.09.05, 08:31
        Dzięki za dobre słowo.I dodanie otuchy.Chyba pójdę w twoje ślady i zostanę z
        dzieciakami w domu.Przecież za 3 lata też coś znajdę a może będzie luxus z
        wyborem pracy?????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka