Dodaj do ulubionych

Sen - zęby

01.12.05, 09:27
Witam
może wiele z Was powie, że sny to tylko sny i nie powinno sie na nie zwracać
uwagi. Ja jednak miałam dziś bardzo realistyczny i tak naprawdę okropny sen.
śniło mi się, że coś mi się dzieje z jednym zębem, poszłam do łzienki i
zobaczyłam w lustrze, że wypadają mi wszystkie zęby w dolnej szczęce. tak
poprosut jakby były osadzone w plastelinie. mówiłam sobie ( w tym śnie) że to
nie może być prawda, że to tylko sen, ale nie mogłam sie obudzić.
Senniki podają nieciekawą interpretację -

Czy Wy też macie podobne sny i pomimo to wszystko jest OK
Obserwuj wątek
    • e_r_i_n Re: Sen - zęby 01.12.05, 09:36
      Mi sie zeby pare razy snily i nic zlego z tego nie wyniklo. Poza tym slyszalam,
      ze wypadanie zebow i duzo krwi to zla przepowiednia (chociaz ja bardzo
      sceptycznie do tego podchodze).
      Natomiast moja kolezanka, ktora urodzila bardzo chora coreczke, po snie wlasnie
      o zebach powiedziala, ze mała nie przezyje - rzeczywiscie po paru dniach zmarłą.
      • syla113 Re: Sen - zęby 01.12.05, 09:40
        mi jak sie snia zeby to zawsze potem ktos choruje lub umiera sadprzykro mi nic
        pocieszajacego powiedziec nie moge......ale moze tylko ja tak mam
      • ninka71 Re: Sen - zęby 01.12.05, 09:41
        jak śnią mi się żeby to , niestty, nieszczęścia grubszego kalibru mie spotykalą, ale to wcale nie musi Ciebie dotyczyć Ja mam temat od lat przerobiony, tak samo jak brudna woda to na 100% choroba. A po za tym jak komuś o śnie opowiem to czasem się nie sprawdza, więc...
        • ala67 Re: Sen - zęby 01.12.05, 10:20
          A mnie się kiedyś śniło to samo co Tobie, z tą różnicą, że w tym śnie straciłam
          wszystkie zęby, jeden po drugim. Ponieważ wiedziałam, jak taki sen się
          interpretuje, to stracha miałam, nie powiem. I...nic, żadnych nieszczęść,
          chorób, nic. Nie martw się, myśl pozytywniesmile
    • ingrid123 Re: Sen - zęby 01.12.05, 10:24
      Często mi się że mi wypadaja zęby, jednak nie ma to następstw w realnym
      świeciesmile
      Nie martw się.
      • fiola1 Re: Sen - zęby 01.12.05, 10:27
        tez mi sie kiedys cos takiego snilo,nie byl to mily sen ale nie miala zadnych
        przykrych konsekwencji
    • golabek1 Re: Sen - zęby 01.12.05, 11:33
      Serdeczne dzięki

      będę wierzyć że będzie OK
      • beata985 jezeli wypadały masowo to 01.12.05, 12:27
        może nie będzie tak żlewink
        www.sny.net.pl/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=156
    • julia246 Re: Sen - zęby 01.12.05, 13:00
      Wypadaniu zębów powinno towarzyszyć krwawienie, jeśli tak jest to taki sen
      dopiero zwiastuje tragedie.
      Ale ty się nie przejmuj, bo sen to nie wszystko, podobno trzeba mieć bardzo
      silną intuicję, i wtedy taki sen może się sprawdzić.
      Mi zęby śniły się kilka razy, ale tylko 2 razy byłam pewna że coś się stanie,
      Powiedziałam o tym paru osobą i faktycznie, te 2 sny przyniosły śmierć.
      Ale głowa do góry, to na pewno nic nie znaczy.
      • misia97 Re: Sen - zęby 01.12.05, 15:01
        Mi też sie śnią ale w co wierzymy tak mamy. To totalna głupota wierzyc w coś co
        nam się przyśni.Ludzki umysł jest taki zagmatwany.Nie warto próbować go
        interpretować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka