golabek1
01.12.05, 09:27
Witam
może wiele z Was powie, że sny to tylko sny i nie powinno sie na nie zwracać
uwagi. Ja jednak miałam dziś bardzo realistyczny i tak naprawdę okropny sen.
śniło mi się, że coś mi się dzieje z jednym zębem, poszłam do łzienki i
zobaczyłam w lustrze, że wypadają mi wszystkie zęby w dolnej szczęce. tak
poprosut jakby były osadzone w plastelinie. mówiłam sobie ( w tym śnie) że to
nie może być prawda, że to tylko sen, ale nie mogłam sie obudzić.
Senniki podają nieciekawą interpretację -
Czy Wy też macie podobne sny i pomimo to wszystko jest OK